کد مطلب: 30378

تست هوش | معما

باهوش ها زودی بگن کی از زندان فرار کرده | تست هوش

به یک پازل چالش بر انگیز دیگر از بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه خوش آمدید. در این پازل شما باید شما باید زندانی فراری را در میان اشخاص بیگناه تشخیص دهید. اما تشخیص زندانی در پازل فرار از زندان کاری دشوار است.

باهوش ها زودی بگن کی از زندان فرار کرده | تست هوش

 

پازل فرار از زندان برای آزمایش مهارت های استدلال منطقی شما طراحی شده است. همچنین این پازل ظرفیت ذهنی و مهارت های تفکر جانبی شما را افزایش، قدرت حافظه را حفظ و شما را سرگرم می کند. در واقع پازل فرار از زندان یک راه عالی برای تقویت توانایی های حل مسئله شما است، به خصوص اگر در مدرسه یا محل کار مشکل دارید.

دو نوع پازل وجود دارد: تصویری و کلامی. در پازل های تصویری شما باید به تصاویر یا نمودارها نگاه کنید، در حالی که پازل های کلامی به کلمات و عبارات متکی هستند.

تست هوش فرار از زندان

چند روز پیش یکی از نگهبانان زندان در زندان شهر در سلول یک جنایتکار خطرناک نامه محرمانه ای پیدا کرد. نامه به صورت رمز نوشته شده بود. با کمک شما، نگهبان توانست نامه مخفی را رمزگشایی کند. و مانع از وقوع فرار از زندان شد.

اما امروز زندان شهر برای شهروندان هشدار داده است که مجرمی خطرناک به نوعی از زندان فرار کرده است. آیا می توانید با شناسایی مجرم بیگناهان را نجات دهید؟

معما

در حالی که شما به پاسخ فکر می کنید، در اینجا یک واقعیت وجود دارد که بازی های فکری را به سلامتی مرتبط می کند.

روال روزانه ما می تواند به سرعت یکنواخت شود، کار، خوردن، خوابیدن و تکرار. این چرخه همچنان ادامه دارد و اغلب فراموش می کنیم که ما انسان ها زندگی می کنیم و نفس می کشیم، نه ماشین ها. به گفته دانشمندان، این یکنواختی می تواند بر مغز و سلامت جسمی و روحی ما تاثیر منفی و نامطلوبی بگذارد که در نهایت منجر به فرسودگی شغلی می شود.

بنابراین، برای از بین بردن این یکنواختی ما به سرگرمی و استراحت نیاز داریم. وگرنه ممکن است سلامت ما به خطر بیفتد.

پازل ها، تست ها و بازی های فکری یک روش عالی برای از بین بردن یکنواختی است. مطالعات نشان می دهد که حل پازل ها می تواند عملکرد ذهن را بهبود بخشد و مهارت های تفکر انتقادی و حل مسئله را افزایش دهد. این بازی های فکری همچنین می توانند ذهن شما را تازه کند و استراحتی دلخواه به شما بدهند.

.

.

.

.

.

به هر حال، آیا موفق شدید مجرم را تشخیص دهید؟

جواب تست هوش

به موهای همه افراد نگاه کنید.

به مرد دوم از سمت راست نگاه کنید. پیشانی او قرمز است، او از کلاه گیس استفاده می کند. بنابراین او مجرم فراری هست. با تشکر از شما که برای شناسایی مجرم کمک زیادی کردید.

منبع:خبرنامه

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی