کد مطلب: 30335

وام خرید خودرو | وام خرید خودرو بانک مهر ایران | وام خرید خودرو کارکرده

ثبت نام وام خرید خودرو بدون چک و بهره آغاز شد | شرایط ویژه وام خرید خودرو اسنپ بدون ضامن

هر یک از بانک های ارائه دهنده وام خرید خودرو دارای شرایط خاصی برای دریافت وام هستند. بنابراین، لازم است که جهت دریافت این وام ابتدا بانک مورد نظر خود را برای دریافت وام انتخاب کنید. سپس، بر اساس شرایط بانک پیش بروید.

ثبت نام وام خرید خودرو بدون چک و بهره آغاز شد | شرایط ویژه وام خرید خودرو اسنپ بدون ضامن

وام خرید خودرو تسهیلات ویژه ای است که برخی از بانک های دولتی و غیر دولتی برای خرید خودرو به متقاضیان خود ارائه می دهند. وام خرید خودرو اغلب حداکثر 50 تا 60 درصد ارزش خودرو را پوشش می‌دهد. وام خرید خودرو از نوع تسهیلات فوری می باشد و برای گرفتن آن لازم نیست که مدت زمان زیادی معطل شد. در وام خرید خودرو تعداد اقساط وام خرید خودرو با توجه به شرایط متقاضیان مشخص می‌شود.

هر یک از بانک های ارائه دهنده وام خرید خودرو دارای شرایط خاصی برای دریافت وام هستند. بنابراین، لازم است که جهت دریافت این وام ابتدا بانک مورد نظر خود را برای دریافت وام انتخاب کنید. سپس، بر اساس شرایط بانک پیش بروید.

شرایط وام خرید خودرو بانک ملت

سقف مبلغ وام خرید خودرو بانک ملت، 100 میلیون تومان در نظر گرفته شده است. شرایط دریافت وام خرید خودرو از این بانک کمی سخت تر از بانک های دیگر است. سود آن نیز 18 درصد در نظر گرفته شده که می توانید آن را به صورت 36 ماهه، تسویه کنید. برای دریافت وام از این بانک، لازم است که به مدت 1 سال پول را در سپرده خود بخوابانید. اگر نیاز به دریافت مبلغ 50 میلیون برای خرید ماشین داشته باشید، می توانید با یک ضامن از این بانک وام دریافت کنید.

شرایط دریافت وام خرید خودرو بانک رفاه

بانک رفاه دارای طرحی به نام کرامت است که می توانید از آن برای دریافت وام خرید خودرو استفاده کنید. افرادی که حقوق خودشان را از بانک رفاه دریافت می کنند، قادر به دریافت وام خودرو از این بانک هستند. سقف وام خودرو بانک رفاه 100 میلیون تومان است. سود آن نیز 18 درصد بوده و می توانید طی 48 ماه آن را پرداخت کنید.

شرایط دریافت وام خرید خودرو بانک صادرات

وام خرید خودرو بانک صادرات جزء وام هایی است که از طریق کارت اعتباری پرداخت می شود. می توانید این وام 200 میلیون تومان را با حداکثر مدت بازپرداخت 60 ماه پرداخت کنید. سود این وام 18 درصد است. برای دریافت این وام لازم است که وضعیت نظام وظیفه مشتری مشخص باشد. اما فراموش نکنید که امکان دریافت پول وام از طریق بانک صادرات وجود ندارد و فقط شما قادر هستید که از دستگاه های پوز برای خرید استفاده کنید.

برای خرید این خودرو وام خرید خودرو دریافت می‌کنید

مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران از آغاز پرداخت تسهیلات خرید تراکتور برای کشاورزان از سوی وزارت جهاد کشاورزی خبر داد.

قرار است برای خرید تراکتور وام و تسهیلات ویژه به کشاورزان تعلق گیرد. در ادامه جزئیات این خبر را بخوانید.

وحیدزاده تاکید کرد: بر اعلام رسمی جهاد کشاورزی و رئیس مرکز مکانیزاسیون جهاد، تسهیلات برای کشاورزان فعال شده و پیش فاکتور را می‌توانیم صادر کنیم، بخشنامه را فعال و پیش فاکتورها صادر شده و بازخوردی که از مشتری‌ها دریافت کردیم، این امکان فعال نشده و ۴ درصد اعتبارات در مکانیزاسیون جذب شده است و این آمار ناامید کننده است و به روش دیگر تاکنون ۲۵ هزار دستگاه به فروش رسیده و برنامه ریزی داریم ۳۵ هزار دستگاه هم به فروش رسد.

وی ادامه داد: ۶۰۰۰ هزار دستگاه در کل مزارع کشور داریم که ۵۰ درصد آنها فرسوده است و هزینه گزافی تحمیل می‌کنند و با نامه‌ای آمادگی خود را اعلام کردیم که وزارت صمت و جهاد کشاورزی ساز و کار خود را آماده کند، که فروش خود را به جایگزینی تراکتورهای فرسوده اختصاص دهیم.

وی یادآور شد: هر تراکتور سالانه ۱۰۰۰ ساعت در مزرعه کار می‌کند، تراکتور نو ۹۰۰ هزار لیتر و فرسوده ۱۱ هزار و ۷۰۰ لیتر سوخت مصرف می‌کند و تقریباً ۱۰ همت صرفه جویی در گازوئیل اتفاق می‌افتد و با ۱۰ همت ۵۰ هزار دستگاه تراکتور تولید می‌شود اما لازمه آن تسهیلات از سوی دولت است.

وام خرید خودرو

خرید کامیون و کامیونت حتی دست دوم مستلزم پرداخت نقدینگی حداقل حدود 1 میلیارد تومانی است و بسیاری از متقاضیان نقدینگی کافی برای خرید ندارند در این شرایط وام خرید کامیون می تواند تا حدی مشکل نقدینگی آنها را حل کند. مشروط بر آن که شرایط دریافت وام آسان و سود آن منطقی باشد.

وام خرید کامیون یکی از نیازهایی است که در بازار خودروهای سنگین وجود دارد چرا که خرید یک دستگاه خودروی سنگین یا نیمه سنگین نیازمند نقدینگی بالایی است که بسیاری از رانندگان فاقد آن هستند.

نحوه دریافت وام خرید خودرو چگونه است؟

همانطور که اشاره کردیم، هر یک از بانک های ارائه دهنده وام خرید خودرو دارای شرایط خاصی برای دریافت وام هستند. بنابراین، لازم است که جهت دریافت این وام ابتدا بانک مورد نظر خود را برای دریافت وام انتخاب کنید. سپس، بر اساس شرایط بانک پیش بروید.

در نظر داشته باشید که یک سری شروط برای دریافت وام خرید خودرو در همه بانک ها به صورت یکسان است. بنابراین،در صورت نداشتن شرایط لازمی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، قادر به دریافت وام از طریق هیچ کدام از بانک ها نخواهید بود.

تمامی افراد باید دارای حداقل سن 18 سال باشند.

معمولا بانک ها برای خرید خودروهای داخلی وام در نظر می گیرند. بنابراین، امکان دریافت وام خرید خودرو برای خودروهای خارجی وجود ندارد.

فرد متقاضی دریافت وام نباید هیچ گونه چک برگشتی در بانک های مختلف داشته باشید. در غیر این صورت امکان دریافت وام برای فرد متقاضی وجود ندارد.

بسته به شرایط بانک، باید فرد متقاضی دریافت وام حداقل یک یا دو نفر ضامن داشته باشد. در غیر این صورت امکان دریافت وام خرید خودرو برای فرد وجود نخواهد داشت.

کلیه افراد متقاضی دریافت وام باید با ارائه مدارک و مستندات لازم توانایی بازپرداخت وام خودرو را اثبات کنند.

در صورتی که دارای شرایط ذکر شده برای دریافت وام خرید خودرو هستید و همچنین مطابق با شرایط هر یک از بانک ها پیش رفته اید، می توانید با در دست داشتن مدارک لازم و مراجعه به بانک وام خود را دریافت کنید. در نظر داشته باشید که پروسه دریافت وام در هر یک از بانک ها با هم متفاوت است. بنابراین، بازه زمانی که وام به مشتری پرداخت می شود، به طور دقیق مشخص نیست. از جمله مدارک مورد نیاز برای دریافت وام خودرو عبارتند از:

اصل و کپی کارت ملی متقاضی وام

اصل و کپی از تمام صفحات شناسنامه متقاضی وام به همراه یک قطعه عکس

اصل و کپی کارت ملی ضامن

اصل و کپی صفحه اول شناسنامه ضامن

گواهی اشتغال به کار

فیش حقوقی با ذکر میزان حقوق دریافتی

اصل و کپی فیش حقوقی ضامن

پیش فاکتور خرید خودروی ایرانی و اسناد مربوط به آن

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   تبلیغات متنی