کد مطلب: 30767

تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس فردا | تعطیلی مدارس تهران

اطلاعیه شبانه تعطیلی مدارس فردا 27 آبان | مدارس کدام شهرها فردا شنبه تعطیل شدند؟

دوباره فصل سرما آغاز شد و مشکل آلودگی هوا و تعطیلی مدارس بوجود آمد. در هفته ای که گذشت مدارس چندین شهر و استان بدلیل افزایش آلاینده ها و آلودگی هوا تعطیل و غیرحضوری شد. امروز هم بحث احتمال تعطیلی مدارس در روز شنبه داغ بود. برای اطلاع از جزئیات تعطیلی مدارس با ما همراه باشید.

اطلاعیه شبانه تعطیلی مدارس فردا 27 آبان | مدارس کدام شهرها فردا شنبه تعطیل شدند؟

در زمستان همیشه شهرهای پر جمعیت و مرکزی ایران دچار آلودگی هوا می شود. این آلودگی هوا گاهی به درجه هشدار رسیده و آژیر خطر را برای کودکان و میانسالان و افراد دچار بیماری خاص بصدا در می‌آورد. دولت سالهای زیادی است که تنها راه مبارزه با این معضل آلودگی را تعطیلی مدارس و گاها ادارات میدانسته است. امسال هم با آلوده شدن هوا و ایجاد مشکل تنفسی برای مردم راهکار تعطیلی مدارس روی میز آمد و دانش آموزان غیرحضوری بر سر کلاس درسشان حاضر شدند. خبر جدید دولت درباره تعطیلی مدارس رابا هم در سایت دیجی سرگرم می خوانیم.

به گزارش خبرنگار ایونا، شاخص آلودگی هوا در روزهای گذشته خصوصا در اصفهان بسیار بالا بوده و همین امر موجب تعطیلی مدارس و ادارات این شهر شده است. با توجه به  تعطیلی های هفته گذشته در اصفهان ایا شنبه ۲۷ ابان ۱۴۰۲ تعطیل است؟

خبر مهم درباره تعطیلی مدارس اصفهان، فردا

در حال حاضر میانگین شاخص آلودگی هوای اصفهان روز عدد 70 ودروضعیت قابل قبول قرار دارد. با این حال شاخص آلودگی هوای اصفهان در برخی از ایستگاه های پایش آل.دگی هوا بیشتر از عدد 100 است. 

به همین منظور اگر آلودگی هوا ادامه داشته باشد احتمال تعطیلی مدارس و ادارات اصفهان در روز شنبه 27 آبان بالا می رود.

تعطیلی مدارس

تعطیلی مدارس/ تغییر ساعات کاری ادارات و مدارس فردا ۲۷ آبان

مرتضی شهامی، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار زنجان با اشاره به برگزاری راهپیمایی حمایت از مردم غزه در زنجان اظهار داشت: ساعات کاری ادارات و مدارس استان در روز شنبه ۲۷ آبان‌ماه تغییر می‌کند.

ساعت کاری ادارات و مدارس استان زنجان در روز شنبه و همزمان با برگزاری راهپیمایی مردمی حمایت از کودکان غزه و مردم مظلوم فلسطین اعلام شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار زنجان افزود: روز شنبه در سراسر شهرهای استان راهپیمایی مردمی حمایت از کودکان غزه و مردم مظلوم فلسطین برگزار خواهد شد که بر این اساس ساعات کاری همه ادارات زنجان تا ساعت ۱۳ خواهد بود.

وی گفت: همچنین همه مدارس شیفت عصر روز شنبه تعطیل بوده و مدارس شیفت صبح نیز تا ساعت ۱۱ برگزار خواهد شد.

گفتنی است، همزمان با سراسر کشور روز شنبه ۲۷ آبان ماه، ساعت ۱۵ راهپیمایی در راستایی حمایت از مردم مظلوم غزه و محکومیت جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در زنجان برگزار می‌شود.

اطلاعیه فوری درباره تعطیلی مدارس تهران فردا (شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲)

گفتنی است، تصمیم گیری برای تعطیل شدن یا عدم تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ در همین گزارش بروزرسانی خواهد شد.

بروزرسانی : کلیه فعالیت های آموزشی در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس سراسر کشور در روز شنبه بیست و هفتم آبان برگزار خواهد شد.

تکذیب شد: با اعلام استانداری کرمانشاه، زاهدان، فارس، گیلان و آذربایجان غربی، به دلیل حضور پرشور عموم امت اسلامی در راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم غزه، مدارس تمامی مقاطع تحصیلی در شهرستان های این استان ها در روز شنبه بیست و هفتم آبان ماه تعطیل شد.

منبع: ایونا ، فارس ، دیلی فوتبال

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی