کد مطلب: 30737

تست هوش | سرگرمی

آدم فضایی تو تصویرو پیدا کن | تست هوش

آزمون تصویری شناسایی موجود فضایی: آزمون ها، پازل ها و سوالات هوش تصویری می تواند برای شما مفید باشد. از این جهت که این سوالات می تواند شما را سرگرم کرده و ذهن و مغز شما را ورزش دهد. در آزمون تصویری شناسایی موجود فضایی، شما با یک سوال تصویری جذاب روبرو هستید. اگر فکر می کنید مهارت های شناختی شما برای شکست دادن این معمای تصویری شگفت انگیز عالی است، نمی توانید فرصت بررسی و حل آن را از دست بدهید.

آدم فضایی تو تصویرو پیدا کن | تست هوش

وب سایت ما امروز معمای تصویری جدیدی را به شما معرفی می کند که به یکی از محبوب ترین سوالات و معماهای تصویری شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. بسیاری از کاربران در شبکه های مجازی پس از مواجه شدن با این آزمون دچار سردرد شدند و نتوانستند در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای آن را حل کنند.

آزمون تصویری شناسایی موجود فضایی

موجود فضایی یا بیگانه (به انگلیسی: Extraterrestrial life )، به شکل‌هایی از زیست یا یک موجود زنده با منشأ غیرزمینی، خارج از کرهٔ زمین گفته می‌شود. در آزمون امروز مجله خبری چشمک شما باید به دنبال موجود بیگانه باشید.

هزاران نفر برای غلبه بر این معمای تصویری مرموز تلاش کردند، اما تنها 5 درصد موفق به یافتن پاسخ در مدت زمان تعیین شده شدند، گروه دیگر پس از چندین بار شکست منصرف شدند. آیا شما اماده ای؟ توصیه می کنیم از هرگونه حواس پرتی پرهیز کنید و برای یافتن پاسخ موجود فضایی یا بیگانه (به انگلیسی: Extraterrestrial life )، به شکل‌هایی از زیست یا یک موجود زنده با منشأ غیرزمینی، خارج از کرهٔ زمین گفته می‌شود.، تمام جزئیات تصویر را بررسی کنید.

در تصویر آزمون تصویری شناسایی موجود فضایی شما چند شخص را می بینید. در نگاه اول، همه این افراد عادی به نظر می رسند. اما اگر خوب دقت کنید از میان این افراد، یک موجود بیگانه حضور دارد. این فرد کجاست؟با دقت به تصویر آزمون تصویری شناسایی موجود فضایی نگاه کنید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری شناسایی موجود فضایی

آیا پاسخ صحیح آزمون تصویری شناسایی موجود فضایی را پیدا کردید!؟ اگر پیدا نکردید، نگران نباشید، مجله خبری چشمک به همه چیز فکر می کند و تصویر حل شده را به شما نشان خواهد داد. اما قبل از دیدن پاسخ 5 ثانیه دیگر فرصت دارید!

..

.

.

.

.

.

.

.

.

آزمون-تصویری-شناسایی-موجود-فضایی-1

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی