کد مطلب: 30073

لیلا اوتادی | هیکل لیلا اوتادی | خیانت لیلا اوتادی

تیپ گنگ لیلا اوتادی زیر برج خلیفه دبی / مردم عربستان با این استایل خاص خانوم آچمز شدن

لیلا اوتادی عکس های جدید از خودش منتشر کرد.

تیپ گنگ لیلا اوتادی زیر برج خلیفه دبی / مردم عربستان با این استایل خاص خانوم آچمز شدن

لیلا اوتادی بازیگر خوش چهره سینماست. لیلا اوتادی از هفده سالگی سرودن شعر را آغاز کرده است. لیلا اوتادی دانش آموخته کارشناسی معماری است. لیلا اوتادی به دلیل ظاهر جذاب و زیبایش بین بازیگر های دیگر معروف است. در ادامه عکس لیلا اوتادی با آرایش ملیح و جذاب را مشاهده میکنید.

تغییر جذاب لیلا اوتادی

لیلا اوتادی

اما از این ها که بگذریم لیلا خانم مدتی پیش هم ویدیوی در صفحه شخصی شون پست کردند که با تعجب زیاد کاربران همراه شد. البته که در این پست کامنت ها بسته می باشد اما در صفحات فن پیج و هنرمندان که پخش شده بود نظرات جالب بود.

وی در این ویدیو مثلا خودش است و خرسی بزرگ و قطبی صورتش را لیس می زند. برخی گفتند این خانم بدل اسکارلت جوهانسون بازیگر آمریکایی است که شباهت زیاد یبه لیلا اوتادی دارد و برخی هم آن را فتوشاپ و برنامه دانستند.

لیلا اوتادی به تازگی تصاویری از خود در کشور عربی منتشر کرد که ظاهرا به عنوان داور در جشنواره فیلم عمان مسقط حضور داشته. نوع پوشش او در این مراسم مثل همیشه مورد انتقاد کاربران قرار گرفت و خیلی ها به توربانش گیر دادند که چرا روسری نیست! در ادامه این عکس ها را مشاهده  کنید.

عروسی لیلا اوتادی

لیلا اوتادی

حالا با این تفاسیر و گفته های خانم بازیگر که بیش از 2 میلیون دنبال کننده دارند باید گفت جعلی و فیک هستند؟!

لیلا اوتادی ۱۴ مرداد ۱۳۶۲ در تهران به دنیا آمد. او در دوران کودکی به بازیگری علاقه‌مند شد. اوتادی دانش‌آموخته کارشناسی معماری داخلی در دانشگاه هنر تهران است.

او کار خود را با فیلم چشمان سیاه ساخته ایرج قادری آغاز کرد، اما برای اولین بار با سریال مهر و ماه به کارگردانی سید فیاض موسوی دیده شد.

اما خب از اونجایی که امکان نداره شما بازیگرِ خانوم باشی و ورزشکار نباشی، لیلا اوتادی نیز ورزش مورد علاقه اش بدنسازی است و حتی در این رشته مربی هم بوده.

لیلا اوتادی

لیلا خانم ورزش تنیس و اسب دوانی را هم خیلی دوست دارد و به طور حرفه ای آن ها را دنبال کرده است!

لیلا اوتادی سفر را تفریح مورد علاقه اش نام برده و دوست دارد به جاهای ناشناخته برود. وی به ماشین های شاسی بلند علاقه دارد و در حال حاضر نیز ماشینم شاسی می باشد.

خانم بازیگر اغلب اهل فخرفروشی نیست اما به تازگی فیلمی کوتاه و بی معنی در ماشینش منتشر کرد که کمی جنبه ی کلاس گذاشتن را دارد!

لیلا اوتادی معلوم است که از هنرمندان مایه دار سینماست و از گذشته هم علاقه زیادی به ماشین های شاسی بلند داشته و دارد!

کارنامه هنری لیلا اوتادی

لیلا اوتادی

در خبری، اوتادی را با دریافت دستمزد ۷۵ میلیون تومان برای ۲۵ روز بازی در فیلم پیتزا مخلوط ساخته سال 1389 (حسین قاسمی‌جامی) گران‌ترین بازیگر زن سینمای ایران نامیدند. لیلا اوتادی در جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ با حضور در برنامه تلویزیونی «هفت» که اختصاص به مسائل روز سینمای ایران دارد، در حضور مهدی ودادی، کارگردان فیلم زن، مرد، زندگی یادآور شد:

«شایعاتی مبنی بر این‌که من گران‌ترین بازیگر سینمای کشور هستم گاه در فضای اینترنتی منتشر می‌شود که صحت ندارد و عده‌ای به دشمنی قصد دارند مرا گران‌ترین بازیگر سینمای ایران معرفی کنند، در صورتی که این امر درست نیست. … به نظرم این حرف‌ها شایعات اینترنتی است که تنها از جانب دشمن شکل می‌گیرد.»

لیلا اوتادی ازجمله هنرمندانی هست که یه یک دوره ای در عرصه حسابی فعالیت میکنه و چند تا فیلم رو با هم بازی میکنه و بعد خیلی آروم و بی سر و صدا کنج عزلت برمیگزینه و میره تو تنهایی و بی خبری ولی این روزا انگار خانوم بازیگر بعد از فیلم های اخیرش که بازی کرده مثل سریال نیوکمپ و فیلم یقه سفیدها روحیه اش عوض شده و ما در حال دیدن یه لیلا اوتادی جدید هستیم که از لحظاتش با کاربرا فیلم و عکس به اشتراک میذاره و انگار که تصمیم گرفته یکم اجتماعی تر از قبل ظاهر بشه.

اما همین سکوت و دوری از جنجال لیلا اوتادی اون رو تبدیل به یکی از بی حاشیه ترین بازیگرا کرده و کاربرا به همین علت برای این بازیگر احترام بسیاری قائل هستن چرا که ایشون مثل بعضی از هنرمندها سعی در ایجاد حواشی برای خودش نیست تا از این راه نامعقول و زننده دیده بشه و اسمش بیاد سر تیتر خبرها بنابراین همیشه سعی داره که اعتبار و شهرتش رو بین مردم ب علاوه ی محبوبیت حفظ کنه و به هیچ طریقی اون رو خدشه دار نکنه. حالا در ادامه قصد داریم که از  فعالیت های مجازی این هنرمند بیشتر براتون صحبت کنیم.

لیلا اوتادی

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

تبلیغات متنی