کد مطلب: 30775

دفتر یادداشت | دانلود دفتر یادداشت | دفتر یادداشت دانلود

دفتر یادداشت قسمت 1 رایگان | بازیگران دفتر یادداشت چه کسانی هستند

دیروز اولین قسمت سریال دفتر یادداشت از فیلم نت منتشر شد. دانلود سریال دفتر یادداشت و سیر تا پیاز این سریال جنجالی رضا عطاران را با هم در سایت دیجی سرگرمی میبینیم.

دفتر یادداشت قسمت 1 رایگان | بازیگران دفتر یادداشت چه کسانی هستند

سریال دفتر یادداشت فیلمی در ژانر جنایی - کمدی است . سریال دفتر یادداشت به کارگردانی کیارش اسدی زاده و تهیه کنندگی حسین اکبری ساخته شده است. سریال دفتر یادداشت در اولین قسمت خود خوش درخشید. رضا عطاران در سریال دفتر یادداشت بعد از 10 سال به عرضع بازیگری در نمایش خانگی بازگشت.

خلاصهٔ داستان سریال دفتر یادداشت

ایرج و حمید، رفقای قدیمی از دوران کودکی سرشان برای پیگیری پرونده‌های جنایی درد می‌کند، پای آن‌ها ناخواسته به پرونده قتل‌های زنجیره‌ای باز می‌شود…[۷] پرونده‌ای که ورود آن‌ها آبستن حوادث خطرناک‌تری می‌شود اما ماجرا پیچیده‌تر از این حرف‌هاست. در این بین ایرج به دلیل مشکل مغزی منحصر به فردش مرتباً همه چیز و همه‌کس را از خاطر می‌برد و…

حواشی پوستر سریال دفتر یادداشت

رضا عطاران که به آقای گیشه معروف است حضورش در هر فیلم و سریالی فروش بسیار بالایی دارد حالا در سریال دفتر یادداشت بعد از ۱۰ سال در شبکه نمایش خانگی حضور پیدا کرده‌است. در ۹ تیر ۱۴۰۲ پس از انتشار پوستر و تیزر تبلیغاتی سریال دفتر یادداشت بسیاری از مخاطبان متوجه شباهت آن به سکانس مشهوری از فیلم مالنا با بازی مونیکا بلوچی شدند. بلوچی در این فیلم نقش زن جوانی به نام مالنا را برعهده داشت که پس از مرگ همسرش در جنگ مجبور به تن‌فروشی می‌شود.

دفتر یادداشت

پوستر تبلیغاتی سریال دفتر یادداشت قبل از انتشار

در این سکانس مشهور وقتی مالنا در محیطی عمومی سیگاری به سمت دهان خود می‌برد، ناگهان دستان چندین مرد با کبریت و فندک روشن به سوی او دراز می‌شود. به نظر می‌رسد پوستر و تیزر سریال دفتر یادداشت از این سکانس مشهور الهام گرفته شده‌است. البته پیش از این هم مهران مدیری در سریال مرد هزارچهره این سکانس را البته نه با فندک و کبریت، که با چندین اسلحه روی صورتش بازسازی کرده بود.

انتشار این تصاویر از سریال دفتر یادداشت بار دیگر صدای اعتراض کسانی که همواره منتقد تولیدات شبکه نمایش خانگی بوده و آن را به ترویج بی‌بند و باری متهم کرده‌اند را بلند کرده‌است و برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی اشاره این سریال به فیلم مالنا که به محتوا و صحنه‌های اروتیکش مشهور است را نامناسب دانسته و واکنش تندی به آن داشته‌اند.

بازیگران سریال دفتر یادداشت

بازیگر نقش توضیحات

رضا عطاران[۸] ایرج نقش اصلی

حسن معجونی[۹] حمید دوست ایرج

مینا ساداتی مدیر آسایشگاه

کاظم سیاحی

سوگل خلیق نازنین

زهرا داوودنژاد

بیژن بنفشه‌خواه

اردشیر رستمی

پاشا رستمی

شمسی فضل‌اللهی

فریبا متخصص

مریم سعادت

الهام پاوه‌نژاد

داریوش کاردان

آزیتا حاجیان

منبع: ویکی پدیا و دیجی سرگرمی

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی