کد مطلب: 30799

سود سهام عدالت | سود سهام عدالت کی واریز میشود| سود سهام عدالت ۱۴۰۲

پرداخت سود سهام عدالت 2 میلیون 712 هزارتومانی از این تاریخ | آماده دریافت سود سهام عدالت باشید

رقم سود سهام عدالت با دستور رئیسی افزایش 2 برابری داشته است و این امر باعث پر پول شدن جیب سهام عدالتی ها می شود. اخبار تازه از رقم جدید سود سهام عدالت و تاریخ واریز سودها را با هم در سایت دیجی سرگرمی می خوانیم.

پرداخت سود سهام عدالت 2 میلیون 712 هزارتومانی از این تاریخ | آماده دریافت سود سهام عدالت باشید

خبرهای مهمی از سوی دولت درباره سود سهام عدالت 1402 به گوش می رسد. سال گذشته سود سهام عدالت در نیمه دوم سال واریز شد و به گفته مقامات دولتی، سود سهام عدالت 1402 بزودی واریز خواهد شد. گفته می شود مبلغ سود سهام عدالت امسال 2 برابر پرداخت خواهد شد.آخرین اخبار درباره سود سهام عدالت را با هم در سایت دیجی سرگرمی می خوانیم.

مبلغ سود سهام عدالت 1402

هر ساله زمانی که به اواخر فص پاییز نزدیک می شویم صاحبان سهام عدالت منتظر واریز سود سهام عدالت سالیانه خود می باشند. خوشبختانه رقم سود سهام عدالت با دستور رئیس جمهور افزایش 2 برابری داشته است و این خبر بسیار خوبی برای سهام عدالتی ها می باشد. با این حساب یک خانواده دو نفره آذر امسال رقم 2 میلیون و 712 هزارتومان سود سهام عدالت دریافت خواهند کرد.

به‌گفته سعادتی، سود سهام عدالت امسال برای برخی از سهامداران تحت پوشش، از یک تا دو میلیون تومان است و برای برخی دیگر از سهامداران هم مبلغ ۴۰۰ تا ۶۰۰ هزارتومان برآورد شده است.

سال ۱۴۰۱ سود سهام عدالت مربوط به سال ۱۴۰۰ طی دو مرحله واریز شد. روند پرداخت مرحله اول از روز ۳۰ آذرماه ۱۴۰۱ آغاز و تا سوم دی ماه ادامه یافت. در مرحله نخست سهامدارانی که در پرتفوی سهام خود ۴۵۲، ۴۹۲ و ۵۳۲ هزار تومان داشتند به ترتیب ۵۱۰، ۵۵۵ و ۶۰۰ هزار تومان و افرادی که پرتفوی یک میلیون تومانی در اختیار داشتند، مبلغ یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان سود علی‌الحساب دریافت کردند.

فرآیند پرداخت مرحله دوم نیز روز ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ انجام گرفت. در اسفندماه نیز سهامدارانی که در پرتفوی سهام خود ۴۵۲، ۴۹۲ و ۵۳۲ هزار تومان دارایی داشتند، به ترتیب ۶۱۳، ۶۶۷ و ۷۲۱ هزار تومان سود دریافت کردند. همچنین افرادی که پرتفوی یک میلیون تومانی در اختیار داشتند، مبلغ یک میلیون و ۳۵۶ هزار تومان سود به ایشان تعلق گرفت.

سود سهام عدالت

آخرین واریزی سود سهام عدالت با کد ملی

مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت: به احتمال زیاد سود سهام عدالت امسال هم مانند سال گذشته دومرحله‌ای واریز خواهد شد.

از هفتۀ گذشته سامانه سهام عدالت متوفیان آغاز به‌کار کرده و ۳ هزار نفر مراجعه و سهام آنها تعیین تکلیف شد.

سود سهام عدالت 1402 کی واریز میشود؟

حاجی وند دستیار ویژه رئیس سازمان بورس گفت: اگر مراحل اداری توسط وراث به درستی انجام شود، اصل سهام عدالت در بازه زمانی کوتاهی به آنها منتقل خواهد شد و احتمالا چند روز کاری بیشتر زمان نخواهد برد.

وی افزود: برای واریز سود انباشت شده، باید شماره حساب، شماره موبایل و سایر اطلاعات ورثه به بانک مرکزی انتقال داده شود و ممکن است مراحل راستی آزمایی حساب بانکی، کمی زمانبر باشد.

حاجی وند گفت: تا پایان امسال زمان زیادی باقی نمانده؛ اما حتما تلاش میشود با توجه به نیاز مالی که وجود دارد، در نیمه اول ۱۴۰۳ سود انباشت شده به حساب ورثه واریز شود.

از کجا بفهمم سود سهام عدالت واریز شده

اگر سود سهام عدالت نگرفتید با ۱۵۶۹ تماس بگیرید.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در پاسخ به سوال دیگری درباره نحوه و جزییات پرداخت سود سهام عدالت نیز اظهار کرد: سود سهام عدالت با توجه به اینکه شرکت‌ها به صورت تدریجی این کار را انجام می‌دهند اختلاف چند ماهه را شاهد هستیم و هنوز نهایی نشده است، اما احتمالا در تاریخ‌های مشابه سال گذشته، سود سهام عدالت پرداخت خواهد شد.

منبع: دیجی سرگرمی و عصر ترکیه

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی