کد مطلب: 30048

سارا و نیکا| سارا و نیکا عکس| سارا و نیکا بیوگرافی

سگ هاسکی غول پیکر سارا و نیکا حسابی سوژه شد / دوقلوها چقدر عوض شده چهرشون ماشالله

سارا و نیکا تصاویر جدید از خودشون منتشر کردند که حسابی دارن فخر میفروشند‌.

سگ هاسکی غول پیکر سارا و نیکا حسابی سوژه شد / دوقلوها چقدر عوض شده چهرشون ماشالله

سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت هستند‌. سارا و نیکا حواشی زیادی دارند. سارا و نیکا دهه هشتاد هستند.سارا و نیکا مهاجرت کرده اند و در حال حاضر سوئد هستند. سارا و نیکا تصاویر جدید از خودش منتشر کردند.

سارا و نیکا فرقانی بازیگرایی هستن که برای اولین و آخرین بار دیده شدن و قصه ی بازیگریه این خواهرای دوقلو با یه سریال تموم شد و ستاره شون افول کرد ولی سختیه کار تا اون قسمتی که هست که یک نفر دیده بشه چون بعد از اون دیگه با وجود فضای مجازی و اینستاگرام کارش خیلی راحت تر میشه برای موندن اون بالا بالاها همونطور که سارا و نیکا موندن چون اولین موضوعی که بعد از دیده شدن میتونه ضامن این باشه که شما رو بورس بمونید حواشی هست که این دو خواهر هم میدونستن.

سارا و نیکا با سگ هاسکی

سارا و نیکا

یعنی سارا و نیکا فرقانی با وجود این سنشون کم بود خوب میدونستن که با ایجاد حواشی های مختلف و لایو و مصاحبه میتونن بیشتر دیده بشن و موندگار برای همین یه مدت افتادن تو خط کارای اینجوری و الان که دیگه فالووراشون به حد کافی زیاد هستن و سنشون بالاتر رفته دارن شیک و مجلسی فعالیت میکنن و خبری از اون همه حاشیه نیست و با وجود همه ی این ها این دو خواهر هنوز هم امیدوار هستن که بتونن دوباره تو ایران بازی کنن که حالا در ادامه بیشتر راجبه لایف استایل سارا و نیکا فرقانی براتون میگیم.

سارا و نیکا فرقانی بیخیال بازیگری شدن و میخوان آشپز بشن!

نوجوونی به کلی سن عجیبی هست و آدم میتونه در عین واحد یه عالمه فکر و تصمیم های مختلف داشته باشه که هیچ کدوم بهم ربطی ندارن و از طرفی نوجوون ها تو این سن خیلی دوست دارن که بیش از همیشه توی چشم باشن و دیده بشن، حالا شما فرض کنید که افراد از بچگی تا نوجوونی دیده بشن و تو چشم باشن مثل سارا و نیکا فرقانی که خب این بچه ها با بازیگری و سریال پایتخت دیده شدن و در حال حاضر هم عکسایی که تو پیجشون میذارن با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران هست.

سارا و نیکا

تا بلکه راهی برای برگشتنشون به عرصه ی بازیگری داشته باشن ولی چیزی که راجبه این دو خواهر وجود داره این هست که اون ها تو خارج از کشور و سوئد درحال تحصیل هستن و حتی یکی از این دوخواهر علاقه ی شدیدی به دامپزشک شدن داره بنابراین این امید به بازگشت به بازیگری از کجا نشات میگیره در حالی که خیلی از کاربرا به اون ها گفتن که برن دنبال استعدادشون و اون رو تو زمینه ی دیگه ای امتحان کنن چون انگار تو بازیگری استعداد  خاصی ندارن!

حالا هم انگار نیکاشون داره تلاش میکنه برای کشف استعدادش تو زمینه ی آشپزی که از کلیپ زیر مشخصه.

مادر سارا و نیکا که توی تلویزیون بوده دختراش رو به این قاب کشونده

خیلی از بازیگرا هستن که پدر و مادر بازیگر دارن و با دیدن اون ها تو این عرصه ترغیب شدن که رو بیارن به این حرفه و به عنوان شغل آینده شون انتخابش کنن و مسلما والدینشون هم در این راه حمایتشون کردن و مشوقشون بودن مثل مارال و مونا فرجاد فرزندان جلیل فرجاد و یا گلشیفته و شقایق فراهانی که هم پدر و هم مادرشون بازیگر بودن، بنابراین میشه گفت که بودن یکی از والدین یا هردو و یا حتی یکی از افراد فامیل و خونواده تو این عرصه میتونه مشوق بچه ها باشه برای بازیگر شدن.

حالا شاید براتون جالب باشه که بدونید مادر سارا و نیکار فرقانی هم خودش جلوی دوربین بوده خانوم خانوما ولی ایشون بازیگر نبوده بلکه تو یکی از بخش های برنامه ی به خانه برمیگردیم به عنوان میهمان دعوتی فعالیت میکرده که در خصوص چطور نگهداری کردن فرش و مرمت اون توضیحاتی ارائه میداده و با این حساب میشه علاقه ی دوقلوها رو به برگشتن به این عرصه روی این حساب  گذاشت که مادرشون هم یه زمانی تو قاب تلویزیون بوده و اون ها دوست دارن که حتی از مادرشون هم جلو بزنن.

سارا و نیکا

وقتی سارا و نیکا فرقانی پز هشت ماهگیشون رو میدن!

مسلما یادتون بیاد که وقتی پایتخت برای اولین پخش شد دوتا دختر بچه ی کوچیک تو این سریال دیدیم که از قضا اسمشون هم تو سریال تغییر نکرده بود و دوقلو هم بودن و بعدها و با گذر زمان که هر چقدر فصل های جدید پایتخت ساخته میشد بزرگ شدن این دخترارو جلوی چشممون دیدیم و دیدیم که چطور قد کشیدن و شد دخترای بزرگی که دیگه باید روسری سرشون میکردن ولی شاید براتون جالب باشه که این اولین دیدار سارا و نیکا نبود و سارا و نیکا یه تجربه ی بازیگری دیگه هم دارن.

این دو خواهر وقتی تنها هشت ماهشون بود تو یه سریال دیگه هم به عنوان بچه های دوقلوی خونواده حضور داشتن و خیلی هم از این بابت مفتخر هستن و احساس غرور میکنن که تنها تو هشت ماهگی بازیگر بودن که البته خیلی ها در این خصوص گفتن که هنر بازی این دو خواهر از هشت ماهگی تا نوجوونی تو پایتخت تغییری نکرده و همچنان مثل همون تایمشون ساکت بودن و هستن و دیالوگی ندارن!

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی