کد مطلب: 30679

تست هوش | سرگرمی

تست هوش | فقط باهوش ها زیر 7 ثانیه اختلاف تصاویر و پیدا میکنند

آزمون ها و چالش هایی که شما در آن ها باید تفاوت ها را شناسایی کنید، برای ورزش مغز بسیار مفید هستند. شما باید 3 تفاوت دو سگ بامزه را در کمتر از 7 ثانیه شناسایی کنید.

تست هوش | فقط باهوش ها زیر 7 ثانیه اختلاف تصاویر و پیدا میکنند

اگر بتوانید در آزمون شناسایی اختلافات تصویر سگ بامزه، تفاوت ها را در زمان مشخص شده شناسایی کنید مشخص می شود که شما دارای ذهنی متمرکز و چشمانی تیزبین هستید. این موفقیت مستلزم دقت، تمرکز و قدرت بینایی کافی است. پس اگر جرات دارید تا میزان توانائیهای شناختی خود را مورد سنجش قرار دهید با آزمون شناسایی اختلافات تصویر سگ بامزه همراه شوید.

باید گفت که برای حل آزمون شناسایی اختلافات تصویر سگ بامزه که سر و صدای زیادی در شبکه های اجتماعی ایجاد کرده است، باید تمام حواس خود را فعال کنید. طراح و سازنده آزمون شناسایی اختلافات تصویر سگ بامزه با توجه به نظراتی که ذیل این تصویر در شبکه اجتماعی ردیت منتشر شد، معتقد است که تنها 19 درصد از اشتراک کنندگان توانستند در تلاش اول تمام 3 تفاوت موجود میان دو تصویر سگ بامزه را شناسایی کنند. آیا آماده هستید که یک رکورد جدید را در انجام چنین آزمون هایی ثبت کنید؟ پس با آزمون شناسایی اختلافات تصویر سگ بامزه و مجله خبری چشمک همراه باشید.

آزمون شناسایی اختلافات تصویر سگ بامزه

باید آنچه که شما در آزمون شناسایی اختلافات تصویر سگ بامزه با آن روبرو هستید: باید در کمتر از 7 ثانیه 3 تفاوت میان این دو تصویر سگ بامزه را پیدا کنید.

تمام حواس خود را فعال کنید و با غلبه بر تمرینات تصویری پیچیده نشان دهید که متخصص هستید. تمام جزئیات آزمون شناسایی اختلافات تصویر سگ بامزه را به دقت تجزیه و تحلیل کنید زیرا تنها در این صورت است که می توانید 3 تفاوت را پیدا کنید. همانطور که اشاره شد شما فقط 7 ثانیه فرصت دارید تا پیروز شوید! زمان شما از هم اکنون شروع شد.

.

.

.

.

..

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی اختلافات تصویر سگ بامزه

در صورتی که 3 تفاوت دو تصویر از سگ بامزه را در آزمون شناسایی اختلافات تصویر سگ بامزه را در 7 ثانیه پیدا کردید به شما تبریک می گوئیم. فقط افراد شجاع تشویق می شوند تا این چالش تصویری را انجام دهند که در رتبه های بالای در آزمون های چالشی قرار دارد. لذا اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، طبیعی است. پس می توانید دوباره تلاش کنید تا تفاوت ها را پیدا کنید. می دانیم که آزمون به این راحتی نبود، اما مهم این است که شما تلاش کردید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی اختلافات تصویر سگ بامزه:

تمام تفاوت ها در تصویر ذیل علامتگذاری شده اند. آیا شما توانستید در زمان مشخص شده، این تفاوت ها را پیدا کنید.

جواب آزمون شناسایی اختلافات تصویر سگ بامزه

آزمون-شناسایی-اختلافات-تصویر-سگ-بامزه-1

منبع: چشمک

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی