کد مطلب: 30345

فروش خودرو قسطی | فروش خودرو قسطی مدیران خودرو

فوری/آغاز فروش خودرو قسطی بدون قرعه کشی | فروش فوری قسطی با تحویل یکماهه

شرایط ثبت نام مدیران خودرو ۱۴۰۲ اعلام شد.

فوری/آغاز فروش خودرو قسطی بدون قرعه کشی | فروش فوری قسطی با تحویل یکماهه

فروش خودرو قسطی طرح جدید دولت برای اتومبیل دار شدن مردم است. خودروسازهای بزرگی در طرح فروش خودرو قسطی شرکت کرده اند.هنوز خبری از ایران خودرو و سایپا در فروش خودرو قسطی نیست.در ادامه به آخرین اخبار از فروش خودرو قسطی می پردازیم.

شرایط ثبت نام فروش خودرو قسطی مدیران خودرو ۱۴۰۲

بر اساس جزییات شرایط ثبت نام مدیران خودرو ۱۴۰۲، این طرح مربوط به خودروی آریزو ۵ است. قیمت ثبت نامی مدیران خودرو برای این محصول نیز حوالی ۹۴۸ میلیون تومان است که نرخ مصوب قیمت کارخانه مدیران خودرو در آبان ماه ۱۴۰۲ است. آریزو ۵، سدان سایز متوسط شرکت مدیران خودرو اولین بار در سال ۱۳۹۵ به بازار ایران راه پیدا کرد و با توجه به استقبال گسترده مشتریان در سال ۱۳۹۶ به‌روزرسانی شد. نسل دوم این سدان اسپورت مجهز به موتور ۱۵۰۰ سی‌سی توربو شارژ و گیربکس ۷ سرعته CVT شد که تا سال ۱۴۰۰ در بازار ایران عرضه گردید. در این سال نسل سوم آریزو ۵ توربو با تغییرات فنی قابل‌توجه و به‌روزرسانی‌های کلی در کابین همراه و پا به بازار ایران گذاشت. حالا در سال ۱۴۰۲، آریزو ۵ اسپورت با تغییرات ظاهری و امکانات جدید به عنوان نسل چهارم این سدان وارد بازار ایران می‌شود.

تاریخ ثبت نام مدیران خودرو از ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ آغاز شده است و تا ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ ادامه خواهد داشت.

فروش خودرو قسطی

مدارک لازم برای ثبت نام فروش خودرو قسطی

متقاضیان ثبت نام  مدیران خودرو در سامانه یکپارچه که کد ملی ایشان در سامانه مذکور اعالم شده است و پیش پرداخت خود را واریز کردند و پس از دریافت پیامک اطلاع رسانی از جانب شرکت مدیران خودرو، میتوانند جهت تکمیل وجه با مدارک کامل شناسایی و همچنین پرینت مراحل ثبت نام در سامانه یکپارچه به نمایندگی منتخب خود مراجعه کنند. عدم ثبت نام متقاضی در بازه زمانی تعیین شده به منزله انصراف ایشان از دریافت خودرو تلقی می‌شود و مشتری در آینده حق هیچگونه ادعا و اعتراضی نخواهد داشت.

فروش خودرو قسطی

آغاز فروش خودرو اقساطی و بدون محدودیت 

شرکت کرمان موتور از آغاز فروش اقساطی و بدون محدودیت 2 خودرو جک J4 و KMCT8 خبر داد.

شرایط فروش نقد و اقساط پیکاپ T۸ و جک جی۴ ویژه آبان ۱۴۰۲ با موعد تحویل ۴۵ روزه از سوی کرمان موتور اعلام شد.

بر اساس اعلام کرمان موتور در این طرح فروش اعتباری قیمت قطعی پیکاپ تی ۸ یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان و خودرو جی ۴ ، ۷۶۵ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان می باشد.

همچنین بر اساس شرایط اعلام شده خودرو تی ۸ به‌ صورت نقدی و اقساطی تا ۳۶ قسط و خودرو جی ۴ تا ۴۸ قسط قابل خرید است.ﺍﻗﺴﺎﻁ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﻫﺮ ﺳﻪ ماه ﻳﻚ ﭼﻚ ﻣﺤﺎﺳﺒﻪ شده ﻭ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﭼﻚ نخست برای هر دو خودرو ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ است.

ﻭﺿﻌﻴﺖ ﺳﻨﺪ  این دو خودرو تا زمان پرداخت کامل اقساط ﺩﺭ ﺭﻫﻦ شرکت کرمان موتور است. ﺳﻮﺩ ﻣﺸﺎﺭﻛﺖ و ﺳﻮﺩ ﺍﻧﺼﺮﺍﻑ (ﺳﺎﻟﻴﺎﻧﻪ) به این طرح تعلق نخواهد گرفت. جریمه ﺗﺎﺧﻴﺮ ﺩﺭ ﺗﺤﻮﻳﻞ ﺧﻮﺩﺭﻭ ۳ درصد ﻣﺎﻫﻴﺎﻧﻪ در نظر گرفته شده است و ﺯﻣﺎﻥ ﺗﺤﻮﻳﻞ ﺧﻮﺩﺭﻭ ۴۵ ﺭﻭﺯ ﻛﺎﺭی اعلام شده است.

ﺭﻧﮓ قابل انتخاب برای خودرو کی ام سی تی ۸ رنگ های ﺳﻔﻴﺪ، مشکی، ﻣﻴﻜﺎ، ﻗﺮﻣﺰ، ﺁبی ﺯﻧﮕﺎﺭی و برای خودرو جک جی ۴ نیز رنگ های سفید، مشکی و خاکستری طوسی روشن متالیک است. ﺧﻮﺩﺭﻭﻫﺎ ﺑﺪﻭﻥ ﺑﻴﻤﻪ ﺑﺪﻧﻪ ﻭﺍﮔﺬﺍﺭ نمی‌شود ﻭ ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺁﻥ ﺑﻪ ﻣﺒﻠﻎ ﺍﻗﺴﺎﻁ ﺍﺿﺎﻓﻪ شده ﺍﺳﺖ.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   تبلیغات متنی