کد مطلب: 28921

حادثه|حادثه خونین| حادثه در تهران

تصادف مرگبار پراید با تریلی شهر را عزادار کرد | حادثه خونین در شهر

صدآنلاین نوشت: فرمانده انتظامی مشهد مقدس گفت: تصادف هولناک پراید با تریلی در محور باغچه - مشهد ۳کشته و ۲ مجروح برجا گذاشت.

تصادف مرگبار پراید با تریلی شهر را عزادار کرد | حادثه خونین در شهر

سرهنگ احمد نگهبان ، اظهار داشت: حوالی ساعت ۰۵:۴۶ صبح امروز در پی اعلام خبری مبنی تصادف فوتی در محور باغچه- مشهد به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، بلافاصله ماموران بخش انتظامی احمدآباد به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های عوامل انتظامی در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه سواری پراید با ۵ سرنشین که از استان کرمان عازم مشهد بودند به دلیل نامعلومی در حوالی باغچه با یک دستگاه کامیون تریلر که در حاشیه جاده پارک بوده به شدت برخورد کرده است.

فرمانده انتظامی مشهد تصریح کرد: در این حادثه متأسفانه ۳ تن از سرنشینان پراید فوت و ۲ نفر دیگر از نیز به شدت مجروح و با کمک نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی بیان کرد: در سانحه ای دیگر نیز در حوالی ساعت ۰۶۰۰ صبح امروز یک دستگاه پژو پارس با ۴ سرنشین در محور باغچه به مشهد در حوالی پل "مهدی آباد" با عقب یک دستگاه سواری پراید با ۶ سرنشین برخورد کرده است.

نگهبان عنوان کرد: در این حادثه نیز ۱۰ سرنشین هر دو خودرو مجروح و توسط اورژانس جاده‌ای به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی خاطرنشان کرد: علت دقیق این ۲ حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.

فرمانده انتظامی مشهد با ابراز تأسف از این ۲ سانحه از راننده‌ها خواست در هنگام رانندگی توجه کافی به جلو داشته و در صورت خستگی و خواب آلودگی در مکان مناسب توقف کنند تا سفری ایمن برای خود و دیگران به همراه داشته باشند.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی