کد مطلب: 30417

تست هوش | سرگرمی

قاتل و جانی خطرناک را در تصویر شناسایی کنید | فقط افراد باهوش قاتل را شناسایی میکنند

به چالش کشیدن مغز می تواند عملکرد آن را افزایش دهد. به باور کارشناسان سلامت مغز برای حفظ سلامتی خود نیازمند ورزش منظم است. بازی های فکری حکم ورزش برای مغز را دارند و این عضو حیاتی بدن را مجبور به فعالیت مثبت می کنند. بر همین اساس بخش تفریح و سرگرمی چشمک لوازم ورزش مغز را برای شما فراهم نموده است.

قاتل و جانی خطرناک را در تصویر شناسایی کنید | فقط افراد باهوش قاتل را شناسایی میکنند

شما با ورزش منظم مغز می توانید، در کنار افزایش دادن عملکرد آن، لحظات خوش و خوبی را در کنار دوستان و اطرافیان خود داشته باشید. آنها را به این چالش ها دعوت کنید و از آنها بخواهید تا خود را بیشتر مورد آزمایش قرار دهند. پس اگر حوصله دارید با آزمون شناسایی فرد جانی و مجله خبری چشمک همراه شوید و تلاش کنید فرد جانی تصویر را با کمک علائم و نشانه ها در کمتر از 5 ثانیه شناسایی کنید.

تست هوش شناسایی فرد جانی

حواس خود را جمع کرده و ذهن خود را فعال کنید. شما با کمک این دو عامل می توانید به راحتی آزمون شناسایی فرد جانی را حل کنید و خود را به عنوان یک نابغه به اطرافیان خود معرفی کنید. بسیاری از سوالات تصویری علاوه بر تیزبینی به سطح مشخصی از تحلیل و ادراک شما نیازمند هستند. آزمون شناسایی فرد جانی نیز از جمله همین سوالات هوش تصویری است. پس با تمرکز کامل آزمون شناسایی فرد جانی را مورد بررسی قرار دهید.

پلیس تصویری از دو فرد را برای کارآموزان بخش جنایی اداره پلیس منتشر کرد و از هر کدام از  کارآموزان خواسته شد تا فرد جانی را شناسایی کنند. این افراد باید برای انتخاب خود دلیل مشخص و منطقی ارائه می نمودند. بسیاری از کارآموزان نتوانستند در 5 ثانیه اول، پاسخ مشخصی به این آزمون بدهند. اگر آماده هستید شما تصویر را ببینید و سپس تحلیل خود را ارائه دهید.

آزمون-شناسایی-فرد-جانی-1

پاسخ آزمون شناسایی فرد جانی

اگر به این قسمت از متن رسیدید احتمالا تاکنون پاسخ مشخصی به ذهنتان نرسیده است. پس شانس دوم را می توانید امتحان کنید. 5 ثانیه دیگر هم وقت دارید تا بیشتر فکر کنید و پاسخی به آزمون شناخت فرد جانی ارائه دهید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی فرد جانی:

بسیاری از افراد فرد سمت راستی را به عنوان جانی معرفی نمودند. آنها به تصویر جمجمه که بر روی تخته کشیده شده است اشاره کرده اند. اما کدام فرد جانی چنین کاری می کند؟ فرد جانی کسی است که تلاش می کند با قرار دادن تصاویر بامزه و … چهره اصلی خود را پنهان کند. پلیس اعلام می کند که این فرد تاکنون قتل های زیادی مرتکب شده است.

آزمون-شناسایی-فرد-جانی-2

منبع: چشمک

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی