کد مطلب: 28449

سایپا| فروش فوری سایپا| پیش فروش سایپا

آغاز پیش فروش سایپا برای متقاضیان در ۱ شهریور | بشتابید و از حراج سایپا جا نمانید

متقاضیان حائز شرایطی که پیامک امکان واریز وجه در تاریخ ۳۰مردادماه دریافت کرده‌اند می‌توانند از روز دوشنبه مورخ امروز با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا و ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری نسبت به واریز وجه و ثبت نام اقدام کنند.

آغاز پیش فروش سایپا برای متقاضیان در ۱ شهریور | بشتابید و از حراج سایپا جا نمانید

طرح پیش فروش سایپا با توجه به تقاضای زیاد مردم به صورت هفتگی برگزار می گردد و از طریق سایت های معتبر اطلاع رسانی آن انجام می گیرد. پیش فروش سایپا چندمین مرحله اجرایی خود را طی می کند و هنوز متقاضیان زیادی موفق نشدند صاحب خودرو شوند. محصولاتی که در هر دوره پیش فروش سایپا عرضه می گردند، متفاوت هستند. در این طرح پیش فروش سایپا چندین محصول پر فروش سایپا عرضه شده است.

متقاضیان حائز شرایطی که پیامک امکان واریز وجه در تاریخ ۳۰مردادماه دریافت کرده‌اند می‌توانند از روز دوشنبه مورخ امروز با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا و ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری نسبت به واریز وجه و ثبت نام اقدام کنند.

شرکت سایپا پیرو اعلام نتایج در دومین طرح سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی به اطلاع نمایندگی ها و متقاضیان حائز شرایطی که در طرح عادی سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی در خرداد ماه سال جاری نسبت به ثبت نام اولیه خودرو شاهین اقدام نموده و اولویت ایشان تابستان 1403 تعیین و در تاریخ 1402/05/30 پیامک به آنها ارسال شده رساند، امکان واریز وجه خودرو و ثبت نام بخشی از درخواستهای خرید مذکور مطابق شرایط ذیل اعلام می گردد.

 

گی؛ واریزی شگفت انگیز به‌ حساب این بازنشستگان | حقوق بازنشستگان زیاد شد ؟

لازم به ذکر است جهت متقاضیانی که برای ایشان این امکان فراهم نگردیده است متعاقباً اطلاع رسانی لازم صورت خواهد پذیرفت.

متقاضیان حائز شرایطی که پیامک امکان واریز وجه در تاریخ 1402/05/30 دریافت کرده‌اند می توانند از روز دوشنبه مورخ 1402/05/30 با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا و ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری نسبت به واریز وجه و ثبت نام اقدام کنند.

در حالی ۳ ماه از دومین مرحله فروش خودرو در سامانه یکپارچه می گذرد که هنوز خبری از تعیین تکلیف قیمت ۴ محصول شرکت خودروسازی سایپا که در این مرحله فروش رفتند، نیست.

براساس برنامه ریزی ها دومین طرح سامانه یکپارچه فروش خودرو برمبنای فرآیند نوبت‌دهی برای محصولات خودروسازان داخلی 3 خردادماه  آغاز شده و متقاضیان تا پایان 10 خردادماه فرصت داشتند تا نسبت به انتخاب خودرو در سامانه یکپارچه اقدام کنند.

اما اجرای این طرح که از 20 اردیبهشت ماه آغاز شد دچار ابهاماتی بود که همین امر متقاضیان را دچار سردرگمی کرد به نحوی که در لیست خودروهای عرضه‌شده در سامانه یکپارچه خودرو، نام چند خودرو شامل کوییک مدل GX، ساینا مدل GX، شاهین اتوماتیک و اطلس درج شده است که هنوز قیمت قطعی این خودروها توسط خودروساز اعلام نشده است و به‌نوعی مردم باید خودرویی را /زحال حاضر 3 ماه از عدم اعلام قیمت خودروهای فروخته شده سایپا در سامانه یکپارچه می گذرد و هنوز خبری از تعیین تکلیف قیمت این خودروها نیست.

کسب اطلاع تسنیم از شورای رقابت حکایت از آن دارد که تعیین تکلیف 4 محصول سایپا امروز 31 مردادماه نیز در جلسه شورای رقابت به سرانجام نمی رسد و مشتریان باید طی هفته‌های آینده منتظر اعلام قیمت نهایی این خودروها باشند. اما نکته مهم اینجاست چرا وزارت صنعت باید خودرویی به مردم بفروشد که قیمت آن مشخص نیست و مردم سه ماه سرگردان منتظر تعیین تکلیف قیمت خودروهای ثبت نامی باشند!/تسنیم

لازم به ذکر است جهت متقاضیانی که برای ایشان این امکان فراهم نگردیده است متعاقباً اطلاع رسانی لازم صورت خواهد پذیرفت.

متقاضیان محترم حائز شرایطی که پیامک امکان واریز وجه در تاریخ 1402/05/30 برای ایشان از طریق سامانه گروه سایپا ارسال گردیده است می توانند از روز دوشنبه مورخ 1402/05/30 با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا و ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری نسبت به واریز وجه و ثبت نام اقدام نمایند./ جماران

چنانچه پس از امضای قرارداد فی مابین با مشتری، بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری و محیط زیست از جمله ( سطح آلایندگی یورو،4 یورو5 و …) شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی ( آپشن ) بر روی خودرو گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود و هرگونه افزایش هزینه‌های(شماره گذاری،بیمه، مالیات، مالیات نقل و انتقال و …) تا قبل از فاکتور خودرو صورت پذیرد، دعوتنامه تکمیل وجه هزینه‌های مربوطه صادر خواهد شد.

زمان تحویل خودرو 90 روزه با رنگ سفید، مشکی و نوک مدادی می‌باشد.

محدودیت کد ملی برای ثبت نام‌ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو می‌باشد).

حداقل سن متقاضیان خرید خودرو 18 سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می‌باشند.

امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد.

سایر محدودیت‌های لازم جهت ثبت نام در سیستم فروش اعمال می‌گردد.

شماره کارت, شماره حساب بانکی و شماره شبا که در آینده وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می گردد الزاماً باید متعلق به شخص متقاضی باشد. درصورت درج اطلاعات نادرست(شماره شبا) ، تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی ثبت‌نام‌کننده خواهد بود.

شماره تلفن همراه اعلام شده می‌بایست متعلق به شخص متقاضی باشد.

ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نمی‌باشد.

کدپستی متقاضی ثبت نام کننده و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری می‌بایست از یک استان باشند. بدیهی است پس از انتخاب کد نمایندگی امکان تغییر نمایندگی تحویل گیرنده وجود نداشته و مسئولیت آن بر عهده گروه سایپا نمی‌‌باشد.

سایر محدودیت‌های لازم جهت ثبت نام در سیستم فروش اعمال گردیده است./تجارت نیوز

طبق اطلاعیه سایپا قیمت پراید وانت ۱۵۱ مجهز به سیستم دی لایت در طرح فروش فوری خردادماه ۲.۳۹۰.۳۲۰.۰۰۰ ریال است. متقاضیان ثبت نام پراید وانت مرداد ۱۴۰۲ می توانند جهت رویت بسته های خدمت و آپشن به سایت org.saipayadak.www مراجعه کنند.

 

متقاضیان ثبت نام جدید سایپا از امروز مورخ ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com/ و پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به واریز وجه و ثبت نام پراید وانت اقدام کنند.

مهلت ثبت نام بدون قرعه کشی پراید وانت مرداد 1402

 

به محض تکمیل ظرفیت ثبت نام پراید وانت بدون قرعه کشی مرداد 1402 متوقف خواهد شد.

شرایط ثبت نام پراید وانت سایپا مرداد 1402

 

ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نیست و حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم است. محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است.)

چنانچه در هریک ازمراحل ثبت نام تا تحویل خودرو، مشخص شود، اطلاعات متقاضی ناصحیح بوده و یا ناقض شرایط بخشنامه است، ثبت نام متقاضی کان لم یکن خواهد شد.

شماره تلفن همراه اعلام شده باید متعلق به شخص متقاضی باشد.

 

در روش فروش فوق العاده امکان انتخاب یکی از بسته های خدمت برای خودروها به‌صورت اختیاری فراهم است . در صورتیکه مشتری تمایل به تغییر بسته خدمت یا حذف آن را داشته باشد می تواند قبل از واریز وجه اقدام کند.

لازم به ذکر است تا زمانی که برگه احراز سکونت توسط مشتری به نمایندگی ارائه نگردد و یا اطلاعات مورد نیاز شماره گذاری به درستی ارائه نشده باشد، شماره پذیرش مشتری وارد مرحله تخصیص نخواهد شد و فاکتور نمی‌شود و عواقب ناشی از عدم فرآیند مذکور بر عهده مشتری خواهد بود.

۱- خودروی وانت سایپا ۱۵۱ با لاینر تیپ DA با مبلغ ۲.۳۹۰.۳۲۰.۰۰۰ ریال می باشد.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی