کد مطلب: 29426

آتیلا پسیانی | آتیلا پسیانی سرطان | آتیلا پسیانی بیماری | آتیلا پسیانی دین

آخرین فیلم دردناک از آتیلا پسیانی | آتیلا پسیانی درگذشت + عکس دردناک قبل فوت

آتیلا پسیانی پس از تحمل یک دوره بیماری از دنیا رفت.

آخرین فیلم دردناک از آتیلا پسیانی | آتیلا پسیانی درگذشت + عکس دردناک قبل فوت

به گزارش ایسنا، انجمن بازیگران خانه سینما اعلام کرد:با قلبی اندوهگین و دردبار و زبانی الکن به اطلاع می‌رسانیم متاسفانه هنرمند ارزشمند و بی‌بدیل سینما ، تئاتر و تلویزیون کشورمان آتیلا پسیانی عزیز پس از دوران سخت و طولانی بیماری و در خارج از وطن از میان ما رفت و به آرامش بیکران پیوست.

 انجمن صنفی بازیگران سینما این سوگ بزرگ را به خانواده محترم و هنرمند ایشان ، خانم فاطمه نقوی ، خانم ستاره پسیانی و آقای خسرو پسیانی و همچنین به حضور همکاران گرامی ، جامعه تئاتری کشور  و تمامی دوست‌داران ایشان تسلیت عرض می‌نماید. 

آتیلا پسیانی

همچنین با هماهنگی‌های انجام گرفته منتظر انتقال پیکر این هنرمند به ایران هستیم و پس از آن متعاقبا زمان و مکان تشییع به اطلاع خواهد رسید.

بیماری آتیلا پسیانی چه بود؟

تصاویر تغییر چهره ی آتیلا پسیانی بازیگر مشهور که اوایل امسال همزمان با تولد ۶۶ سالگی اش در مراسم بزرگداشت خود حضور یافته بود بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشته است. پس از انتشار این تصاویر نگران کننده، رضا صائمی، منتقد سینما از ابتلای آتیلا پسیانی به سرطان خبر داد. از پسیانی آخرین بار اردیبهشت سال گذشته تصویری در جشن تولد ۶۵ سالگی اش منتشر شده بود که از تغییر ظاهر چشمگیر وی طی یک سال گذشته حکایت دارد.  وی فرزند «جمیله شیخی» و همسر «فاطمه نقوی» بازیگران سینما، تلویزیون و تئاتر است. مادرش مرحوم جمیله شیخی بازیگر سینما و تلویزیون بود.دو فرزند دارد، یک پسر و یک دختر. دخترش ستاره نیز بازیگر است.

آتیلا پسیانی

بیوگرافی همسر آتیلا پسیانی

فاطمه نفوی متولد سال ۱۳۳۳ در تهران است و لیسانس روانشاسی کودک از مدرسه عالی شمیران دارد، او بازیگر سینما و تئاتر است، بازی در تئاتر را از سال ۱۳۵۶ و حضور در فیلم کوتاه سکوت و سلام در سال ۱۳۵۷ تجربه کرد و بازی در سینما را از سال ۱۳۶۰ با عفریت شروع کرد.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی