کد مطلب: 29090

پوریا پورسرخ | پوریا پورسرخ عکس | پوریا پورسرخ بیوگرافی

عکس شب حنابندون خواهر پوریا پورسرخ | عکس عروسی خواهر پوریا پورسرخ تو لواسان

بتازگی عکس هایی از جشن عروسی خواهر پوریا پورسرخ منتشر شده است. مهمان های بازیگر و مراسم لاکچری خواهر آقا پوریا مجازی رو حسابی ترکوند. در ادامه عکس های جشن عروسی رو با هم میبینیم.

عکس شب حنابندون خواهر پوریا پورسرخ | عکس عروسی خواهر پوریا پورسرخ تو لواسان

پوریا پورسرخ بازیگر سینماست. پوریا پورسرخ در فیلم وفا به شهرت رسید. پوریا پورسرخ در حال حاضر متاهل است. پوریا پورسرخ بازیگر کم حاشیه سینماست. بیوگرافی پوریا پورسرخ بازیگر و همسرش با عکس زندگی شخصی تا ماجرای ازدواج با همسر در ۴۲ سالگی و شهرت اش را می خوانید.

عکس جشن عروسی پوریا پورسرخ 

بتازگی عکسی در فضای مجازی منتشر شده است که شایعه ازدواج مجدد پوریا پورسرخ بازیگر توانای کشورمان را بر سر زبان ها انداخته است. سایت دیجی سرگرمی این خبر تکذیب می کند.

پوریا پورسرخ

پوریا پور سرخ بازیگر خوش چهره و مطرح ایرانی در اینستاگرامش تصویری را از خواهرش که روانشناس است با چهره ای بسیار زیبا منتشر کرد.

پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۴ ام تیرماه سال ۱۳۵۶ در تهران بوده و دارای مدرک دکترای فیزیولوژی گیاهی می باشد.

او فرزنده بزرگ خانواده بوده و دو خواهر و یک برادر کوچکتر از خود دارد . مادرش معلم زبان و پدرش بازنشسته شرکت نفت می باشد.

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ پیش از ورود به دنیای بازیگری به عنوان خبرنگار در نشریات هنری و اجتماعی ازجمله دنیای جوانان مشغول به‌ کار بوده و هم زمان در یک شرکت تبلیغاتی در دبی نیز فعالیت می‌کرد.

عروسی خواهر پوریا پورسرخ

بتازگی تصاویری از جشن عروسی خاص خواهر پوریا پورسرخ به همراه چندی از بازیگران مشهور کشور در فضای مجازی منتشر شده است که با هم در سایت دیجی سرگرمی میبینیم.

پوریا پورسرخ

 

پوریا پور سرخ بازیگر خوش چهره و مطرح ایرانی در اینستاگرامش تصویری را از خواهرش که روانشناس است با چهره ای بسیار زیبا منتشر کرد.

پوریا پورسرخ

 

عکس مادر جوان پوریا پورسرخ همه را متعجب کرد

تصویری جالب از آقای بازیگر مطرح ایرانی در کنار مادر بسیار خوشتیپش در فضای مجازی منتشر شد که جوانی او باعث تعجب کاربران شد.

پوریا پورسرخ

فارغ التحصیل دکترای رشته فیزیولوژی گیاهی می باشد که سابقه خبرنگاری حرفه ای و کار در کشور امارات رو دارد و در رشته کیوکوشین کمربند مشکی دارد

او ۱۸۲ سانتی متر قد دارد و در ۴۲ سالگی ازدواج کرده و از هواپیما میترسد

 

پوریا پورسرخ

خانواده و تحصیلات

ساعت ۴ صبح در تهران بعنوان فرزند اول خانواده بدنیا آمده است و دو خواهر بنام های «پگاه» و «پانته آ» و یک برادر به نام «رضا» دارد که هر سه لیسانس دارند

مادرش دبیر بازنشسته زبان انگلیسی و پدرش بازنشسته شرکت نفت می باشد

خودش مقطع لیسانس را در رشته اصلاح نباتات دانشگاه آزاد شیراز خواند و فوق لیسانس و دکترا را در تهران فیزیولوژی گیاهی خواند

فعالیت روزنامه نگاری

پوریا پورسرخهمزمان با تحصیلات دانشگاهی بعنوان خبرنگار در نشریات هنری و اجتماعی از جمله «دنیای جوانان» مشغول بکار بود و در یک شرکت تبلیغاتی در دبی نیز فعالیت میکرد

شروع بازیگری

اوایل دهه ۸۰ در کلاس های بازیگری محمد حسین لطیفی شرکت کرد تا اینکه در سال ۱۳۸۲ به دعوت لطیفی قرار بود بعنوان دستیار او را همراهی کند

پوریا پورسرخ

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی