کد مطلب: 30615

تست هوش | سرگرمی

کدوم یک از این افراد فقیره | زن فقیر رو زیر 8 ثانیه پیدا کن

تست تصویری شناسایی زن فقیر از جمله آزمون هایی است که به شدت شما را درگیر خود می کند. این آزمون از جمله آزمون هایی است که در کنار مهارت های شناختی، هوش و تخبل و در کنار آن قدرت منطقی و تحلیلی شما را نیز به چالش خواهد کشید. شما برای حل این آزمون تنها 8 ثانیه فرصت دارید تا پاسخ را ارائه کنید.

کدوم یک از این افراد فقیره | زن فقیر رو زیر 8 ثانیه پیدا کن

اگر می خواهید نشان دهید و روشن کنید که یک نابغه هستید، جرأت کنید بر این معمای تصویری غلبه کنید که فقط 23٪ از مردم پاسخ صحیح را در زمان مشخص شده ارائه دادند. شما 8 ثانیه فرصت دارید تا این آزمون را حل کنید.

در خاطر داشته باشید که بیشتر  معماها و سوالات تصویری براساس یک نشانه کوچک قابل حل هستند. طراحان این سوالات تصویری تلاش دارند تا مهارت های شناختی مخاطبان را به چالش کشیده و بدین طریق سبب رشد و توسعه آنها شوند. محققان معتقدند که تمرکز و دقت در سوالات تصویری و انواع و اقسام دیگر بازی های فکری می تواند مغز را به فعالیت بیشتر وادار کند. فعالیت مغز خود به خود می تواند میزان و ظرفیت توانائیهای شناختی را افزایش دهد.

سوال یا چالش تصویری و ذهنی امروز این است که بفهمیم که کدامیک از زنان تصویر فقیر است!؟ به خاطر داشته باشید که تنها 8 ثانیه برای قبولی در تست تصویری شناسایی زن فقیر فرصت خواهید داشت.

پاسخ تست تصویری شناسایی زن فقیر

همانطور که اشاره شد تست تصویری شناسایی زن فقیر را فقط افرادی با بهترین مهارت ها می توانند در زمان مشخص شده حل کنند. اگر شما به پاسخ دست پیدا کرده اید به شما تبریک می گوئیم. اما اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، اشکالی ندارد. می توانید بیشتر بررسی کنید. این آزمون یک تمرین خوب برای مغز شماست!

.

.

.

.

..

.

.

.

اگر موفق شدید تست تصویری شناسایی زن فقیر را با موفقیت حل کنید، به شما تبریک می‌گوییم.  زیرا 82 درصد از افراد در اولین تلاش شکست می‌خورند، اما مطمئناً شما جزء آن گروه نیستید.

طراح آزمون معتقد است که زن وسطی به نسبت بقیه وضعیت اقتصادی جالب ندارد. وارد فضای جدیدی شده است. لذا تصمیم گرفته است در این فضا و وضعیت جدیدش چند عکس سلفی از خود بگیرد و در شبکه های اجتماعی قرار دهد.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی