کد مطلب: 30267

فال تاروت | فال تاروت تک کارتی | فال تاروت رنگی

فال تاروت فردا 9 آبان 1402 | فال تاروت اصلی شما اینجاست

فال تاروت اصلی را در سایت دیجی سرگرمی بخوانید.

فال تاروت فردا 9 آبان 1402 | فال تاروت اصلی شما اینجاست

از قدیم بسیاری از تاریخ نویسان ریشه فالگیری و جادو جنبل را به سرزمین های شرق مرتبط می دانند و ریشه واژه Magic (مجیک) از واژه Magi (مغ برای روحانیون زرتشتی استفاده می‌شده) گرفته شده است. نقطه اشتراکی که در تمام تمدن های کهن ایران، مصر، هندیان، بابلیان و … به چشم می خورد به ارتباط این تمدن ها با عناصر چهارگانه و سعی آن ها برای استفاده از این عناصر در جهت پیشگویی آینده می توان اشاره کرد.

امروزه نیز برخی از علم اخترشناسی و نجوم نیز که علمی کاملا اثبات شده و به دور از خرافات می باشد برای پیش بینی اتفاقات آینده کمک می گیرند. پیشگویی هایی که در طول تاریخ توسط پیشگوهای بزرگی چون Nostradamus (نوستراداموس) انجام گرفته و چندین دهه بعد از آن اتفاق افتاده باعث گردیده بسیاری به پیشگویی و طالع بینی باور داشته باشند. فالگیر ها مدعی هستند که در پروسه گرفتن فال ذهن آن ها متوقف شده و آماده دریافت الهام از طرف کائنات می شود.

فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت ملکه

کارت ملکه :  یکی از نزدیک ترین افراد زندگی تان رفتارهای عجیب و غریبی از خود نشان داده است. اما خیلی خودتان را نگران نکنید زیرا تمام آنها نتیجه استرس و کار یا حتی خوردن و آشامیدن زیاد است. بنابراین بد به دلتان راه ندهید. شاید بهتر است برخی کارهای او را به عهده بگیرید تا او هم بتواند استراحت کند. تا به حال در رابطه عاطفی خود سختی های بسیاری کشیده اما به روی خودتان نیاورده اید، امروز زمان آن است آنچه اذیت تان می کند را به زبان بیاورید . از آن پس خواهید دید که چقدر روحیه تان تغییر خواهد کرد.

فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت چرخ سرنوشت

کارت چرخ سرنوشت :  اگر چه در چند روز اخیر حال خوبی نداشته اید اما امروز همه چیز تغییر کرده و شما زندگی جدیدی را تجربه خواهید کرد. شما چه از نظر فیزیکی و چه از نظر روحی در وضعیت خوبی به سر می برید بنابراین از این فرصت که چند وقتی است از آن دورید، نهایت استفاده را بکنید و برای اهداف کوتاه و حتی بلند مدت تان قدم بردارید. انرژی شما زیاد است و به راحتی می توانید به آنچه می خواهید، برسید اما یادتان باشد که آنها را نصفه و نیمه رها نکنید.

ممکن است از مشکلات مالی رنج ببرید زیرا کسب و کارهایی که امیدوار کننده بودند با شکست مواجه شدند. مشارکت های تجاری تان به دلیل مهارت های ضعیف برقراری ارتباطی تان با کندی پیش می رود. باید صبور باشید و از خیال پردازی مالی اجتناب کنید.

 فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  یکی از اعضای خانواده شما امروز رفتارهای عجیب و غریبی از خود نشان می دهد. شاید دلیل آن خبرهایی است که اخیرا شنیده و موجب گیجی او شده است. اگر او برای دردودل پیش شما آمد، بهترین پیشنهادی که می توانید به او بدهید این است که به او بگویید ترس و نگرانی به دل خود راه ندهد تا از صحت موضوع اطمینان کامل پیدا کنید. شاید حقیقت با آنچه شما شنیده اید، کاملا در تضاد باشد.

چندین موانع بر سر راه شما قرار دارد. احساس می کنید که انرژی خود را بیهوده از دست می دهید، و ناراحتید. اطرافیان شما را درک می کنند و از شما حمایت خواهند کرد. روابط با شریک عاطفی تان خیلی خوب پیش می رود. با یکدیگر می توانید تمام مشکلاتی که به تعویق انداخته بودید را حل کنید.

 فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت پاپ

کارت پاپ :  شاید خودتان متوجه نباشید اما کلماتی که به زبان می آورید می توانید تاثیر زیادی بر دیگران بگذارد، پس نسبت به رفتارهایی که با اطرافیان تان دارید، حساسیت بیشتری به خرج بدهید. جسارت خوب است اما نه همیشه. مکث کردن و متمرکز شدن می تواند کنترل شما را بر خود و شرایطی که در آن به سر می برید زیاد کند. شما از محدودیت های خود آگاهید، پس بهترین تصمیم را می توانید برای زندگی خود بگیرید.

 فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  احساس می کنید که ارتباط خود را با دنیای اطرافتان از دست داده اید. دوست دارید بالهای خود را باز کنید و با آزادی کامل به هر جا که دوست دارید سفر کنید اما دست و پایتان بسته است. نگران نباشید اگر چه قدم هایتان کوچک است اما فکرهای بزرگی پشت آن پنهان می باشد.فال تاوت کافی است پایتان را از محدودیت هایی که برای خود ساخته اید، فراتر بگذارید و به کشف و اکتشاف اطرافتان بپردازید. از این احساس تان دلگیر نشوید زیرا این فرصت را برای شما فراهم می کند تا کمی واقع بینانه تر به دنیای پیرامون تان نگاه کنید.

فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت خورشید

کارت خورشید :  احساس می کنید که زندگی تان دچار یکنواحتی شده است و شما مجبورید هر روز یک سری کارها را تکرار کنید. اجازه ندهید که این شرایط شما را تحت تاثیر قرار دهد. برای رهایی از آن سعی کنید تغییراتی به زندگی خود دهید. به عنوان مثال ثبت نام در یک باشگاه ورزشی می تواند هیجان را به زندگی شما راه دهد. اگر در رابطه عاطفی خود به مشکل برخورده اید، سعی کنید کمی منطقی تر و از زاویه دید دیگری به موضوع نگاه کنید. 

نباید با مسائلی برخورد کنید که نیاز به تمرکز به جرئیات دارد. احتمالا عصبی باشید و هیچ چیز خوب به نظر نرسد. از سمت دیگر، روابط با شریک عاطفی تان خیلی خوب پیش می رود.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت ابله

کارت ابله :  در مورد موضوعی بسیار نگران هستید اما عجول نباشید و پله پله جلو روید تا همه چیز مطابق خواست و برنامه هایتان پیش رود. استراحت نیز برای شما لازم است و باعث می شود که در ذهن تان فضا برای افکار جدید باز شود. دریافت حجم عظیمی از اطلاعات در آن واحد، درک آنها را برایتان مشکل خواهد ساخت پس در اهداف تان عجول نباشید. امروز یکی از دوستان تان با شما تماس می گیرد و شما را به یک میهمانی دعوت می کند، آن را بپذیرید و از آخر هفته خوبی که در انتظارتان است لذت ببرید.

تمایل دارید که مسئولیت های زیادی را به عهده بگیرید اما هیچ کدام را نمی توانید به اتمام برسانید. درحقیقت، زمان خوبی برای هرگونه تلاش تجاری نمی باشد. شما در خطر از دست دادن مبلغی پول هستید. اگر امروز رانندگی می کنید بسیار احتیاط کنید و کیف تان را مجدد چک کنید.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت عاشقان

کارت عشاق :  امروز نسبت به روزهای قبل کمی گیج تر هستید. حجم زیاد اطلاعاتی را که از تلویزیون، روزنامه و اینترنت شنیده اید، شما را متعجب کرده و قادر به هضم آن نیستید. اما سعی کنید قبل از انتقال آنها به افرادی دیگر، از صحت شان اطمینان لازم را حاصل کنید. با انرژی که امروز در هوا پراکنده است، شما این جرات را پیدا می کنید تا به رابطه عاطفی خود رنگ و بوی تازه ای دهید. اگر با عشق زندگی تان توانایی یا علاقمندی های یکسانی دارید، بد نیست در کنار هم دست به کارهای خلاقانه ای بزنید. این به عمیق تر شدن رابطه کمک خواهد کرد.

امروز صبح مشکلاتی را در برقراری ارتباطی تان تجربه خواهید کرد- روابط اجتماعی و شخصی تان تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. زمان خوبی برای تلاش های جدید و پروژه های کاری تان نمی باشند هرچند که وسوسه انگیز به نظر برسد.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

 

کارت شیطان

کارت شیطان :  شایعات زیادی امروز می شنوید که ممکن است موجب نگرانی تان شود. حتی هنگامی که به خانه می روید نیز برخی از دوستان و همکاران تان با شما تماس می گیرند و در مورد این موضوع با شما گفتگو می کنند. از آنجا که این شایعات نتیجه تصورات دیگران است و صحت ندارد، خودتان را نگران و درگیر نکنید. شاید دیگران بخواهند پای شما را در این موضوع وسط بکشند اما شما مانع آن شوید. آرامش خود را حفظ کنید و به دیگران نیز بفهمانید که تا روشن شدن این موضوع ساکت خواهید نشست.

فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت برج

کارت برج :  خبرهای عجیب و غریبی از راه دور از طریق ایمیل، تلفن یا اینترنت به شما می رسد که هیجان زده تان خواهد کرد. اما مراقب باشید که زیاد هیجان زده نشوید زیرا ممکن است سوتفاهمی بیش نباشند. خوب است که راجع اش فکر کنید اما آن را زیاد جدی نگیرید تا منبعی موثق تاییدش کند. فضا برای ایجاد یک دوستی رمانتیک برایتان باز است اما شما سعی می کنید که احساسات خود را کنترل کنید و در دام عشق نیافتید. 

فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت قضاوت

کارت قضاوت :  قرار است امروز با دوستان تان دور هم جمع شوید اما خودتان را آماده کنید زیرا ممکن است از دهان آنها چیزی بشنوید که برایتان آزار دهنده باشد. دست از پیش داروی بردارید زیرا این حرف نتیجه غیبت و سوتفاهم دیگران است. قبل از هر اقدامی سعی کنید حقیقت را پیدا کنید و سپس تصمیم درست و منطقی را بگیرید. مطمئنا همه چیز بهتر از آنچه فکر را بکنید، اتفاق می افتد. 

امروز صبح ممکن است روی مود خوبی نباشید و به دلیل مشکلات سلامتی، کمتر اجتماعی باشید. باید با دوستان و شریک عاطفی تان بیشتر ارتباط برقرار کنید. امشب یکی از بستگان را ملاقات خواهید کرد کسی که کمک می کند تا حس بهتری پیدا کنید

 فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت جهان

کارت جهان :خبری در مورد وضعیت اقتصادی کشور می شنوید که ممکن است شما، خانواده و دوستان تان را در مورد آینده مالی تان نگران کند. اما بد به دل راه ندهید زیرا آنچه امروز شنیده اید ممکن است تمام ماجرا نباشد و تصویری که شما در ذهن تان ساخته اید کاملا با واقعیت تناقض داشته باشد. حتی ممکن است در نهایت به این نتیجه برسید که شرایط مالی شما حتی بهتر از قبل خواهد شد.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   تبلیغات متنی