کد مطلب: 30430

تست بینایی | تست هوش | آزمون تصویری

اگه چشمات مثل عقاب تیزه 5 تفاوت دو تصویر زن و هواپیما را پیدا کن| تست هوش

آیا دیگر نمی دانید برای تقویت توانایی های ذهنی خود به بهترین شکل ممکن چه کاری انجام دهید؟ نگران نباشید، زیرا در اینجا یک چالش تصویری باورنکردنی را برای شما به ارمغان می‌آوریم که تمام توانایی‌های شناختی شما را به سطح بعدی می‌برد. چه کاری باید انجام دهید؟

اگه چشمات مثل عقاب تیزه 5 تفاوت دو تصویر زن و هواپیما را پیدا کن| تست هوش

اکثریت قریب به اتفاق افرادی که می خواستند این چالش تصویری را حل کنند، شکست خواهند خورد، زیرا آنها مهارت های بسیار پیشرفته خاصی نداشتند. اکثریت قریب به اتفاق افرادی که می خواستند این چالش تصویری را حل کنند، شکست خوردند، زیرا آنها مهارت ها و توانائیهای شناختی بسیار پیشرفته خاصی نداشتند. با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت تفاوت تصویر زن و هواپیما همراه باشید.

 ساده است، به تصویری که ظاهراً یکسان هستند نگاه کنید و سپس در 7 ثانیه تفاوت بین دو تصویر را بیابید، آیا فکر می کنید در آزمون شناخت تفاوت تصویر زن و هواپیما موفق باشید.

آزمون شناخت تفاوت تصویر زن و هواپیما

آزمون-شناخت-تفاوت-تصویر-زن-و-هواپیما-2

حل این چالش تصویری بسیار آسان به نظر می رسد، اما باور کنید وقتی به شما می گوئیم به ظاهر فریبنده دقت نکنید، بسیاری از چالش های تصویری آسان به نظر می رسند اما در واقع بسیار مشکل است. شما با کمک این آزمون می توانید به این نتیجه برسید. هزاران کاربر شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک هم می توانند این موضوع را تایید کنند که چگونه در این آزمون به شدت شکست خوردند و تصور کردند که این آزمون از جمله سخت ترین آزمون های تصویری است.

به همین دلیل، آنچه امروز به شما نشان می‌دهیم دو نقاشی دقیقاً مشابه است، هر دو یک زن را نشان می‌دهند که لباس سفید پوشیده است، با کلاهی همرنگ و دستکش‌های رنگ روشن، که روی یک چمدان مسافرتی نشسته و کیفی در دست دارد. در دستان او؛ در حالی که پشت سرش یک هواپیما منتظر اوست تا پرواز کند. با این حال، باور کنید یا نه، حقیقت این است که 5 تفاوت بین این دو تصویر وجود دارد که تقریباً برای چشم انسان نامحسوس است و وظیفه شما این است که همه آنها را در 7 ثانیه پیدا کنید.

پاسخ آزمون شناخت تفاوت تصویر زن و هواپیما

خیلی خوب، به انتهای یادداشت رسیدیم، زمان شما هم به پایان رسیده است. می توانید 5 تفاوت در تصویر زن را پیدا کنید؟ نه هنوز؟ استراحت کنید، باید به یاد داشته باشید که اکثریت قریب به اتفاق بار اول این کار را انجام ندادند، فقط 6 درصد از کاربران ادعای پیروزی کردند.

پاسخ آزمون شناخت تفاوت تصویر زن و هواپیما: بنابراین، اگر بیش از یک بار امتحان کرده اید و جستجوی شما نتایج مورد انتظار را به همراه نداشته است، از شما دعوت می کنیم برای یافتن پاسخ صحیح به پایین صفحه بروید. .

.

.

.

.

.

.

.

.

آزمون-شناخت-تفاوت-تصویر-زن-و-هواپیما-1

منبع: چشمک

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   تبلیغات متنی