کد مطلب: 30635

حقوق بازنشستگان | افزایش حقوق بازنشستگان | حقوق بازنشستگان کشوری

خبر داغ درباره حقوق بازنشستگان

محمدرضا صباغیان خبر مهمی در خصوص افزایش مبلغ حقوق بازنشستگان داد. همچنین این عضو کمیسیون امور داخلی کشور در جلسه علنی نوبت عصر امروز تذکری شفاهی هم در رابطه با اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان داد.

خبر داغ درباره حقوق بازنشستگان

این ماه قرار است با توجه به واریز عیدی خاص به حساب حقوق بازنشستگان، افزایش قابل توجهی از حقوق در راه است.از هفته گذشته خبرهایی در خصوص اعمال قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان به گوش می رسد. مردم خواستار رسیدگی دولت به افزایش حقوق بازنشستگان هستند و برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در چند ماه اخیر دست به اعتراض های متعددی زده اند.آخرین خبر از افزایش حقوق بازنشستگان را در ادامه مطلب دیجی سرگرمی بخوانید.

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار می‌رود هرچه سریع‌تر بحث همسان سازی حقوق بازنشستگان در لایحه برنامه هفتم توسعه مورد رسیدگی قرار گیرد.

 محمدرضا صباغیان در تذکری شفاهی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه) مجلس، بیان کرد: همسان سازی حقوق بازنشستگان مورد انتظار جامعه است اما هنوز در کمیسیون تلفیق معطل مانده. این موضوع ۸۰ درصد عدالت را در جامعه پیاده سازی می کند.

وی در ادامه اظهار کرد: باید همسان سازی ۹۰ درصدی که در برنامه ششم دیده شده، در برنامه هفتم نیز آورده شود، اگر تغییر کند قطعا روی نگاه مردم نسبت به این مجلس اثر گذار است. انتظار می رود هرچه سریعتر بحث همسان سازی حقوق بازنشستگان در لایحه برنامه هفتم مورد توجه قرار بگیرد.

حقوق بازنشستگان

حقوق بازنشستگان واریز شد

واریز مستمری آبان بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی آغاز شده است.

حقوق بازنشستگان به واسطه تورمی که وجود دارد در سالهای اخیر همواره مورد انتقاد بازنشستگان قرار گرفته است. علیرغم افزایش حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۲، بسیاری برخی از آنها می‌گویند حقوقشان کفاف حدود ۱۰ روز زندگی در یک ماه را می دهد. دولت وعده داده که طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان را اجرایی کند اما در این میان گاهی خبرهای نگران کننده ای در خصوص از دستور کار خارج شدن این طرح شنیده می شود. همسان سازی حقوق بازنشستگان می تواند تاثیر قابل توجهی روی میزان دریافتی بازنشستگان بگذارد. تازه ترین خبر درباره حقوق بازنشستگان را در ادامه بخوانید.

واریز مستمری آبان بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی از پنج صبح بیستم آبان آغاز شده است. هیچ تغییری در میزان مستمری آبان ماه بازنشستگان ایجاد نشده است.

پرداخت‌ها براساس حروف الفبا انجام می‌شود و بازنشستگانی که نام خانوادگی‌شان با «الف» آغاز می‌شود، امروز مستمری خود را دریافت کرده‌اند.

بازنشستگان انتظار دارند این ماه پرداخت مستمری‌ها براساس جدول اعلامی سازمان و به موقع صورت بگیرد؛ در چند ماه اخیر، پرداخت مستمری بازنشستگان گاهی با یکی دو روز تاخیر مواجه شده بود

جدول تاریخ واریز حقوق آبان بازنشستگان۱۴۰۲حرف تاریخ پرداخت بانک صادرات ۱۴۰۲/۰۸/۲۹

آ – الف ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ ط ۱۴۰۲/۰۷/۳۰

حروف (ب) تا (ش) شعب تا ۲۰۰۰ نفر ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ ظ ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

حروف (ص) تا (ی) شعب تا ۲۰۰۰ نفر ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ خ ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ب ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ گ ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

پ ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ ل ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ت ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ و ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ث ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ ه ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

چ ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ غ ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ج ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ ی ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ژ ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ ذ ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ص ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ ک ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ض ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ د ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ز ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ ش ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ف ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ ع ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ح ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ ن ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ق ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ م ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

س ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ بنیاد شهید ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ر ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ همکاران بازنشسته ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

بانک ملی ۱۴۰۲/۰۸/۲۹

بانک ملت ۱۴۰۲/۰۸/۲۹

بانک تجارت ۱۴۰۲/۰۸/۲۹

پست بانک ۱۴۰۲/۰۸/۲۹

بانک سپه ۱۴۰۲/۰۸/۲۹

بانک کشاورزی ۱۴۰۲/۰۸/۲۹

منبع: تسنیم

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی