کد مطلب: 30284

رامبد جوان | عکس رامبد جوان | بیوگرافی رامبد جوان

رامبد جوان برای بار دوم پدر شد | رونمایی رامبد جوان از پسر کانادایی اش

تازگی شنیده شده که فرزند دوم اونها در امریکا به دنیا اومده. این خبر توسط خود رامبد با تعریف یک داستان اطلاع داده شد و گفت رامیار بابا اومد.

رامبد جوان برای بار دوم پدر شد | رونمایی رامبد جوان از پسر کانادایی اش

رامبد جوان مجری سابق برنامه خندوانه است. رامبد جوان برای بار سوم ازدواج کرد که قرعه این بار به نام نگار جواهریان بازیگر محبوب کشورمان افتاد. رامبد جوان صاحب یک فرزند به نام نور است که با حواشی بسیار زیاد و در کانادا به دنیا آمد. رامبد جوان با سفر به کانادا برای دنیا آمدن دختر زیبایش بشدت مورد انتقاد مردم قرار گرفت. در ادامه عکس های جدید و حاشیه ای رامبد جوان را در سایت دیجی سرگرمی مشاهده میکنید.

رامبد جوان پسر دار شد

اما باید گفت رامبد جوان این اولین باری نیست که ازدواج کرده و تا به حال سه بار پای سفره عقد نشسته، اما خب با نگار جواهریان اولین باری بود که طعم پدر شدن رو چشید! این زوج با فاصله سنی 11 سال یک فرزند دارند و تازگی هم شنیده شده که فرزند دوم اونها نیز در امریکا به دنیا اومده. این خبر توسط خود رامبد با تعریف یک داستان اطلاع داده شد و گفت رامیار بابا اومد. 

رامبد جوان

بیوگرافی نگار جواهریان

نام:نگار

نام خانوادگی:جواهریان

تاریخ تولد:۲۲ دی ۱۳۶۱ در تهران

همسر:رامبد جوان

فرزند:یک دختر به نام نوردخت

سالهای فعالیت:از ۱۳۷۷ تاکنون

نگار جواهریان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۲۲ دی ماه ۱۳۶۱ در تهران متولد شد.این بانوی بازیگر تحصیلاتش را در زمینه طراحی صحنه و لباس ادامه داد و مدرک او کارشناسی این رشته است.

عروسی رامبد جوان

حسن جواهریان پدر نگار جواهریان است که در مهندس ساختمان بود و به دلیل علاقه ویژه ای که به تئاتر و دنیای نمایش داشت مدام به همراه خانواده به تئاتر میرفت و یکی از سهام داران سینما تئاتر تهران بود.

رامبد جوان

پدر نگار جواهریان ۲۷ مهرماه سال ۹۶ بعد از تحمل مدتی رنج بیماری درگذشت و نگار جواهریان که وابستگی زیادی به پدرش داشت در غم از دست دادن پدرش به سوگ نشست.

نگار جواهریان دو خواهر به نام های نازنین و نگین و یک برادر دارد و مادر و خواهر او و بسیاری از بستگانش ساکن مونترال کانادا هستند.

ازدواج و همسران رامبد جوان

رامبد جوان در گذشته ۲ بار ازدواج کرده است که به دلایلی در هر ۲ بار قبل زندگی آنها دوامی نداشته است. وی در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج می کند. همسرش هم مانند او هنرمند بوده و البته سروصدای ازدواج آنها زیاد به اطرافیان نمی رسد. او برای بار دوم این بار با سحر دولتشاهی ازدواج کرد. رامبد جوان چند سال در گروه تئاتر پسیانی کار می کرد و از آنجایی که با پسیانی و خانواده پسیانی دوست بوده است آنجا به واسطه آن ها سحر را دیده است و از او خوشش آمده است.پس از آن رامبد جوان و سحر دولتشاهی با هم ازدواج می کنند.

رامبد جوان

ازدواج رامبد جوان با نگار جواهریان

نگار جواهریان همسر رامبد جوان بازیگر کشورمان است که سال ۹۵ ازدواجش را با رامبد جوان جشن گرفت.این بانوی هنرمند همسر سوم رامبد جوان است و جشن عروسی آنها در یونان و با حضور چند تن از هنرمندان برگزار شد.

شایعه جدایی نگار جواهریان و رامبد جوان

ازدواج نگار جواهریان و رامبد جوان هم به مانند بسیاری از هنرمندان بی حاشیه نبود و شایعات پیرامون زندگی مشترک این زوج شکل گرفت و خبر از جدایی آنها میداد اما با انتشار عکسی دو نفره از این زوج این جریان خاتمه یافت.

رامبد جوان

فرزند نگار جواهریان و رامبد جوان

اسفندماه سال ۹۸ بود که نگار جواهریان با حضور در یک مراسم و در حین صحبت به ماجرای باردار بودنش اشاره کرد و این خبر چند روز بعد توسط رامبد جوان تایید شد و آخرین روزهای تیرماه سال ۹۸ بود که سپند امیرسلیمانی خبر از تولد دختر این زوج هنرمند داد و بعد از آن رامبد جوان با انتشار پستی از پدر شدنش نوشت.

نگار جواهریان و همسرش رامبد جوان بعد از حدود سه سال زندگی مشترک صاحب دختری به نام نوردخت شدند.

سفر پرحاشیه نگار جواهریان برای تولد فرزندش

رامبد جوان بعد از پایان فصل ششم خندوانه در فروردین ماه ۹۸ اعلام کرد که تصمیم دارد چند ماهی را تا تولد دخترشان در کنار همسرش باشد و مدتی بعد ماجرای سفر رامبد جوان و نگار جواهریان به کانادا مطرح شد.

رامبد جوان

بسیاری از مردم در ابتدا گمان می کردند که این زوج برای اکران فیلم قانون مورفی راهی کانادا شده اند اما انتشار عکسی از آنها در کانادا و حاشیه ساز شدن رامبد جوان اعلام کرد که هدف آنها از حضور در کانادا تنها اکران قانون مورفی نیست و مشخص شد که بچه نگار جواهریان و رامبد جوان در کانادا متولد می شود.

حواشی تولد دختر نگار جواهریان و رامبد جوان تا جایی پیش رفت که پرویز پرستویی بازیگر کشورمان هم به این موضوع واکنش نشان داد و گفت که مادر، خواهر و اقوام نگار جواهریان ساکن کانادا هستند و این خیلی طبیعی است که یک دختر در موقع زایمان بخواهد که کنار خانواده خودش باشد و از قضاوت های نابجای مردم گله کرد.

 نگار جواهریان میدونید از بازیگری جذاب و دوست داشتنیه و تا به اینجای کار هم تونسته سوابقی درجه یک در کارنامه کاریش به ثبت برسونه. نگار جواهریان به مانند بسیاری از همکارانش در سریال های تلویزیونی نیز ایفای نقش داشته و ابتدای کارش رو با این جعبه جادویی شروع کرد، اما چیزی نگذشت که خانوم بازیگر رو بر روی پرده نقره ای دیدیم و نمایش خانگی. نگار جواهریان بعد از ازدواج با رامبد جوان نیز شهرتش بیش از پیش شد و میشه گفت این بانوی جذاب ایرانی مِن جمله هنرمندان واقعا هنرمندی هستند که با تلاش و اونچه که در استعدادشون داشتن به این جایگاه رسیدن نه پارتی های عجیب غریب. نگار جواهریان چند سالی میشه که با رامبد خان ازدواج کرده و تا به اینجا هم حاشیه داشته و هم نداشته که البته اگر هم داشته باز از محبوبیتش کم نشده..

رامبد جوان

عکس پوپک جوان تنها خواهر رامبد جوان

رامبد جوان در یک خانواده‌ سنتی در تهران با اصالت آذری متولد شد. پدر و مادر این هنرمند مشهور تبریزی هستند. رامبد جوان یک خواهر بزرگتر از خود به نام پوپک جوان دارد که در گذشته با بازیگری می پرداخت. 8 سال اختلاف سنی خواهر و برادر است. جالب است که بدانید نام رامبد انتخاب خواهرش بوده که به معنی فرشته صلح و آرامش است.

رامبد جوان

نگاه پر از حسرت رامبد جوان

در مراسم خاکسپاری آتیلا پسیانی تصاویری از رامبد جوان و سحر دولتشاهی همسر سابق این بازیگر و مجری مشهور کشورمان منتشر شد که رسانه ها این عکس ها را سوژه جدید خود قرار دادند.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی