کد مطلب: 30785

وام فوری | وام فوری با یارانه | وام فوری بدون ضامن | وام فوری قرض الحسنه

وام فوری یکساعته 150 میلیونی دولت به سربازان | فقط با کارمزد 4 در صد با بدون ضامن وام فوری بگیرید

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خبر مهمی درباره پرداخت وام فوری 150 میلیون تومانی با کارمزد 4 درصد به سربازان داد. همچنین توضیحاتی درمورد کسر مدت خدمت سربازی هم ارائه داد که در مطلب زیر جزئیات این اخبار را با هم می خوانیم.

وام فوری یکساعته 150 میلیونی دولت به سربازان | فقط با کارمزد 4 در صد با بدون ضامن وام فوری بگیرید

مبلغ و شرایط دریافت وام فوری هر بانک با بقیه بانک ها متفاوت است‌. خبرهای خوشی از دولت درخصوص پرداخت وام فوری بحساب یارانه بگیران به گوش می رسد. وام فوری این بانک شرایط عالی دارد که می‌توانید استفاده کنید. در ادامه به بررسی پرداخت وام فوری در سایت دیجی سرگرمی می‌پردازیم.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اردبیل گفت: سربازان دارای مدرک مهارتی می‌توانند پس از خدمت سربازی از وام ۱۵۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۴ درصدی بهره‌مند شوند.

پرداخت وام فوری 150 میلیون تومانی به سربازان

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اردبیل گفت: سربازان دارای مدرک مهارتی می‌توانند پس از خدمت سربازی از وام ۱۵۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۴ درصدی بهره‌مند شوند.

یعثوب حقی عصر امروز در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: سربازان دارای مدرک مهارتی می‌توانند پس از خدمت سربازی از وام ۱۵۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۴ درصدی بهره‌مند شوند که در همین راستا در سال۱۴۰۱ به ۴۹۷ نفر این مبلغ پرداخت شده است.

وی افزود: نخبگان و علم آموزان با ارائه طرح و یا پروژه حائز شرایط خود می‌توانند تا ۱۲ ماه کسری خدمت بگیرند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اردبیل بیان کرد: طی سال‌های اخیر تمام دغدغه ستادکل نیروهای مصلح ارتقای کیفیت سربازی بوده که در همین خصوص مشوق‌های متعددی برای خدمت سربازی در نظر گرفته شده و انعطاف در این موضوع به خوبی نمایان است‌.

وی افزود: کماکان تلاش‌ها ادامه دارد تا خدمت سربازی عدالت محور و تخصصی‌تر شود که در همین راستا کاهش ۳ ماهه خدمت سربازی را شاهد بودیم که برای تمام سربازان اعمال شد خدمت معمول سربازی به ۲۱ ماه کاهش یافت.

کاهش مدت سربازی به ۱۴ ماه

وی با اشاره به مدت خدمت سربازی در نواحی و مناطق و در شرایط‌های مختلف، تاکید کرد: خدمت سربازی در منطقه غیر بومی ۱۸ ماه، مناطق عملیاتی غیر درگیر ۱۵ ماه و مناطق عملیاتی درگیر ۱۴ ماه است.

وام فوری

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اردبیل با اشاره به سایر مشوق‌های خدمت سربازی، تصریح کرد: افراد متاهل ۲ ماهه و به ازای فرزند اول ۳ ماه، فرزند دوم ۴ ماه و فرزند سوم ۷ ماه کسری خدمت می‌گیرند.

وام فوری بانک ملی بدون ضامن

حقی تاکید کرد: حقوق سربازان در طی سال‌های اخیر ۱۴۰ درصد افزایش یافت به طوری که میزان دریافتی سربازان در مناطق محروم و مرزی و همچنین متاهل و غیر متاهل بودن و مدرک تحصیلی متفاوت است.

وی گفت: کسری جدیدی که اخیرا به قوانین نظام وظیفه اضافه شد مربوط به مدرک مهارتی سربازان است به گونه‌ای که هر سربازی قبل از خدمت دارای مدرک مهارتی از فنی حرفه‌ای باشد شامل یک ماه کسری خدمت می‌شود.

وام فوری 100 میلیونی با یارانه

وی عنوان کرد: فرزندان ایثارگرانی که تا ۳۰ ماه جبهه دارند می‌توانند اقدام به معافیت کنند و اما زیر ۳۰ ماه به ازای هر ماه ۱۲ روزی کسری خدمت برای یک فرزند تعلق می‌گیرد.

حقی تشریح کرد: در جانبازی زیر ۲۵ درصد نیز به ازای هر درصد ۱۲ روز کسری خدمت به شخص سرباز تعلق می‌گیرد و در موارد بالای ۲۵ درصد شخص می‌تواند جهت معافیت اقدام کند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اردبیل با اشاره به سنوات تحصیلی اذعان کرد: به طور مثال برای مقطع کارشناسی ۵ سال سنوات درنظر گرفته شده است و به اضافه یک سال نیز سنوات ارفاقی پس از تایید کمیسیون موارد خاص به این سنوات اضافه می‌شود در صورت عدم فارغ‌التحصیلی و با احراز شرایط خاص نظام وظیفه یک ترم نیز به عنوان مهلت دوره اعزام به شخص اجازه تحصیل می‌دهد اما فرد دانشجو بلافاصله بعد از پایان تحصیل باید اقدام به خدمت سربازی کند‌.

وی گفت: اکنون هر دانشجو می‌تواند در هرمقطع و ترمی یک بار در طول تحصیل خود انصراف داده و مجدد در رشته دیگری مشغول تحصیل شود.

وام فوری/ تتو باعث معافیت می‌شود ؟

حقی با اشاره به معافیت‌های سربازی، تاکید کرد: صرف داشتن تتو سبب معافیت و یا معاف از رزم نمی‌شود و این موارد نیازمند تایید پزشکان روانشناس و وجود یک بیماری مربوط به اعصاب و روان در شخص است.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اردبیل از خانواده‌ها خواست با اشرافیت کافی نسبت به قوانین و مقررات نظام وظیفه عمومی، مانع به دام افتادن فرزندان خود در دام سودجویان و دلالانی شوند که به هر نحوی و حتی با ایجاد بیماری قصد دریافت معافیت دارند.

حقی در بخش دیگری از سخنان خود، تصریح کرد: طبق ماده های ۵۸ و ۶۳ مکرر قانون خدمت وظیفه عمومی بکارگیری مشمولان غایب در مؤسسات دولتی و غیردولتی از قبیل شرکت‌ها، آموزشگاه‌ها، کارگاه‌ها، بنگاه‌ها، مغازه‌ها و تعمیرگاه‌ها حتی به‌صورت روزمزد ممنوع بوده و بکارگیرندگان به مراجع قضایی معرفی می‌شوند و برای بار نخست هزینه سالانه یک سرباز و برای بار دوم و بیشتر هزینه سالانه ۳ سرباز جریمه می‌شوند.

وی بیان کرد: دفاع از استقلال و تمامیت ارضی و نظام جمهوری اسلامی ایران و جان و مال و ناموس مردم وظیفه دینی و ملی هر فرد ایرانی است و در اجرای این وظیفه تمام اتباع ذکور دولت جمهوری اسلامی ایران مکلف به انجام خدمت وظیفه عمومی هستند.

منبع: فارس

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی