کد مطلب: 30666

فال ابجد | فال ابجد امروز

فال ابجد فردا 24 آبان ماه | سرنوشت چه تقدیری برایتان چیده است؟

فال حروف ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد بسیاری به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند. که در پایین این صفحه علاوه بر معرفی حروف ابجد، به تبدیل این حروف به اعداد معادل و همچنین طالع بینی با حروف ابجد و طالع بینی ازدواج با آن پرداخته ایم.

فال ابجد فردا 24 آبان ماه | سرنوشت چه تقدیری برایتان چیده است؟

 فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: د ج آ

تعبیر: نیتی که دارید شما را در غم و اندوه فرو می برد پس سعی کنید از آن پرهیز نمایید. فردی مدام به شما ابراز علاقه می کند اما نسبت به او بی تفاوت هستید و این رفتار پشیمانی بزرگی در آینده برایتان به همراه خواهد داشت. اگر پولی را پس انداز کردید به زودی به آن احتیاج پیدا خواهید کرد. شنیدن یک خبر یا حرف، کلید حل مسئله یا مشکلی می شود. در رانندگیتان بیشتر احتیاط کنید تا جلوی یک حادثه را بگیرید. از حرف کم و به عملتان اضافه کنید. این انرژی را که صرف بیان نگرانیهایتان می کنید اگر در سکوت به کار ببندید برایتان چیزی به ارمغان می آورد که تصورش هم برایتان سخت است. شخصی را بسیار خوشحال می کنید.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د ج ب

تعبیر: خبرهای خوبی در راه ندارید و متاسفانه تا مدتی اوضاع برایتان دشوار خواهد شد اما به خودتان مسلط باشید که خداوند با شماست. اگر زیر بار ظلم و ستم هستید باید با توکل به خداوند و مقاومت و ایستادگی این افراد را پشت سر بگذارید، نگران نباشید که زندگی به کامتان خواهد شد. به یک دعوت تلفنی جواب مثبت می دهید. دوستی در اطرافتان از دردی رنج می برد که شما چیزی از آن نمی دانید. در انجام یک کار حقوقی گرهی افتاده که به این سادگی ها باز نمی شود. شخصی با حرفهایش شما را گیج و پر از پرسش خواهد کرد. بهتر است قبل از آنکه عکس العملی نشان دهید، خودتان خوب تحقیق کنید. خودتان را دشمن شاد نکنید.

 فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ب ب د

تعبیر: طالعت نیک است. مورد محبت شخصی در زندگی تان قرار خواهید گرفت،، که باعث خوشحالی بسیاری در شما می شود آینده تان را خواهد ساخت و شادی را در زندگی برای شما به وجود می آورد، اما باید مراقب خود باشید چون عده‌ای برایتان مشکلات بسیار زیادی می خواهند به وجود بیاورند و شما را به طلسم های خطرناکی ببندد. به فرصتی طلایی دست می یابید تا برای رسیدن به خواسته تان و آنچه برای شما سرنوشت ساز است، اقداماتی به عمل آورید. به زودی پاداش زحمات و تلاشهایتان را خواهید گرفت. انجام تعهد خود را به تعویق نیندازید و در انجام کاری که قول داده اید، کوتاهی نکنید. اجازه بدهید شخصی در اطرافتان از امکاناتی که در اختیار شماست نیز استفاده کند.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: آ آ ج

تعبیر: طالعت خوب است. بخت و اقبال روشنی دارید،، به زودی آرامش و آسایش در وجود شما سرازیر می شود،، ازدواجی در پیش رو خواهید داشت که برای تان مبارک است، باعث خوشبختی بسیار ی در شما می شود آینده تان را به نحو احسن می سازد و شما را به هدفهایتان نزدیک می کند. شما نسبت به پند و اندرز اطرافیانتان بی توجه هستید و برای همین در کارهایتان دچار مشکل می شوید. دوست خوبی دارید که به شما وفادار است و در شرایط سخت حامی شماست. حواستان باشد دروغ یا پنهان کاری نکنید که متوجه شود. نه تنها دلش را خواهید شکست بلکه اعتمادش نسبت به خودتان را برای همیشه از دست خواهید داد.

 فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ب د آ

تعبیر: با فریب دادن دیگران به دردسر های بزرگ مواجه میشوید باید بیشتر مراقب خود باشید چون دروغ های شما برملا می شود،، و باعث ناراحتی بسیار زیادی در شما خواهد شد در آینده باید تغییر و تحولاتی در خود ایجاد کنید تا از مشکلات و سختی ها نجات پیدا کنید و به سوی موفقیت راهی شوید. بهتر است در رفتار خود تجدید نظر کنید و دست از خودخواهی بردارید. در مورد اتفاقی که به تازگی افتاده خودتان را به بی تفاوتی نزنید. هوشیار باشید تا مسئله ای دامن شما را نگیرد. به فرصتی دست پیدا می کنید تا به جنبه های مهم زندگی خود بیشتر فکر کنید و تصمیمات مهمی در مورد کار و حرفه خود بگیرید.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د د ب

تعبیر: فالت نیک است. به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد شما به موفقیت های بسیار زیادی خواهید رسید،، بهتر است؛ راز دل خود را با کسی در میان نگذارید، و در راز و نیاز با خداوند کاهلی نکنید که برایتان مشکلات بزرگی در آینده به وجود می آید. منتظر رسیدن خبری خوش در ارتباط با یکسری تصمیمات مالی یا بوجود آمدن یک منبع مالی جدید باشید. هر گونه پیشنهادی را که در زمینه های کاری به شما می شود، جدی تلقی کرده و راجب آن خوب فکر کنید. درباره نیتی که در ذهن دارید، با احتیاط تصمیم بگیرید، تا بعدها پشیمان نشوید. بزودی به خواسته تان می رسید.

 فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: آ ج آ

تعبیر: طالعت روشن است. خیر و برکت در زندگی شما سرازیر می‌شود به زودی از طرف شخصی کمک‌های مالی و پولی خواهید شد،، که برایتان موفقیت و آرامش را در زندگی سرازیر خواهد کرد سعی کنید؛ نسبت به زندگی خود مسئولیت پذیر باشید تا به پیروزی برسید. در مورد موضوعی عاطفی همه چیز بر وفق مراد شما پیش می رود. کاری انجام داده اید که مورد تأیید دیگران قرار خواهد گرفت. اگر به دنبال شهرت هستید، مطمئن باشید که با تلاش شبانه روزی خود به آن می رسید. اما بهتر است حواستان باشد که برای بعد از آن چه تصمیم گرفته اید. کسی که منتظرش هستید با شما تماس خواهد گرفت.

فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: د ب ب

تعبیر: قصد و نیت پاکی در سر خود دارید. به زودی در آینده وارد مکان جدیدی خواهید شد که احساس خوشایندی در شما به وجود می آورد،، سعی کنید؛ با تلاش و کوشش خود زندگیتان را پر از آرامش و آسایش کنید و ناامیدی را از وجود خود خیلی زود خارج کنید. اتفاق یا خبری شما را به شدت هیجان زده می کند. شاید بهتر باشد جلوی دیگران خیلی خودتان را مشتاق نشان ندهید. هرکسی که حرف شما را تایید میکند دوست و هر کسی که با شما مخالفت می کند دشمن شما نیست. باهوش باشید و اجازه ندهید شما را بازی بدهند. در روزهای آینده شرایط بر وفق مرادتان خواهد بود.

فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ج د ب

تعبیر: از خیانت برحذر باشید و با انجام کارهای نامناسب خودتان را به دردسر نیندازید. اگر دلبسته شخصی هستید به او پایبند باشید تا زندگی به کامتان شود. مسیر نامناسبی را برای رسیدن به آرزوهایتان انتخاب کرده اید و ممکن است به اهداف تان نرسید. انتظار شما را کلافه کرده. بهتر است راهی برای کنار آمدن با وضع موجود پیدا کنید تا کمتر اذیت شوید. رازی را که باید پیش خودتان نگهدارید، جلوی دیگران بازگو نکنید. از آن به ضررتان استفاده می کنند. به لطف تلاش و زحمت خودتان فردایی بهتر از دیروز خواهید ساخت. برای یک مهمانی تدارک خواهید دید.

 فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: آ ب ج

تعبیر: مقصودی دارید که رسیدن به آن برایتان میسر نیست اما همچنان اصرار به آن دارید و وقت تان را هدر می دهید. اگر دلبسته کسی هستید بدانید که فرد مناسبی برای تان نیست و باید به این ارتباط پایان دهید. به زودی هدیه ای به دستتان می رسد که بسیار خوشحالتان می کند. تغییراتی به نفع شما در مورد یک مسئله مالی در شرف وقوع است. این تغییرات را به فال نیک بگیرید. چشم شما به دیدار عزیزی که مدتها در انتظار ملاقات او بودید، روشن خواهد شد. به خاطر حرف و حدیث دیگران ایمان و اعتقاد قلبی خود را پنهان نکنید. جسورانه حرف دلتان را بزنید و از آنچه که فکر می کنید درست است دفاع کنید.

فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ب د ب

تعبیر: همواره دور اندیشی را مد نظر قرار دهید و بی گدار به آب نزنید تا خدایی نکرده به دردسر نیفتید. اگر در نماز و روزه کوتاهی می‌کنید بدانید که این امر شما را از خداوند دور خواهد ساخت و گمراه می شوید. شخصی سعی دارد شما را پند و نصیحت دهد بهتر است به حرف هایش گوش دهید. راه پیشرفت برای شما باز است. همت کنید، شما می توانید به بهترین موقعیت ها دست پیدا کنید. بی تفاوتی شما نسبت به وقایع اخیر و تنبلی تان باعث شده دیگران از رفتارتان سوء استفاده کنند و شما را وسیله پیشرفت خودشان قرار دهند. مسافرتی راه دور در پیش دارید. نرسیدن خبری این روزها کلافه تان کرده.

 فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: آ ج د

تعبیر: مقصود بسیار خوبی دارید پس شک و تردید را کنار بگذارید و با توکل به خداوند به جلو پیش بروید. اگر افراد خانواده به شما نیش و کنایه می‌زنند آنها را به جان بخرید و اجازه دهید زمان، اشتباهشان را به آنها ثابت کند. افراد حسود در اطراف تان زیاد است اما گزندی از جانب آنها به شما نمی رسد. مسافری از راه دور وارد می شود و یا با شما تلفنی صحبت می کند. این شخص برای شما پیشنهادی دارد. قدر این شخصی و پیشنهادش را بدانید. این فرصت می تواند بر زندگی شما تأثیری مثبت و مفید بگذارد. دوری از غرور و خودخواهی تنها کاری است که این روزها باید انجام دهید، وگرنه بی دلیل حرفی خواهید زد که باعث شرمندگیتان می شود.

منبع: تصویر زندگی 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی