کد مطلب: 30693

مرجانه گلچین | همسر مرجانه گلچین | بیوگرافی مرجانه گلچین

سیر تا پیاز عمل های زیبایی مرجانه گلچین | مرجانه گلچین رو ببینی عمرا بشناسی

مرجانه گلچین عکس جنجالی از خودش منتشر کرده که تغییر چهره باورنکردنی مرجانه خانوم بعد از زاویه سازی صورت و عمل زیبایی همه را شوکه کرده.

سیر تا پیاز عمل های زیبایی مرجانه گلچین | مرجانه گلچین رو ببینی عمرا بشناسی

مرجانه گلچین بازیگر محبوب تلویزیون و سینما در دوم اسفند ماه سال 1347 در تهران متولد شد. مرجانه گلچین با میمیک و نوع برخوردهای خاصش در نقش های کمدی بشدت مورد توجه مخاطبین قرار گرفته است. مرجانه گلچین برادرزاده نادر گلچین خواننده مشهور و دختر عموی نادیا گلچین بازیگر فقید سینما و تلویزیون می باشد.مرجانه گلچین با عمل های زیبایی که در چهره خود انجام داده است صورتی بسیار جوانتر پیدا کرده و این مورد از دید هوادران خانم مرجانه دور نمانده است.

مرجانه گلچین

عکس مرجانه گلچین بعد از عمل زیبایی

مرجانه گلچین بازیگر محبوب کشورمان علی رغم بالا رفتن سنشان ، هر روز جوان تر از روز قبل می شود و ماشالله مثل قالی کرمون میمونن. البته باید به عمل های زیبایی که مرجانه خانوم انجام دادن هم اشاره کرد. عمل هایی مثل لیفت شقیقه، بوکال فت، زاویه صورت و بوتاکس و .... خانم بازیگر جدیدا عکس هایی از خود در صفحه اینستاگرامشان منتشر میکنن که زیبایی و استایل های شیکشون حسابی مورد توجه قرار گرفته. عکس زیر یکی از تصاویر جدید مرجانه گلچین است که بعد از عمل زیبایی منتشر کردن

مرجانه گلچین.منبع: دیجی سرگرمی

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی