کد مطلب: 30648

بیتا فرهی | بیوگرافی بیتا فرهی | بیتا فرهی زنده است

خبر دردناک از وضعیت جسمانی بیتا فرهی | مردم برایش دعا کنید

بهاره افشاری در استوری دردناکی که منتشر کرد از حال وخیم بیتا فرهی بازیگر باسابقه و خوش نام تلویزیون و سیما خبر داد.

خبر دردناک از وضعیت جسمانی بیتا فرهی | مردم برایش دعا کنید

بیتا فرهی بازیگر مشهور تلویزیون و سینما است . بیتا فرهی فارغ‌التحصیل رشته هنر از مدرسه هنر جان پاورس آمریکا در سال 1359 می باشد.بیتا فرهی درسال 1368 با بازی در فیلم هامون به کارگردانی داریوش مهرجویی به عرصه هنر وارد شد. متاسفانه باخبر شده ایم که بیتا فرهی بازیگر محبوبمان حال وخیمی دارد.

به دنبال انتشار خبر بستری شدن بیتا فرهی در بیمارستان توسط بهاره افشاری، یاسمین خلیلی فرد نویسنده و دانش آموخته سینما درباره وضعیت بیماری این بازیگر توضیح داد.

او در پستی که در صفحه شخصی اش به شتراک گذاشت، نوشته است: «ضمن مشورت با خانم مهسا قریشی فرزند خانم فرهی عزیزمان تصمیم گرفتیم این پست را به اشتراک بگذاریم. خانم فرهی عزیز دو هفته سخت را پشت سر گذاشته‌اند. متاسفانه یک عارضه ریوی سلامتی ایشان را در وضعیت بسیار پرخطری قرار داده‌اند.

بیتا فرهی

خوشبختانه چند روزی است کمی بهترند.

من امروز تلفنی با ایشان صحبت کردم. ما امیدواریم که بدنشان به این مبارزه با قدرت ادامه دهد و سلامتی‌اشان را به طور کامل به دست بیاورند. در حال حاضر در سی‌سی‌یو بستری هستند و فعلا باید بستری بمانند. خواهش می‌کنم به هر روشی که دوست و به آن اعتقاد دارید برایشان انرژی مثبت بفرستید. ما امیدواریم که خیلی زود این بیماری را پشت سر بگذارند.

بیتا فرهی (زاده ۱ فروردین ۱۳۳۷، تهران) بازیگر اهل ایران است. او فارغ‌التحصیل رشته هنر از مدرسه هنر جان پاورس آمریکا در سال ۱۳۵۹ است. برای بازی در هامون توسط ناصر چشم‌آذر به مهرجویی معرفی شده و به سرعت مورد پسند او برای بازی در نقش مهشید قرار گرفت.

بیتا فرهی

حال بیتا فرهی وخیم شد مردم دعا کنند

بهاره افشاری با انتشار یک استوری از بستری شدن بیتا فرهی در بیمارستان خبر داد.

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از خبرآنلاین، بهاره افشاری با انتشار یک استوری از بستری شدن بیتا فرهی در بیمارستان خبر داد.

منبع: همشهری آنلاین

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی