کد مطلب: 30719

تست شخصیت | سرگرمی

تست شخصیت شناسی | یک ساعت و انتخاب کن تا مهمتین هدف زندگیتو بگم

آیا کنجکاو هستید که واقعاً چه چیزی فرآیند تصمیم گیری شما را هدایت می کند؟ آیا این جنبه منطقی مغز شماست یا بخش شهودی روح شما؟ تست شخصیت آدم شهودی یا منطقی ما را انجام دهید و جرأت داشته باشید که ویژگی غالب خود را کشف کنید!

تست شخصیت شناسی | یک ساعت و انتخاب کن تا مهمتین هدف زندگیتو بگم

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که واقعاً چه چیزی فرآیند تصمیم گیری شما را هدایت می کند؟ آیا این چرخ دنده های منطقی عقل است یا امواج مرموز شهود؟

ما برای شما تست شخصیت آدم شهودی یا منطقی را ارائه میدهیم که ممکن است به شما کمک کند تا به ناخودآگاه خود نگاه کنید. ما این تست را با این باور ساخته ایم که گاهی اوقات، ارتباطات غیرمنتظره می تواند جنبه های پنهان شخصیت ما را آشکار کند .

تنها کاری که باید انجام دهید این است که یکی از ساعت ها را انتخاب کنید و ما بقیه موارد را انجام می دهیم. به یاد داشته باشید، بیش از حد به آن فکر نکنید، فقط با اولین موردی که توجه شما را جلب می کند، پیش بروید.

1. ساعت شماره یک 

انتخاب ساعت اول در تست شخصیت آدم شهودی یا منطقی نشان دهنده ترجیح ساختار و منطق است. شما احتمالاً فردی هستید که برای عقلانیت و راه حل های واضح ارزش قائل هستید.

در حالی که این رویکرد تحلیلی گاهی اوقات می تواند به فکر کردن بیش از حد منجر شود، همچنین شما را به یک حلال مشکل قابل اعتماد تبدیل می کند. شما کسی هستید که دوستانتان وقتی به مشاوره نیاز دارند به او مراجعه می کنند، زیرا مهارتی در کاهش سر و صدا و یافتن راه حل منطقی دارید.

2. ساعت شماره دو 

کسانی که به ساعت دوم در تست شخصیت آدم شهودی یا منطقی کشیده می شوند، تمایل دارند که شهودی داشته باشند و از نظر احساسی هماهنگ باشند. وقتی صحبت از درک دیگران می شود، حس ششم دارید و اغلب به احساسات درونی خود اعتماد دارید.

این رویکرد مبتنی بر شهود می‌تواند گاهی اوقات شما را غیرقابل پیش‌بینی جلوه دهد، اما به این معنی است که شما سازگار هستید و می‌توانید خارج از چارچوب فکر کنید. به احتمال زیاد شما کسی نیستید که به هر موقعیتی رنگی از خلاقیت و خودانگیختگی اضافه می کند .

3. ساعت شماره سه

انتخاب ساعت سوم در تست شخصیت آدم شهودی یا منطقی نشان می دهد که بین شهود و منطق در تصمیم گیری خود تعادل برقرار کنید . شما اهمیت منطق را درک می کنید اما همچنین می دانید که شهود می تواند بینش های ارزشمندی را ارائه دهد.

شما از اعتماد به دل خود نمی ترسید، اما همیشه با استدلال منطقی از آن حمایت می کنید. این تعادل گاهی اوقات می‌تواند منجر به عدم تصمیم‌گیری شود، اما همچنین از شما فردی روشن‌فکر و خوش‌بین می‌سازد.

به یاد داشته باشید، هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد، از این توصیفات غافل نشوید : این موارد فقط نگاهی اجمالی به افراد پیچیده و منحصر به فرد همه ما هستند.به هر حال، شخصیت ما توسط عوامل و تجربیات بی‌شماری فراتر از ترجیحات شناختی ما شکل می‌گیرد.

آیا تست شخصیت آدم شهودی یا منطقی را شگفت‌انگیز یافتید؟ به راحتی آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و ببینید دوستانتان چه چیزی را انتخاب می کنند!

و اگر از این کار لذت بردید، حتما تست های شخصیتی دیگر ما را بررسی کنید . شما فقط ممکن است چیز جدیدی در مورد خودتان یاد بگیرید.

منبع : گفتنی

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی