کد مطلب: 30745

پیش فروش ایران خودرو | پیش فروش ایران خودرو ۱۴۰۲

پیش فروش ایران خودرو اقساطی و بدون قرعه کشی | خرید پژو 207 قسطی فقط با 240 میلیون

شرکت ایران خودرو شرایط استثنایی پیش‌ فروش پژو ۲۰۷ اتوماتیک را اعلام کرده است.

پیش فروش ایران خودرو اقساطی و بدون قرعه کشی | خرید پژو 207 قسطی فقط با 240 میلیون

طرح جدید پیش فروش ایران خودرو آغاز شده است. شرکت کنندگان در طرح پیش فروش ایران خودرو سود خوبی پس از فروش خودروها بدست می آورند. پیش فروش ایران خودرو با هدف کنترل اختلاف قیمت خودرو از درب کارخانه تا بازار انجام می گیرد. جزئیات کامل نحوه ثبت نام در طرح جدید پیش فروش ایران خودرو را در ادامه با هم می خوانیم.

پیش فروش ایران خودرو بدون قرعه کشی و اقساطی

گروه صنعتی ایران خودرو شرایط پیش‌ فروش پژو ۲۰۷ اتوماتیک ویژه متقاضیان خرید خودرو از سامانه یکپارچه را اعلام کرد.

گروه صنعتی ایران خودرو شرایط پیش‌ فروش پژو ۲۰۷ اتوماتیک ویژه متقاضیان خرید خودرو از سامانه یکپارچه را اعلام کرد. این شرایط ویژه آن گروه از متقاضیان است که در نوبت اول سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده‌اند و اسامی آن‌ها به‌عنوان اولویت زمستان ۱۴۰۲ و اولویت بهار ۱۴۰۳ اعلام شده است. ایران خودرو برای این گروه از مشتریان پیامک اطلاع‌رسانی را ارسال کرده است. علاوه‌براین، اسامی این افراد در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو قابل مشاهده است.

همانند شرایط پیش فروش تارا و هایما، ایران خودرو نیز دو موعد متفاوت برای تحویل پژو ۲۰۷ اتوماتیک به مشتریان در نظر گرفته است. در روش اول متقاضیان می‌توانند اتومبیل خود را در خرداد ۱۴۰۳ تحویل بگیرند. برای تحویل خودرو در خرداد ۱۴۰۳، لازم است تا متقاضی ۴۰ درصد از قیمت خودرو را در زمان ثبت‌نام به شرکت ارائه دهد. این مبلغ حدود ۲۴۱ میلیون تومان است. سود مشارکت ۱۸ درصدی و سود انصراف ۱۵ درصدی نیز برای این بخش از شرایط پیش‌ فروش پژو ۲۰۷ اتوماتیک در نظر گرفته شده است.

در بخش دوم شرایط پیش‌ فروش پژو ۲۰۷ اتوماتیک، موعد تحویل خودرو تیرماه ۱۴۰۳ عنوان شده است. طی این مرحله متقاضیان بایستی ۳۵ درصد قیمت خودرو که معادل تقریبی ۲۱۰ میلیون تومان است را به ایران خودرو ارائه دهند. سود مشارکت این بخش ۱۹ درصد و سود انصراف آن نیز ۱۶ درصد به‌صورت سالیانه در نظر گرفته شده است.

پیش فروش ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای بهینه درحال‌حاضر ۶۰۲ میلیون تومان اعلام شده است. البته با توجه به شرایط بازار، امکان افزایش قیمت خودرو در کارخانه طی ماه‌های آتی دور از انتظار نیست. رنگ‌های قابل انتخاب در شرایط پیش‌ فروش پژو ۲۰۷ اتوماتیک شامل سفید، خاکستری، نقره‌ای، مشکی آبنوس، نقره‌ای تیتانیوم، آبی کاسپین، قرمز دو پوششه و سبز کله غازی هستند. این شرایط از روز پنجشنبه ۱۸ آبان‌ماه ۱۴۰۲ آغاز شده است و تا روز یکشنبه پنجم آذرماه ۱۴۰۲ در اختیار متقاضیان قرار دارد.

منبع: تجارت نیوز

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی