کد مطلب: 30563

یارانه نقدی | یارانه نقدی جدید | یارانه نقدی ۱۴۰۲ | یارانه نقدی کی واریز میشود

یارانه نقدی آبان 1402 کی واریز میشود ؟ | خبر مهم دولت رئیسی برای یارانه بگیران

رقم و تاریخ جدید واریز یارانه نقدی آبان 1402 اعلام شد. یارانه نقدی خانوارهای 2 نفره نزدیک به 240 هزارتومان افزایش یافت.

یارانه نقدی آبان 1402 کی واریز میشود ؟ | خبر مهم دولت رئیسی برای یارانه بگیران

خبرهای جذابی از افزایش مبلغ یارانه نقدی آبان 1402 به گوش می رسد. در نیمه دوم سال از افراد متوجه شدند که یارانه نقدی آن‌ها قطع یا میزان آن تغییر کرده است؛ به‌طور کلی دهک‌بندی‌ها برای یارانه نقدی ثابت نیست.خبر مهم شبانه ای درخصوص تغییر در نحوه واریز یارانه نقدی منتشر شده است که با هم می خوانیم.

زمان واریز یارانه نقدی آبان 1402 مشخص شد

یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۵۳ مربوط به آبان ماه ۱۴۰۲ به حساب سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه واریز و از ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۲ قابل برداشت است.

بر اساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۵۳ بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت ۱۲ بامداد روز شنبه ۲۰ آبان قابل برداشت است.

گفتی است که یارانه آبان ماه شنبه ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۲ واریز می شود و قابل برداشت خواهد بود.

بر همین اساس، در صورتی که سرپرستان خانوار جز دهک‌های اول تا سوم هستند، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر و در صورتی که جز دهک‌های چهارم تا نهم قرار دارند، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر به حساب آنان واریز خواهد شد.

یارانه نقدی یا طرح کالابرگ الکترونیکی ؟

در این طرح ۱۱ قلم کالای اساسی شامل برنج ایرانی، حبوبات، شیر کم‌چرب، پنیر، ماست‌ کم‌چرب،‌ مرغ، تخم‌مرغ، روغن مایع، ماکارونی و قند و شکر، در سبد غذاییِ تعریف شده است و مشمولان این طرح در صورت خرید ۲۰۰ هزار تومان از مبلغ یارانه از میان ۱۱ قلم کالای سبد غذایی تعریف شده، مشمول دریافت یارانه تشویقی ۱۲۰ هزار تومانی خواهند شد.

 طبق اعلام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، درصورتی که دهک اول تا سوم که ۴۰۰ هزار تومان یارانه دریافت می‌کنند باید ۲۰۰ هزار تومان از یارانه را از سبد تعریف شده خرید کنند تا ۱۲۰ هزار تومان یارانه تشویقی اضافه شامل‌ آنها شود که بدین ترتیب مجموع یارانه دریافتی آنها به نفری ۵۲۰ هزار تومان می‌رسد.

یارانه نقدی

و دهک‌های چهارم تا نهم که ۳۰۰ هزار تومان یارانه دریافت می‌کنند باید مبلغ ۲۰۰ هزار تومان را از سبد مذکور خرید کنند تا ۱۲۰ هزار تومان یارانه تشویقی و اضافی شامل حال آنها شود؛ به عبارتی یارانه دریافتی این دهک‌ها در صورت خریدشان به نفری۴۲۰ هزار تومان افزایش می‌یابد.

منبع: اقتصاد آنلاین

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   تبلیغات متنی