کد مطلب: 30474

تست شخصیت شناسی | روانشناسی

اولین حیوانی که ببینید شخصیت شما را آشکار می‌کند | شما واقع بین هستید یا گمالگرا

خود را فردی واقع‌بین می‌دانید یا آرمان‌گرا؟ تست زیر را پاسخ دهید تا از شخصیت خود مطمئن شوید.

 اولین حیوانی که ببینید شخصیت شما را آشکار می‌کند | شما واقع بین هستید یا گمالگرا

تست‌های شخصیتی نه تنها سرگرم‌کننده و جالب هستند، بلکه براساس حقیقت و واقعیت روانشناسی طراحی می‌شوند و می‌توانید تا حد زیادی مطمئن باشید که پاسخی که به این تست‌ها می‌دهید، حقیقت وجودی شما را آشکار می‌کنند. شخصیت خود را با تست روانشناسی زیر به چالش بکشید. ممکن است نتیجه تست مهر تائیدی بر شناخت شخصیت شما از خودتان باشد، یا حتی شما را شگفت‌زده کند.

تست شخصیتی واقع‌بینی و آرمان‌گرایی

به این تصویر نگاه کنید و پاسخ تست را براساس حیوانی که اول مشاهده کردید بخوانید.

See-in-first-r-or-d

 

.

.

.

.

.

.

.

اگر اردک را دیدید

کسانی که اردک را به عنوان اولین حیوان دیدند، معمولاً رویاپردازان آرمان‌‌گرایی هستند و خلاقیت و تخیل بالایی دارند. این افراد نگاهی خوش بینانه به زندگی و جهان دارند و معتقدند هر چیزی زمانی امکان‌پذیر است که ذهن به آن چیز معطوف باشد. آرمان‌گرایان اغلب به سمت هنر و فعالیت‌های خلاقانه کشیده می‌شوند. با توجه به تلاش آنها برای تبدیل جهان به مکانی بهتر و جاه‌طلبی ذاتی که دارند، این افراد رهبر و مدیران خوبی خواهندشد.

اگر خرگوش را دیدید

کسانی که خرگوش را به عنوان اولین حیوان دیدند، واقع‌بین هستند و با درک درستی از آنچه که می توان به طور واقع بینانه به دست‌آورد، دیدگاه اساسی‌تری نسبت به زندگی دارند و اغلب متفکران تحلیلی و عملی هستند که برای پیشرفت ریسک می‌کنند؛ اما حساب شده و منطقی. این افراد می‌دانند در موقعیت‌های دشوار چگونه مسیر خود را ادامه دهند. نظم، سخت کوشی و پشتکار این افراد مثال زدنی است.

اگر هیچ حیوانی را ندیدید

کسانی که نه اردک را دیدند و نه خرگوش، افرادی متعادلند که نه کاملا واقع‌گرا هستند نه کاملا آرمان‌گرا. این افراد برای تعادل در تمام جنبه‌های زندگی ارزش قائل هستند و به دنبال هماهنگی هستند. این افراد برای برقراری صلح و تفاهم تلاش می‌کنند تا میان عقاید مختلف پل زده و راهی بسازند که همه راضی باشند.

منبع : ستاره 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی