کد مطلب: 30519

تست هوش | سرگرمی

فقط یه نابغه میتونه تو 5 ثانیه بگه صاحب اسب کیه ؟ | تست هوش

برخی ازاین سوالات ساده و آسان به نظر می رسند، اما در بسیار اوقات به خوبی توانائیهای شناختی شما را به چالش می کشند.

فقط یه نابغه میتونه تو 5 ثانیه بگه صاحب اسب کیه ؟ | تست هوش

شاید یکی از دلایل پرطرفدار بودن این قبیل مطالب، چالشی بودن این گونه مطالب است. گاهی نیاز نیست به این سوالات فکر کنید، کافی است بدنیال یک نشانه باشید. اگر آماده هستید با مجله خبری چشمک و آزمون تصویری شناخت صاحب اسب همراه باشید. در این آزمون باید به دنبال این سوال باشید، که چه کسی صاحب اسب است.

یافتن نشانه ها در این سوالات یا تصاویر معمایی حواس شناختی شما را پرورش می دهد. شما با انجام منظم این بازی ها، در بلند مدت متوجه خواهید شد که قدرت تمرکزتان افزایش یافته و دقت و جزئی نگری شما افزایش می یابد. لذا سوالات هوش تصویری در کنار سرگرم کنندگی برای رشد مهارت های شناختی شما معجزه می کنند. در آزمون تصویری شناخت صاحب اسب شرکت کرده و تلاش کنید کنید توانائیهای شناختی خود را محک بزنید. صاحب این اسب وحشی چه کسی است!؟

تست هوش شناخت صاحب اسب

پاسخگویی به آزمون تصویری شناخت صاحب اسب نیز به مانند دیگر آزمون های مشابه، نیازمند دقت، تمرکز و قدرت تحلیل شماست. شما باید با نگاه به تصویر، بهترین و منطقی ترین پاسخ را ارائه دهید و این مسئله تنها توسط یک ذهن ارام و خلاق امکان پذیر است. در تصویر آزمون شناخت صاحب اسب شما با سه نفر روبرو هستید که بر سر تصاحب یک اسب وحشی  با یکدیگر مناقشه و دعوا دارند. اما کدامیک صاحب واقعی اسب هستند!؟ شما فکر می کنید که اسب وحشی تصویر مال چه کسی است؟

دلیل شما چیست؟ اگر آماده هستید به دقت به تصویر آزمون تصویری شناخت صاحب اسب نگاه کنید و پاسخ را همانطور که اشاره شد، همراه با تحلیل قانع کننده ارائه دهید! یادتان باشد که زمان شما محدود است و تنها 5 ثانیه فرصت دارید که جمع بندی کرده و پاسخ ارائه دهید. این زمان محدود، درجه سختی این سوال را افزایش می دهد. زیرا ذهن شما باید به سرعت به یک تحلیل دست پیدا کند!

.

.

.

.

 

.

.

.

 

.

.

اگر هنوز به پاسخ نرسیدید، بهتر است نگاهی دقیق تر به تصویر آزمون تصویری شناخت صاحب اسب بیندازید. باید بدنبال نشانه ها باشید. به تصویر نگاه کنید. اگر زمان بیشتر نیاز دارید، ما این زمان را به شما می دهیم.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری شناخت صاحب اسب:

همیشه باید دقت کرد و تمرکز نمود تا به پاسخ درست رسید. کاری که کارآگاهان پلیس انجام می دهند. در متن بارها اشاره شد که اسب وحشی است، لذا هیچکدام از این افراد صاخب اسب نیستند. برخی اشاره کرده اند که از طریق کفش های این سه نفر می توان فهمید که کدامیک صاحب اسب است. زن اول از سمت راست دارای کفش های مناسب سوارکاری است. لذا او را صاحب اسب گفته اند، اما اسب فاقد هر گونه زین و … هست. او یک اسب آزاد در طبیعت است (فضای عکس هم مشخص است) که تاکنون گرفتار نشده است که انسان ها از او بهره کشی و سوارکاری کنند.

منبع: چشمک 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی