کد مطلب: 30315

فال تاروت | فال تاروت تک کارتی | فال تاروت رنگی

فال تاروت فردا 12 آبان 1402 | فال تاروت اصلی شما اینجاست

فال تاروت اصلی را در سایت دیجی سرگرمی بخوانید.

فال تاروت فردا 12 آبان 1402 | فال تاروت اصلی شما اینجاست

از قدیم بسیاری از تاریخ نویسان ریشه فالگیری و جادو جنبل را به سرزمین های شرق مرتبط می دانند و ریشه واژه Magic (مجیک) از واژه Magi (مغ برای روحانیون زرتشتی استفاده می‌شده) گرفته شده است. نقطه اشتراکی که در تمام تمدن های کهن ایران، مصر، هندیان، بابلیان و … به چشم می خورد به ارتباط این تمدن ها با عناصر چهارگانه و سعی آن ها برای استفاده از این عناصر در جهت پیشگویی آینده می توان اشاره کرد.

امروزه نیز برخی از علم اخترشناسی و نجوم نیز که علمی کاملا اثبات شده و به دور از خرافات می باشد برای پیش بینی اتفاقات آینده کمک می گیرند. پیشگویی هایی که در طول تاریخ توسط پیشگوهای بزرگی چون Nostradamus (نوستراداموس) انجام گرفته و چندین دهه بعد از آن اتفاق افتاده باعث گردیده بسیاری به پیشگویی و طالع بینی باور داشته باشند. فالگیر ها مدعی هستند که در پروسه گرفتن فال ذهن آن ها متوقف شده و آماده دریافت الهام از طرف کائنات می شود.

فال ۱۲ آبان ۱۴۰۲ برای متولدین فروردین

متن فال:

کارت شما: به دار آویخته جهت مخالف

فداکاری بیهوده. پیش بینی اشتباه. خود خواهی. عدم تلاش .تغییر وضعیت در جهت منفی

قدرت درونی شما بی‌نظیر است. شما توانایی انجام هر کاری را دارید، فقط کافی است به خودتان ایمان داشته باشید. از این فرصت استفاده کنید تا به اهداف خود برسید و پیشرفت کنید.

شما پر از شور و شوق هستید، اما گاهی اوقات خودتان را محدود می‌کنید. اجازه ندهید ترس یا شک شما را از رسیدن به خواسته‌هایتان باز دارد. کمی ریسک کنید و از زندگی لذت ببرید.

در حال حاضر، شما کاری را مخفیانه انجام می‌دهید. اگر این کار باعث ناراحتی یا ناامنی شما می‌شود، بهتر است آن را با دیگران در میان بگذارید.

فال ۱۲ آبان ۱۴۰۲ برای متولدین اردیبهشت

متن فال:

کارت شما: ماه جهت موافق

نیرنگ. فریب. حیله گری. اشتباه.رسوایی. خفت. خطر. دو رنگی

شما در حال تجربه یک عشق عمیق و پرشور هستید. این عشق می‌تواند از نوع عاشقانه، معنوی، یا هر دو باشد. مهم نیست که هدف شما از این عشق چیست، مهم این است که آن را با تمام وجود تجربه کنید.

از حرف‌های دیگران نترسید و راه خودتان را بروید. شما فرد خلاق و احساساتی هستید و باید اجازه دهید که این احساسات در زندگی شما جاری شوند.

در رابطه عاطفی خود، به همان اندازه که غم و غصه وجود دارد، آرامش و امید نیز هست. دست عشق خود را بگیرید و به او نشان دهید که چقدر دوستش دارید.

فال ۱۲ آبان ۱۴۰۲ برای متولدین خرداد

متن فال:

کارت شما: دادرسی جهت مخالف

بیماری. شکست. تصمیم مهمی که به تاخیر افتاده است.امکان ضرر. امکان جدایی ولی نه برای همیشه

شما فرد عمل‌گرا و پرانرژی هستید. این انرژی در زندگی عاطفی شما نیز بروز می‌کند و باعث می‌شود که در کنار عشق زندگی خود، چیزهای جدیدی را کشف کنید. از این فرصت لذت ببرید، اما گاهی قبل از عمل کردن، به حرف‌های شریک زندگی خود نیز گوش دهید.

در حال حاضر، شما کاری را مخفیانه انجام می‌دهید. به راه خود ادامه دهید و پس از اتمام آن، دیگران را در جریان قرار دهید.

به زودی، خبری از راه دور می‌شنوید که خستگی اخیر شما را به کلی از بین می‌برد.

فال ۱۲ آبان ۱۴۰۲ برای متولدین تیر

متن فال:

کارت شما: عشاق جهت موافق

عشق. توازن. اعتماد. خوش بینی. شروع یک رابطه عاطفی.انتخاب مهمی که بهتر است در موردش فکر کنید

امروز فرصتی برای شما فراهم می‌شود تا با افرادی آشنا شوید که می‌توانند به پیشرفت شما کمک کنند. این آشنایی می‌تواند در زمینه شغلی، تحصیلی، یا هر زمینه دیگری که به آن علاقه دارید، باشد. از این فرصت استفاده کنید و با اعتماد به نفس، خود واقعی خود را به دیگران معرفی کنید.

همچنین، زمان آن رسیده است که به همراه شریک زندگی خود، روی یک هدف مشترک تمرکز کنید. هر چه زودتر قدم اول را بردارید، زودتر به نتیجه دلخواه خواهید رسید. برای شروع، می‌توانید از کارهای کوچک شروع کنید و کم‌کم به کارهای بزرگتر برسید.

فال ۱۲ آبان ۱۴۰۲ برای متولدین مرداد

متن فال:

کارت شما: عدالت جهت مخالف

بی عدالتی. تبعیض. سو استفاده. تهمت های ناروا. جانب داری .این کارت بعضی اوقات می تواند به معنی طلاق باشد

امروز، مسیر زندگی شما تغییر می‌کند. شما با افراد جدید یا دوستان قدیمی ملاقات خواهید کرد که می‌توانند به پیشرفت شغلی شما کمک کنند. از این فرصت استفاده کنید و تمام تمرکز خود را بر آن بگذارید تا این فرصت را از دست ندهید. حتی اگر در راهی که می‌خواهید انتخاب کنید تردید دارید، باز هم به جلو حرکت کنید.

در مورد مسائل عاطفی، درست زمانی که فکر می‌کنید همه چیز خوب است، ناگهان یادتان می‌آید که به قول‌های خود عمل نکرده‌اید. این موضوع می‌تواند باعث ایجاد ناراحتی در شریک زندگی شما شود. با گفتگو و ابراز پشیمانی، می‌توانید مشکل را حل کنید.

فال تاروت

فال ۱۲ آبان ۱۴۰۲ برای متولدین شهریور

متن فال:

کارت شما: دادرسی جهت موافق

باز سازی. سلامتی. تصمیم مهمی که باید گرفته شود .هوشیاری. بهبود بیماری

امروز احساسات شما کمی بالا و پایین است. ممکن است نسبت به هر چیزی که می بینید واکنش نشان دهید. سعی کنید در موقعیت های رسمی، احساسات خود را کنترل کنید.

شما فردی رمانتیک و با انگیزه هستید. دوست دارید جهان اطراف خود را بیشتر بشناسید و برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنید.

اگر به فکر مسافرت هستید، اکنون زمان خوبی برای آن است. سفر می تواند به شما کمک کند تا احساسات خود را کنترل کنید و از زندگی لذت ببرید.

در مورد مسائل عاطفی، بهتر است به جای انتظار، اقدام کنید. اگر به دنبال عشق هستید، باید بیرون بروید و آن را جستجو کنید. در غیر این صورت، در ناامیدی غرق خواهید شد.

فال ۱۲ آبان ۱۴۰۲ برای متولدین مهر

متن فال:

کارت شما: عدالت جهت موافق

هماهنگی. توازن. برابری. صداقت. افتخار. توصیه. پرهیز کاری.قاضی. وکیل. یک شخص با اهمیت

امروز خلاقیت شما در اوج است. ممکن است افکار و تخیلات زیادی در سر داشته باشید که ناشی از ترس‌های گذشته شما هستند. بهتر است این ترس‌ها را رها کنید و خودتان را آزار ندهید.

از قوه تخیل خود برای بهبود زندگیتان استفاده کنید. به عنوان مثال، می‌توانید از آن برای تکمیل کارهای عقب‌افتاده یا برنامه‌ریزی برای آینده استفاده کنید. همچنین، توصیه می‌کنیم قبل از هر اقدامی با افراد باتجربه مشورت کنید.

مطمئن باشید که اتفاقات خوبی در آینده برای شما رخ خواهد داد.

فال ۱۲ آبان ۱۴۰۲ برای متولدین آبان

متن فال:

کارت شما: شیطان جهت موافق

.یک شخص بد باطن. خشونت. فاجعه. سقوط. تجربیات عجیب

شرکت در فعالیت‌های اجتماعی، فرصتی برای آشنایی با افراد جدید و گسترش شبکه اجتماعی شما فراهم می‌کند. این امر می‌تواند به شما در زمینه‌های مختلف زندگی، مانند شغل، تحصیل، یا روابط شخصی، کمک کند.

همچنین، توصیه می‌کنیم ارتباط خود را با دوستان نزدیک و معمولی خود حفظ کنید. این افراد می‌توانند در مواقع سختی، حامی و پشتیبان شما باشند.

فردی وارد زندگی شما می‌شود که می‌تواند تأثیر مثبتی بر شما داشته باشد. این فرد می‌تواند به شما کمک کند تا پتانسیل‌های خود را کشف کنید و به اهداف خود برسید.

صادقانه بودن در بیان نظرات، نشانه‌ای از اعتماد به نفس و شجاعت شماست. دیگران نیز از این خصوصیت شما قدردانی می‌کنند.

فال ۱۲ آبان ۱۴۰۲ برای متولدین آذر

متن فال:

کارت شما: ستاره جهت موافق

امید. ایمان. تعادل. بینش. خوشی. خوش بینی. شفا .افق های جدید

رابطه عاشقانه شما باعث شده است که به ظاهر خود اهمیت بیشتری دهید. ممکن است تصمیم بگیرید در کلاس‌های ورزشی ثبت نام کنید، رژیم غذایی خود را تغییر دهید، لباس‌های جدید بخرید یا موهایتان را کوتاه کنید. ظاهر جدید شما نه تنها خودتان، بلکه دیگران را نیز غافلگیر خواهد کرد.

برای رسیدن به آرامش، راه‌های زیادی وجود دارد، همان‌طور که چیزهای زیادی برای گفتن هست. بنابراین، موقعیت‌های مختلف را به خوبی بررسی کنید و بر اساس آن عمل کنید.

فال ۱۲ آبان ۱۴۰۲ برای متولدین دی

متن فال:

کارت شما: چرخ سرنوشت جهت مخالف

بد شانسی. شکست. کار شکنی. وقایع غیر منتظره. تاخیر.یک ضرر غیر منتظر

امروز، توانایی و استعداد شما در اوج است. این فرصتی عالی برای شماست تا خلاقیت خود را به کار بگیرید و کارهای جدیدی انجام دهید. می‌توانید در کلاس‌های مورد علاقه‌تان مانند موسیقی یا نقاشی شرکت کنید یا به ایده‌هایی که مدتی است در سر دارید، جامه عمل بپوشانید.

برای رسیدن به موفقیت، فقط کافی است انرژی و انگیزه خود را حفظ کنید و از نظر فیزیکی نیز آمادگی لازم را داشته باشید. اگر می‌خواهید به رویاهایتان برسید، همین امروز حرکت کنید و نتیجه آن را ببینید.

فال ۱۲ آبان ۱۴۰۲ برای متولدین بهمن

متن فال:

کارت شما: ماه جهت مخالف

اشتباهات کم اهمیت. اقامت در بیمارستان.افسردگی. سو استفاده از یک شخص

اطلاعاتی که از دوستانتان دریافت کرده‌اید، شما را برای رسیدن به اهدافتان مصمم‌تر می‌کند. شما ایده‌های زیادی در سر دارید که پس از مدت‌ها تلاش، بالاخره می‌توانید آنها را اولویت‌بندی کنید و قدم اول را بردارید.

اما قبل از اقدام، مطمئن شوید که همه چیزهایی که برای موفقیت نیاز دارید را فراهم کرده‌اید. وقت خود را با دویدن از این مکان به آن مکان تلف نکنید.

فال ۱۲ آبان ۱۴۰۲ برای متولدین اسفند

متن فال:

کارت شما: راهبه جهت موافق

دانش. حکمت. بینش. خلوص. پاکدامنی. کم صبری. یک معلمنگرش به باطن. برای جوابی که در جستجو هستید به رویا های خود توجه کنید و به صدای باطن گوش دهید. صبر کنید و منتظر.لحظه مناسب برای انجام عمل باشید

امروز، شما پر از اشتیاق، شور زندگی و هیجان هستید. این انرژی مثبت می‌تواند شما را به انجام کارهای بزرگی وادار کند.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی