کد مطلب: 28620

حادثه|حادثه خونین| حادثه در تهران

حادثه خونین در شهر | آزار و اذیت دختر ۱۳ ساله توسط ۴ مرد بی رحم

ایران نوشت:مرداد سال گذشته مردی به همراه دختر نوجوانش به نام مریم به اداره آگاهی تهران رفته و از 4 پسر به اتهام آزار و اذیت دخترش شکایت کردند.

حادثه خونین در شهر | آزار و اذیت دختر ۱۳ ساله توسط ۴ مرد بی رحم

مرداد سال گذشته مردی به همراه دختر نوجوانش به نام مریم به اداره آگاهی تهران رفته و از 4 پسر به اتهام آزار و اذیت دخترش شکایت کردند.

دختر نوجوان در توضیح ماجرا به مأموران گفت: چند روز قبل در یکی از بوستان‌های جنوب تهران نشسته بودم که چهار پسر جوان من را با زور به خانه‌ای متروک بردند و 4 روز در آنجا حبسم کرده و آزارم دادند. من در نهایت با سختی توانستم خودم را از طبقه دوم به بیرون پرت کرده و فرار کنم.

با این شکایت مأموران چهار پسر جوان را شناسایی و بازداشت کردند اما هیچ‌کدام از آنها اتهام آدم‌ربایی و آزار و اذیت را نپذیرفتند.

یکی از متهمان در توضیح ماجرا مدعی شد: ما در پارک نشسته بودیم که این دختر را با سر و وضعی کثیف و آشفته درحالی که می‌گفت گرسنه و تشنه است، روی یکی از نیمکت‌ها دیدیم. چند دقیقه با او صحبت کردیم و از سر دلسوزی تصمیم گرفتیم او را به خانه مادربزرگ یکی از بچه‌ها ببریم تا هم بتواند حمام کند و هم غذا و آب بخورد اما در طول این چهار روز هیچ‌وقت به او تعرض نکردیم بلکه خود مریم با میل و خواسته خودش با ما رابطه برقرار کرد.

متهم دیگر هم ادعا کرد: مریم وقتی به خانه آمد، گفت چند روز قبل توسط 10 پسر مورد آزار و تجاوز قرار گرفته است.

سومین متهم نیز با تأیید صحبت دوستانش گفت: مریم می‌گفت پدرش شیشه‌ای است و اصلاً توجهی به او ندارد. به همی خاطر ناچار است بیشتر وقت‌ها را در پارک بگذراند و حتی در همان‌جا هم بخوابد.

متهم چهارم در حالی که منکر اتهامات خودش بود، گفت: مریم از مردی به نام سیروس می‌ترسید. یک روز که دوستم با تلفن حرف می‌زد، مریم فکر کرد آن طرف خط سیروس است و می‌خواهد که به آن خانه بیاید، به همین خاطر از ترسش ناگهان خود را از پنجره طبقه دوم بیرون انداخت و فرار کرد. حالا هم نمی‌دانیم که چرا از ما به اتهام آدم‌ربایی و تجاوز شکایت کرده است چراکه ما نه او را ربوده‌ایم و نه آزارش داده ایم.

در دادگاه چه گذشت

با تکمیل تحقیقات برای هر 4 پسر جوان به اتهام آدم‌ربایی و تجاوز، کیفرخواست صادر شد و پرونده آنها برای رسیدگی به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. اما در این جلسه دختر نوجوان حاضر نشد و وقتی پدرش به جایگاه رفت، گفت: از یک ماه پیش تاکنون مریم ناپدید شده و خبری از او ندارم. البته این بار اولی نیست که دخترم ناپدید می‌شود. او همیشه چند روز از خانه می‌رود و بعد دوباره سر و کله‌اش پیدا می‌شود، به همین خاطر ناپدید شدن او را به پلیس اطلاع ندادم. البته تا جایی که می‌دانم، مریم به تازگی به شیشه اعتیاد پیدا کرده و شب‌ها هم در پارک می‌خوابد.

پس از اظهارات پدر مریم، قاضی پیدا کردن رد و نشانی از مریم را در دستور کار افسر پرونده قرار داد و مقرر شد تا زمان پیدا شدن دختر نوجوان 4 متهم با قرار وثیقه آزاد شوند.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی