کد مطلب: 30220

یکتا ناصر | یکتا ناصر و همسر سابقش | یکتا ناصر قبل از عمل

تابوشکنی یکتا ناصر با لباس عروس سیاه ! |جشن طلاق عجیب یکتا ناصر همه را شوکه کرد

عکسی از یکتا ناصر در اینستاگرام منتشر شده است که لباس عروس سیاه و حالت گریه و بغض یکتا خانوم توجه مخاطبان را جلب کرده و باعث ناراحتی هواداران این بازیگر توانای کشورمان شده است.

تابوشکنی یکتا ناصر با لباس عروس سیاه ! |جشن طلاق عجیب یکتا ناصر همه را شوکه کرد

یکتا ناصر بازیگر زن ایرانی مشهور و با استعداد کشور است.یکتا ناصر با منوچهر هادی کارگردان معروف سینما وصلت کرد. شایعات زیادی مبنی بر جدایی یکتا ناصر و منوچهر هادی چندیست که در فضای مجازی به گوش می رسد. یکتا ناصر جدیدا استایل متفاوتی نسبت به قبل از طلاق خود میزند که توجه هواداران را به خود جلب کرده است. جدیدترین اخبار و تصاویر یکتا ناصر را با هم در سایت دیجی سرگرمی میبینیم.

عکسی از یکتا ناصر در اینستاگرام منتشر شده است که لباس عروس سیاه و حالت گریه و بغض یکتا خانوم توجه مخاطبان را جلب کرده و باعث ناراحتی هواداران این بازیگر توانای کشورمان شده است.

یکتا ناصر

ماجرای طلاق یکتا ناصر از منوچهر هادی

بعد از جنجال بزرگی که درباره احتمال طلاق یکتا ناصر از نوچهر هادی کارگردان معروف در فضای مجازی بپا شد لایف استایل جدید و چهره متفاوت یکتا خانم توجه همه هوادارنش را به خود جذب کرد.

یکتا ناصر بازیگر زن ایرانی مشهور و با استعداد کشور است.یکتا ناصر با منوچهر هادی کارگردان معروف سینما وصلت کرد. شایعات زیادی مبنی بر جدایی یکتا ناصر و منوچهر هادی چندیست که در فضای مجازی به گوش می رسد. یکتا ناصر جدیدا استایل متفاوتی نسبت به قبل از طلاق خود میزند که توجه هواداران را به خود جلب کرده است. جدیدترین اخبار و تصاویر یکتا ناصر را با هم در سایت دیجی سرگرمی میبینیم.

چند وقتی میشه که سر وصدای طلاق این دو چهره شنیده میشه. البته که خودشون هنوز تا به حال تایید و یا تکذیبی نکردند اما اونچه که از بین حرف و کنجکاوی کاربران شنیده شده اینه که یکتا ناصر و منوچهر هادی طلاق گفتند! البته که دنیای بازیگری واقعا دنیای عجیب و پر حاشیه ای هستش و نمیشه خرده ای گرفت یا زود واکنش داشت، چرا که مثلا این زوج یه جا نشون میدن انگاری جدا شدن و جای دیگه نشون میدن انگاری طلاقی وجود نداره.

یکتا ناصر

یکتا ناصر اما از وقتی که این صحبت ها پیچید دیگه بیشتر تو تئاتر دیده شد. عجیبه یکتا ناصر که دم به دم در فیلم و سریال های منوچهر هادی حضور داشت حالا در سریال اخیر وی نبود و تئاتر تا به این میزان مشغول شده و اکتیوه!

در ادامه مشاهده می کنید تصویری از خانوم بازیگر که اینبار با ظاهری به شدت غلیظ میکاپ شده مورد توجه قرار گرفت چرا که کاربران از این میزان میکاپ در تئاتر متعجب شدند و سوالشو این بود چرا صدا و سیما اون مدلیه و تئاتر این مدلی؟

در رابطه با شایعه ی طلاق این زوج براتون صحبت کردیم ولی بگیم از عاشقانه هاشون که برای خیلی ها جالب و جذاب بود و  اکثرا این زوج رو از موفق ترین ها در سینمای ایران میدونستن چرا که که خب بعد از ازدواجشون هم خیلی زود بچه دار شدن در حالی که این موضوع زیاد بین بازیگرها مرسوم نیست یعنی شاید دم به تله بدن و ازدواج کنن ولی خب به این زودی ها بچه دار نمیشن، دختر خانوم این زوج هم صوفیا خانوم نام داره. یه زمانی هم کلیپ زیر در خصوص زندگی جالب این زوج که با شوخی آقای هادی همراه هست بسیار وایرال شده بود.

علت جدایی یکتا ناصر و همسرش چه بود؟

احتمالا شمایی که تا اینجای مقاله رو خوندید دوست دارید که بیشتر راجبه این شایعه ی جدایی بدونید که خب اصلا هم عجیب نیست چرا که در همه جای دنیا موضوعات مربوط به ازدواج و یا طلاق سلبریتی ها برام مردم جالب هست و خیلی ها دوست دارن که راجبش بدونن مثلا یکی از طلاق هایی که در این اواخر خیلی سر و صدا کرد جدایی پژمان بازغی و هسرش بود که خب برای خیلی ها عجیب به نظر میرسید چرا که این زوج یه دختر نوجوون دارن و اونطور که زندگیشون از دور دیده میشد بسیار خوب بود ولی خب اون ها جدا شدن.

یکتا ناصر

یا در رابطه با ازدواج ها هم که همین اواخر ازدواج گلزار و همسری که فعلا تا به حال نشون نداده و ازدواج بهرام رادان و همسرش که برعکس گلزار از قبل به همه معرفیش کرده بود سر و صدا کرد و مدت ها توی سوشال مدیا از جمله اینستاگرام پست های مربوط به این ازدواج ها رو میشد دیدید. اما برسیم به شایعه ی طلاق یکتا ناصر از همسر کارگردانش که خب برای خیلی ها موجب شوک بود چرا که زندگی این زوج هم بسیار خوب دیده میشد ولی حالا چرا میشد؟ چرا نمیشه؟ چون یکتا ناصر با یه پست خیلی زیر پوستی این شایعه رو تایید کرد چرا که در کپشن اینطور نوشته بود که: هیچ کسی در دنیا قوی تر از زنی نیست که تصمیم به رفتن گرفته است.

واکنش منوچهرهادی به آخرین استوری یکتا ناصر؛ دعوای زن و شوهری بعد طلاق!

در پی استوری یکتا ناصر که به گمانه های جدایی او از همسرش منوچهر هادی دامن زد اکنون واکنش منوچهر هادی را می بینیم!

منوچهر هادی به استوری جنجالی یکتا ناصر که بوی جدایی می‌داد واکنش نشان داد. عده‌ای از کابران فضای مجازی با استوری یکتا ناصر حدس زدند که او از منوچهر هادی جدایی شده است. حالا واکنش منوچهر هادی به این خبر جدایی قوت بخشید.

یکتا ناصر

استوری آخر یکتا ناصر حجت را تمام کرد؟

موضوع با همین تایید و تکذیب های زیر پوستی طرفین ادامه داشت تا اینکه استوری اخیر یکتا ناصر، حجت را برای همه تمام کرد. البته همچنان در لفافه. چرا که عموما اینگونه اخبار با تایید و تکذیب علنی، رسمی تلقی می شوند نه اینکه صرفا با قالب کنایه وار اینچنینی!

اما به هر شکل در موقعیتی نظیر موقعیت یکتا ناصر و منوچهر هادی که نگاه عموم مردم به جدایی آنها از یکدیگر معطوف است، تمام حرف ها و سخنانشان آنها ولو غیر مستقیم، مورد تحلیل و واکاوی قرار می گیرد. لذا بعید است که آنان نیز بر این امر واقف نباشند و ناخواسته بر شایعه ای دامن بزنند.

خانواده یکتا ناصر

پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه دار است، یک برادر کوچکتر و یک خواهر بزرگتر از خود بنام نیکیتا دارد که عکاس می باشد

یکتا ناصر

ازدواج یکتا ناصر

یکتا ناصر در اسفند ۱۳۹۴ وقتی ۳۷ ساله بود با منوچهر هادی ۴۱ ساله ازدواج کرد، آشنایی این دو با فیلم یکی می‌خواد باهات حرف بزنه از سال ۱۳۹۰ شروع شد

ثمره این زندگی یک دختر بنام سوفیا متولد آذر ۱۳۹۵ می باشد

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   تبلیغات متنی