کد مطلب: 30544

تیپ عجیب رامبد جوان | بیوگرافی رامبد جوان

تیپ سمی رامبد جوان همه رو خیره کرد | رامبد جوان با این حرکت حسابی سوژه شد

عکس زیر خاکی رامبد جوان را به همراه بیوگرافی در پست زیر ببینید

تیپ سمی رامبد جوان همه رو خیره کرد | رامبد جوان با این حرکت حسابی سوژه شد

رامبد جوان مجری سابق برنامه خندوانه است. رامبد جوان برای بار سوم ازدواج کرد که قرعه این بار به نام نگار جواهریان بازیگر محبوب کشورمان افتاد. رامبد جوان صاحب یک فرزند به نام نور است که با حواشی بسیار زیاد و در کانادا به دنیا آمد. رامبد جوان با سفر به کانادا برای دنیا آمدن دختر زیبایش بشدت مورد انتقاد مردم قرار گرفت. در ادامه عکس های جدید و حاشیه ای رامبد جوان را مشاهده میکنید.

رامبد جوان تبریزی بازیگر، کارگردان و مجری ایرانی است که در اولین روز دی 1350 در محله شهرآرای تهران به دنیا آمد. او اصالتا ترک است. برنامه تلویزیونی خندوانه که بسیار پرمخاطب بود و اولین بار در 21 خرداد 1393 از شبکه نسیم پخش  شد نشان داد که رامبد جوان در اجرا هم بسیار تواناست. این برنامه تلویزیون تا سال 1401 ادامه داشت. رامبد جوان خلاق کارگردان و مجری آن بود. قرار بود پخش فصل هفتم خندوانه تا 14 مرداد 1400 و تا پیش از شروع ماه محرم ادامه داشته باشد اما ابتلای رامبد جوان به کرونا موجب شد که این فصل زودتر از موعد به پایان برسد.

زندگی شخصی رامبد جوان

خانواده رامبد جوان را در ادامه خواهید شناخت.

کودکی و خانواده رامبد جوان

رامبد جوان در یک خانواده‌ سنتی در تهران با اصالت آذری متولد شد. پدر و مادر این هنرمند مشهور تبریزی هستند. رامبد جوان یک خواهر بزرگتر از خود به نام پوپک جوان دارد که در گذشته با بازیگری می پرداخت. 8 سال اختلاف سنی خواهر و برادر است. جالب است که بدانید نام رامبد انتخاب خواهرش بوده که به معنی فرشته صلح و آرامش است.پدر رامبد جوان از هنرمندان در عرصه موسیقی کشورمان است. او نوازنده تار بوده و علاوه بر آن خطاط نیز است. مادر رامبد جوان هم تحصیلکرده است و کارشناسی مردم شناسی دارد.

تحصیلات رامبد جوان

رامبد جوان تا دیپلم بیشتر تحصیلاتش را ادامه نداده و فوری پس از گرفتن دیپلم به کارهای هنری پرداخت.

علایق شخصی رامبد جوان

رامبد جوان برعکس بیشتر افراد خیلی به فوتبال علاقه ندارد. موسیقی از علایق شخصی و مهم رامبد جوان است که البته ترجیح می دهد از هیچ خواننده ای نام نبرد. اشکان خطیبی دوست صمیمی رامبد جوان است.

رامبد جوان

ماندانا روحی، همسر اول رامبد جوان

اولین ازدواج رامبد جوان در دهه 70 شکل گرفت که همسر اول او ماندانا روحی از بازیگران وقت تئاتر بود. خطبه عقد این زوج هنرمند را سیدمحمد خاتمی جاری کرد. ازدواج اول رامبد جوان بازتابی در رسانه ها نداشت. آنها پس از چند سال زندگی از هم جدا شدند.

سحر دولتشاهی، همسر دوم رامبد جوان

رامبد جوان در 37 سالگی و در تاریخ 27 اسفند 1387 باز هم به فکر ازدواج افتاد و این بار با سحر دولتشاهی، بازیگر بنام کشورمان که در آن سال 29 سال داشت پیمان زناشویی بست و ازدواج آنها مورد توجه بسیار قرار گرفت. آشنایی این 2 بازیگر در گروه تئاتر آتیلا پسیانی شکل گرفت و در سریال مسافران هم بازی بودند اما این بار هم رامبد جوان ازدواج موفقی نداشت و پس از 6 سال زندگی مشترک با سحر دولتشاهی در سال 1393 آنها طلاق گرفتند.

نگار جواهریان، همسر سوم رامبد جوان

ازدواج سوم رامبد جوان باز هم با یک بازیگر مطرح کشورمان انجام شد. 2 سال پس از جدایی از سحر دولتشاهی عکس هایی منتشر شد از رابطه صمیمی رامبد جوان و نگار جواهریان که شایعه رابطه آنها را در فضاهای مجازی مطرح کرد. مدت ها گذشت تا رامبد جوان و نگار جواهریان به شکل تلویحی ازدواج شان را تایید کردند. طبق گفته دوستانش مراسم عروسی این زوج هنری در سال 1395 در یونان برگزار شد. آنها دختری به نام نوردخت دارند که در تاریخ 31 تیر 1398 در کانادا به دنیا آمد.

رامبد جوان

آغاز فعالیت هنری رامبد

روند شروع کار هنری رامبد جوان به ترتیب از تئاتر، تلویزیون و سینما بود. فعالیت هنری رامبد جوان از سال 1369 با تئاترهای خانگی و دانشجویی شروع شد و پس از آن به بازیگری و کارگردانی در تلویزیون و سینما پرداخت. رامبد نخستین بار در سریال پربیننده همسران دیده شد که البته نقشی کوتاه داشت. سپس در سریال خانه سبز که کار مشترک بیژن بیرنگ و مسعود رسام از تهیه‌کنندگان سرشناس تلویزیون بود در نقش فرید صباحی، فرزند رضا و عاطفه - معروف به فرید جنگلبرد بازی کرد. او همچنین در این سریال در نقش جد بزرگوار خانواده صباحی ظاهر شد. این سریال از سریال های پرمخاطب تلویزیونی بود که در سال 1375 چهارشنبه شب‌ها از شبکه 2 پخش می‌شد.

حواشی رامبد جوان

رامبد جوان در آذر 1396 در یک پست نوشت: «سپاسگزاریم از فداکاری همه مدافعان حرم، خانواده‌هایشان و شخص حاج قاسم سلیمانی». او در دیدار با رهبر معظم انقلاب، سیدعلی خامنه‌ای او را «بهترین مشاور ما» خطاب کرد.

دعوت مردم ایران به مقاومت

رامبد جوان در اسفند 1399 به شرایط بد جامعه ایران اشاره کرد و خطاب به مردم گفت: «باید مقاومت کنیم». این نوشته رامبد با واکنش مهدی خرمدل، فعال رسانه‌ای و روزنامه‌نگار ایرانی همراه شد که در جواب او نوشت: «نمی‌شود نه هزار کیلومتر آن طرف‌تر زندگی کنیم و فقط برای کسب درآمد میلیاردی از برنامه خندوانه به ایران بیاییم و بعد هم خطاب به مردم بگوییم: «باید مقاومت کنیم». نه، درستش این است: ما که اینجا زندگی نمی‌کنیم اما شما که زندگی می‌کنید، باید مقاومت کنید.» سخنان طعنه آمیز او به سفر رامبد جوان به کانادا برای تولد فرزندش اشاره داشت.

علاوه بر این میترا زرگر، جامعه‌شناس نیز به اظهار نظر رامبد جوان بی تفاوت نماند و نوشت: «نمی‌شود شما برنامه محبوبی بسازید، چهره بشوید، پول خوبی از صدا وسیما بگیرید، برای سیاست‌های جمهوری اسلامی هم تبلیغ کنید، اما بگویید زندگی خصوصی‌ام به خودم مربوط است».

سیدابراهیم نبوی، نویسنده به حمایت از رامبد جوان پرداخت و گفت: «آقای جوان خطایی نکرده‌است؛ برنامه‌ای پرمخاطب ساخته، پولش را از هنرش درآورده و هرجا بخواهد خرج می‌کند».

رامبد جوان

سفر به کانادا

انتشار عکس هایی از رامبد جوان به همراه نگار جواهریان در کانادا که در آن زمان باردار بود این شائبه را در ذهن بسیاری از افراد ایجاد کرد که آنها با هدف تولد فرزندشان در کانادا به این سفر رفته‌اند زیرا طبق قوانین کانادا هر نوزادی که در خاک این کشور متولد شود تابعیت کانادایی می‌گیرد. البته خیلی ها هم اینگونه مطرح کردند که رامبد تنها برای اکران فیلم در کشور کانادا حاضر شده اما این خبر چندی بعد تکذیب شد. خود آقای بازیگر گفت که با هدف اکران فیلم نیامده اما به موازات سفرش به کانادا فیلم را هم اکران می کند.

 

 

 

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی