کد مطلب: 30697

نعیمه نظام دوست | بیوگرافی نعیمه نظام دوست | نعیمه نظام دوست تی ان تی

عکس تولد نعیمه نظام دوست | پیام تبریک احساسی عمو پورنگ برای نعیمه نظام دوست

امروز تولد نعیمه نظام دوست بازیگر محبوب و خوش اخلاق تلویزیون و سینمای کشور است. پیام تبریک صمیمی عمو پورنگ به نعیمه خانوم از چشن نکته بین هواداران خانوم بازیگر دور نموند و مورد توجه قرار گرفت. در ادامه استوری احساسی داریوش فرضیایی رو برای خانم بازیگر میبینیم.

عکس تولد نعیمه نظام دوست | پیام تبریک احساسی عمو پورنگ برای نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست بازیگر مهربان و محبوب کشورمان است. نعیمه نظام دوست در 23 آبان سال 1353 در تهران دیده به جهان گشود. صمیمیت نعیمه نظام دوست با داریوش فرضیایی ملقب به عمو پورنگ بارها شایع ازدواج این دو را بر سر زبان ها انداخت. نعیمه نظام دوست سالها قبل عمل بای پس معده انجام داد و لاغر شد اما در فیلم های اخیری که از ایشان منتشر شده اضافه وزن شدید نعیمه نظام دوست توجه هوادارانشان را حسابی به خود جلب کرد.

نعیمه نظام دوست

عکس تولد نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست را میتوان به جرات به عنوان یکی از خوش قلب ترین بازیگران تلویزیون و سینمای ایران دانست. نعیمه خانوم بخاطره چهره بشاش و روی گشاده اش همیشه مورد توجه مردم ایران بوده است. امروز زاد روز نعیمه خانوم هست و همکاران این بازیگر محبوب برای رفیق شفیقون پیام های تبریک در اینستاگرام منتشر کرده اند. یکی از این رفقا داریوش فرضیایی یا همون عمو پورنگ خودمون هست که همیشه صمیمیت خاص این دو هنرمند مورد توجه هوادارانشون بوده. در عکس زیر پیام تبریک احساسی عمو پورنگ به نعیمه نظام دوست رو با هم میبینیم.

سایت دیجی سرگرمی تولد این هنرمند محبوب و دوستداشتنی رو تبریک می گوید.

نعیمه نظام دوستمنبع: دیجی سرگرمی

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی