کد مطلب: 30781

تست هوش | تست هوش تصویری | تست هوش ریاضی

تست هوش تصویری | اگه زرنگی بگو کدوم یکی از مادرهای زیر مرد هست ؟!

اگر در باهوش بودن ادعا دارید باید بتوانید معمای تست هوش زیر را در کمتر از 7 ثانیه حل کنید.

تست هوش تصویری | اگه زرنگی بگو کدوم  یکی از مادرهای زیر مرد هست ؟!

تست هوش نوعی سنجش هوش است. تست هوش با انجام چند پرسش و پاسخ سطح هوش و آی کیو شما را می سنجد.تست هوش یکی از اولین راه‌های سنجش میزان بهره هوشی یا همان آی کیو یا هوش هیجانی است. در عکس زیر برای سنجش تست هوش خود زیر 7 ثانیه باید جواب سوال را بدهید.

تست هوش

تست هوش شناسایی مردی در لباس زنانه

آزمون شناسایی مردی در لباس زنانه: در تصویر آزمون شناسایی مردی در لباس زنانه ما با سه مادر مواجه هستیم که در کنار فرزندانشان که در حال بازی کردن می باشند رویت می شوند،همه چیز در نگاه اول عادی به نظر می رسد ولی در واقع یکی از این مادران یک مرد می باشد که خودش را شبیه زن ها درآورده است و لباسی زنانه بر تن کرده،وظیفه شما در این آزمون شناختن این مرد زن نما در کمتر از 7 ثانیه می باشد.

شما می توانید با کمک این چالش ها، مهارت های شناختی خود را بهتر بشناسید. با آزمون شناسایی مردی در لباس زنانه همراه باشید و به دوستان و اطرافیان خود اثبات کنید که یک نابغه در انجام دادن این بازی ها هستید.

سوالات و معماهای تصویری، تست های هوش، شخصیت شناسی ها و … تنها بخشی از انواع بازی های فکری است که طرفداران زیادی در شبکه های اجتماعی دارند. به خصوص بازی هایی که هر چه بیشتر تمرکز و ذهن افراد را وادار به فعالیت می کند، بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. برای تحلیل و حل هر کدام از این بازی های فکری نیاز دارید که از قدرت بینایی، دقت و تمرکز و همچنین تفکر منطقی خود استفاده کنید. این بازی ها می تواند تمام ذهن شما را درگیر کند. این مسئله به افزایش فعالیت های مغزی شما منجر شده، توانائیهای شناختی شما را افزایش می دهد.

.

.

.

پاسخ تست هوش شناسایی مردی در لباس زنانه

با توجه به تصویر مرد زن نما،زنی است که در سمت راست قرار دارد و لباس سبز پوشیده است،احتمالا خیلی از افراد دلیل اینکه این فرد را به عنوان مرد انتخاب نموده اند وجود موهای پرپشت در پاها و دستان وی اعلام نموده اند،ولی دلیل محکم تری برای اینکه این فرد مرد می باشد وجود دارد و آن هم وجود سیب گلو در این فرد است که به راحتی قابل رویت می باشد.چون سیب گلو در بدن مردان برجسته می باشد بر عکس زنان.

تست هوش

آیا آزمون شناسایی مردی در لباس زنانه را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

منبع: گفتنی نیوز

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی