کد مطلب: 29762

استخدام معلمان | شرط استخدام معلمان

شرط مهم دولت برای استخدام معلمان | با این روش استخدام میشوید

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه یکی از اقدامات در دستور کار دولت احیای مراکز تربیت معلم است، اعلام کرد: البته در خصوص دانشسراهای تربیت معلم باید گفت که قانون جامع خدمات کشوری اجازه استخدام افراد فاقد تحصیلات دانشگاهی را نمی‌دهد.

شرط مهم دولت برای استخدام معلمان | با این روش استخدام میشوید

رضا مراد صحرایی امروز، ۲۰ مهرماه در ادامه سفر به استان فارس و در جمع مردم بوانات با بیان اینکه سیاست دولت سیزدهم نگاه ویژه به مناطق کم برخوردار و تلاش برای محرومیت‌زدایی آنان است، گفت: در سفر دوم رئیس جمهور و هیئت دولت سیزدهم به استان فارس بیش از ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار به طرح‌های عمرانی استان فارس اختصاص می‌یابد.

وی با یادآوری اینکه پروژه‌هایی که در هر سفر مصوب می‌شوند، قبل از سفر رئیس جمهور و هیئت دولت احصا و اولویت‌بندی می‌شوند، افزود: بیش از ۲۰ هزار پروژه های نیمه تمام در کشور داریم که در اولویت تخصیص اعتبار قرار دارند لذا تا تکمیل این پروژه‌ها کمتر احداث طرحی را آغاز می کنیم.

وزیر آموزش و پرورش از احداث دو باب مدرسه در بوانات خبر داد و افزود: همچنین یکی از اقدامات در دستور کار دولت احیای مراکز تربیت معلم است البته در خصوص دانشسراهای تربیت معلم باید گفت که قانون جامع خدمات کشوری اجازه استخدام افراد فاقد تحصیلات دانشگاهی را نمی‌دهد.

 همچنین وزیر آموزش و پرورش در ادامه سفر به استان فارس در مراسم افتتاح مدرسه ۹ کلاسه حضرت زهرای شهر صفاشهر شرکت کرد. این آموزشگاه نوساز که پذیرای بیش از ۲۷۰ دانش آموز دختر دوره ابتدایی است دارای کتابخانه نماز خانه و سایر امکانات است.

این پروژه عمرانی در زمینی به مساحت ۳ هزار و چهارصد مترمربع و با زیربنای ۱ هزار و ۶۰ مترمربع احداث و دارای ۱۷۰۰ متر مربع محوطه و ۲۰۰۰ مترمربع زمین قابل توسعه است. همچنین اعتبار این پروژه عمرانی بیش از ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است که ۳۵ درصد آن از محل مشارکت خیر مدرسه ساز و مابقی از منابع مالی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان فارس تامین شده است.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی