کد مطلب: 30665

تست هوش | سرگرمی

تست هوش | باید خیلی باهوش باشی تا اختلاف بین این تصاویر را پیدا کنی

آزمون شناسایی تفاوت تصویر ماهیگیر: آزمون ها و چالش هایی که شما در آن ها باید تفاوت ها را شناسایی کنید، برای ورزش مغز بسیار مفید هستند. شما باید 3 تفاوت دو ماهیگیر را در کمتر از 7 ثانیه شناسایی کنید.

تست هوش | باید خیلی باهوش باشی تا اختلاف بین این تصاویر را پیدا کنی

باید گفت که برای حل آزمون شناسایی تفاوت تصویر ماهیگیر که سر و صدای زیادی در شبکه های اجتماعی ایجاد کرده است، باید تمام حواس خود را فعال کنید. طراح و سازنده آزمون شناسایی تفاوت تصویر ماهیگیر با توجه به نظراتی که ذیل این تصویر در شبکه اجتماعی ردیت منتشر شد، معتقد است که تنها 17 درصد از اشتراک کنندگان توانستند در تلاش اول تمام 3 تفاوت موجود میان دو تصویر ماهیگیر را شناسایی کنند. آیا آماده هستید که یک رکورد جدید را در انجام چنین آزمون هایی ثبت کنید؟

تست هوش تفاوت تصویر ماهیگیر

باید آنچه که شما در آزمون شناسایی تفاوت تصویر ماهیگیر با آن روبرو هستید: باید در کمتر از 7 ثانیه 3 تفاوت میان این دو تصویر ماهیگیر را پیدا کنید.

تمام حواس خود را فعال کنید و با غلبه بر تمرینات تصویری پیچیده نشان دهید که متخصص هستید. تمام جزئیات آزمون شناسایی تفاوت تصویر ماهیگیر را به دقت تجزیه و تحلیل کنید زیرا تنها در این صورت است که می توانید 3 تفاوت را پیدا کنید. همانطور که اشاره شد شما فقط 7 ثانیه فرصت دارید تا پیروز شوید! زمان شما از هم اکنون شروع شد.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی تفاوت تصویر ماهیگیر

در صورتی که 3 تفاوت دو تصویر از ماهیگیر را در آزمون شناسایی تفاوت تصویر ماهیگیر را در 7 ثانیه پیدا کردید به شما تبریک می گوئیم. فقط افراد شجاع تشویق می شوند تا این چالش تصویری را انجام دهند که در رتبه های بالای در آزمون های چالشی قرار دارد. لذا اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، طبیعی است. پس می توانید دوباره تلاش کنید تا تفاوت ها را پیدا کنید. می دانیم که آزمون به این راحتی نبود، اما مهم این است که شما تلاش کردید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

آزمون-شناسایی-تفاوت-تصویر-ماهیگیر-2منبع : چشمک 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی