کد مطلب: 30381

فروش فوری سایپا

حراج بزرگ سایپا شروع شد | فروش فوق العاده سایپا زیر قیمت بازار

شرکت سایپا شرایط ثبت نام بدون قرعه کشی ویژه برای ماه آبان ۱۴۰۲ را اعلام کرده است. این ثبت نام برای متقاضیان عادی معتبر است و در ادامه می‌توانید شرایط و جزئیات کامل را مطالعه کنید.

حراج بزرگ سایپا شروع شد | فروش فوق العاده سایپا زیر قیمت بازار

متقاضیان ثبت نام کوییک بدون قرعه کشی میتوانند تقاضای خود برای تحویل کوییک اس را در قالب طرح فروش فوری ثبت کنند. زمان تحویل خودروی سایپا ۹۰ روزه است. متقاضیان ثبت نام فروش فوق العاده سایپا باید کل مبلغ یعنی حوالی ۲۸۱میلیون تومان پرداخت کنند تا این خودرو را در زمان مقرر در رنگ سفید تحویل بگیرند.

۱-متقاضی ثبت نام سایپا امروز طی ۴۸ ماه گذشته نزد شرکت‌های سایپا و ایران خودرو و طی ۲۴ ماه گذشته از سایر خودروسازان ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نداشته باشد.

۲ – شماره کارت، شماره حساب بانکی و شماره شبا که در آینده وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می‌شود الزاماً باید متعلق به شخص متقاضی باشد. درصورت درج اطلاعات نادرست (شماره شبا)، تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی ثبت نام‌کننده خواهد بود.

۳-ثبت نام کوییک بدون قرعه کشی برای مشتریان حقوقی میسر نمی‌باشد.

۴ – شماره کارت، شماره حساب بانکی و شماره شبا که در آینده وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می‌شود الزاماً باید متعلق

به شخص متقاضی باشد. درصورت درج اطلاعات نادرست(شماره شبا)، تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی ثبت نام‌کننده خواهد بود.

۴ – شماره تلفن همراه اعلام شده می‌بایست متعلق به شخص متقاضی باشد.

۵ – امکان ثبت نام سایپا برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) میسر نمی‌باشد.

متقاضیان ثبت نام کوییک بدون قرعه کشی می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا به آدرس saipa.iranecar.com و پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

متقاضیان محترم حائز شرایطی که پیامک امکان واریز وجه در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ برای ایشان از طریق سامانه گروه سایپا ارسال شده است می‌توانند از ۹ آبان به سایت خرید اینترنتی سایپا مراجعه کنند. گفتنی است ثبت نام سایپا در این دوره مربوط به متقاضیان عادی است. متقاضیانی که در خرداد ماه امسال نسبت به ثبت نام ساینا در سامانه یکپارچه اقدام کردند و اولویت ایشان تابستان، پاییز و زمستان ۱۴۰۲ تعیین شده است می‌توانند برای تکمیل مراحل اقدام کنند.

منبع: اقتصاد آنلاین

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی