کد مطلب: 29915

نگار جواهریان| نگار جواهریان و همسر | نگار جواهریان رامبد جوان

تم سرخ پوستی نگار جواهریان در مهمونی خصوصی | خانوم تو این اوضاع چه خوشی میگذرونه + عکس

نگار جواهریان تصویر عجیب با هوش مصنوعی از خودش منتشر کرد.

تم سرخ پوستی نگار جواهریان در مهمونی خصوصی | خانوم تو این اوضاع چه خوشی میگذرونه + عکس

نگار جواهریان بازیگر سینماست. نگار جواهریان همسر رامبد جوان است‌. اسم دختر نگار جواهریان نور دخت است. نگار جواهریان در حال حاضر صاحب یو فرزند است‌ در ادامه عکس های جذاب از خانواده نگار جواهریان را مشاهده میکنید.

بازیگرهای کم حاشیه این روزا خیلی کم پیدا میشن و میشه گفت که یه جورایی دیوار حاشیه هر روز و هر روز داره بلند و بلند تر میشه و آدم های زیادی رو جذب میکنه برای دیده شدن چون رو این دیوار یه انعکاسی از همه ی اون هایی که با حاشیه دیده شدن و بالا اومدن هست که هرکی تو این زمینه امتیاز بالاتری داشته باشه اون بالا بالا ها بیشتر و بیشتر دیده میشه .

نگار جواهریان

اما در این بین یه سری از بازیگرها رو هم داریم که حسابی بی سر و صدا میرن جلو و به هیچ وجه ممکن از اون ها حاشیه و سر و صدایی بلند نمیشه که یکی از اون ها نگار جواهریان هست که میشه گفت خانوم مثل فامیلی که داره یه تیکه جواهره از بس که سرش تو کاره خود هست و تو سکوت و دور از حواشی یهو میبینیم یه فیلم بازی کردن و خیلی شیک هم تو اکران اون حاضر شد و تمام.

نگار جواهریان

گفتیم فیلم از هنرهای این بانو هم بگیم که هم توانایی این رو داره که تو فیلم های جدی بازی کنه و هم توانایی بازی تو فیلم های طنز رو داره که اگر بخواهیم یکی از خاص ترین نقش های نگار خانوم رو که به زیبایی هر چه تمام تر از پس اون بر اومد جوری که شاید هر کس دیگه ای جای ایشون بود فیلم اینهمه خوب در نمیومد هنرنمایی ایشون تو حوض نقاشی هست که نگار داستان نقش یه مادر رو که از لحاظ ذهنی مقداری مشکل داره رو بازی میکنه که میشه گفت این نقش نه تنها برای ایشون خیلی خاص بود بلکه یکی خاص ترین نقش ها در سینمای ایران تا به امروز بود که نظرات و انتقادهای مثبت زیادی رو دریافت کرد و حتی اشک خیلی از بیننده ها رو هم در آوورد و با وجود این که سال ها از این فیلم میگذره هنوز هم وقتی تیکه هایی از اون تو اینستاگرام پخش میشه کامنت ها نشون میده که چقدر این فیلم تو ذهن ها موندگار شده، اما میخواهیم یه سر بزنیم به اندک حواشی این بازیگر تو مجازی، پس با ما همراه باشید.

نگار جواهریان

این روزا دیگه اکثرا قیافه های سلبریتی ها داره میه به سمت فضایی شدن و یه جورایی داره میشه که انگار خیلی ها دیگه نمیتونن با قیافه های ساده و عادی ارتباط برقرار کنن و حتی کسانی که قیافه های اون ها ساده هستش شانسی برای پیشرفت ندارن و دیده نمیشن چرا که این روزا خیلی از چیزها به ظاهر وابسته شده و میشه گفت که متاسفانه اکثر جوامع دارن به سمت ظاهر بینی میرن و این موضوع یه جورایی دیگه داره زیاد از حد عادی میشه ولی شما تو دنیایی که همه شدن عملی و تزریقی میتونی یکی باش مثل نگارجواهریان.

حالا چرا نگار خانوم؟ چون ایشون جزء بازیگرهایی هست که قیافه ی عادی و ساده ای داره و میشه گفت که زیبایی بانو در حد نرمال و حتی گاهی سادگی هست ولی مسئله ای که راجبش وجود داره این هست که نگار خانوم از اون دسته از هنرمندا هست که زیبایی رو تو سادگی پیدا کرده و تا به امروز هم چیزی جزء سادگی از این بانو دیده نشده و حمثل عکس زیر که خانوم خانوما مدل شده بود، این عکس رو مقایسه کنید با امثال بهاره رهنما که مدل میکاپ میشن و خودشون صد و هشتاد درجه تغییر میدن در حالی که نگار خانوم به یه میکاپ نخودی یهو میشه آخرته زیبایی و چشم خیلی ها رو در میاره.

نگار جواهریان

حالا چرا نگار خانوم؟ چون ایشون جزء بازیگرهایی هست که قیافه ی عادی و ساده ای داره و میشه گفت که زیبایی بانو در حد نرمال و حتی گاهی سادگی هست ولی مسئله ای که راجبش وجود داره این هست که نگار خانوم از اون دسته از هنرمندا هست که زیبایی رو تو سادگی پیدا کرده و تا به امروز هم چیزی جزء سادگی از این بانو دیده نشده و حمثل عکس زیر که خانوم خانوما مدل شده بود، این عکس رو مقایسه کنید با امثال بهاره رهنما که مدل میکاپ میشن و خودشون صد و هشتاد درجه تغییر میدن در حالی که نگار خانوم به یه میکاپ نخودی یهو میشه آخرته زیبایی و چشم خیلی ها رو در میاره

نگار جواهریان

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی