کد مطلب: 30664

تست هوش | سرگرمی | تست بینایی

تست هوش | گوزن استتار شده تو تصویرو پیدا کن

در این منظره جنگلی، یک بچه گوزن پیدا می شود که از دید همگان پنهان شده است. اگر بسیار دقیق نگاه کنید، ممکن است آن را تشخیص دهید.

تست هوش | گوزن استتار شده تو تصویرو پیدا کن

در تست قدرت دید با شناسایی گوزن ، شما باید بتوانید در کمتر از 10 ثانیه این موجود زیبا و دوست داشتنی را تشخیص دهید. شناسایی این حیوان برای افراد تیزبین ممکن است. چگونه در این پازل بصری چالش برانگیز عمل کردید؟ آیا احساس کردید که نورون های مغز شما فعال شدند؟ با این فعالیت ساده، به مقابله با کاهش طبیعی «ناهمسانگردی انتشار» کمک کرده‌اید. یعنی شما به معنای واقعی کلمه آب مغز خود را در جریان نگه داشته اید و به این ترتیب پیری، بیماری و آسیب را مهار می کند. هر چه از نظر ذهنی فعال تر باشید، آب راحت تر در بافت مغز حرکت می کند.

دکتر آرفناکیس از موسسه فناوری ایلینویز توضیح می‌دهد: «ناهمسانگردی انتشار بالاتر در بیماران مسن که فعالیت‌های شناختی مکرر دارند، نشان می‌دهد که این افراد دارای ویژگی‌های مغزی شبیه به افراد جوان‌تر هستند». بنابراین فعال نگه داشتن مغز خود با پازل هایی مانند این ممکن است به جوان نگه داشتن مغز شما بدون توجه به سن شما کمک کند.

تست قدرت دید با شناسایی گوزن

شما در این تصویر با شاخه های افتاده و تنه های بریده درختان روبرو هستید. همه چیز منظره ای را به تصویر می کشد که انسان قطعه ای از جنگل را تخریب کرده است. عکاس این اثر به صورت اتفاقی متوجه گوزنی در میان تنه های بریده درختان شد و بلافاصله چند عکسی از این حیوان برداشت.

اینگو در توضیح این عکس گفته است: گوزن نر جوان واقعاً به خوبی خود را با محیط اطرافش ترکیب کرده است. به همین دلیل است که تشخیص او بسیار سخت است. وقتی متوجه شدم گوزن جوان درست در مقابل من قرار گرفته بود، باورم نمی شد. اینگو معتقد است که گوزن جوان ممکن است از گوزن مسن‌تر خود را پنهان کرده باشد. چرا ممکن است بخاطر موضوع قلمرو و یافتن جفت با او درگیر شود. اینگو این تصویر را در تویتر به اشتراک گذاشت و از دوستان خود خواست که این حیوان را پیدا کنند. اما در نهایت تنها 5 درصد مخاطبان او قادر به شناسایی این گوزن شدند.

شما نیز به دقت به این تصویر نگاه کنید. آیا شما می توانید در کمتر از 10 ثانیه این گوزن استتار شده را در تست قدرت دید با شناسایی گوزن پیدا کنید!؟

 

.

.

.

.

.

..

..

.

.

.

.

.

.بهمون بگو تونستی پیداش کنی 

تست بینایی

منبع:چشمک

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی