کد مطلب: 28389

حادثه|حادثه خونین| حادثه در تهران

اسیدپاشی به پسر ۲۱ ساله در مشهد | اسیدپاش کوئیک‌سوار نقاب به صورت داشت

همشهری آنلاین نوشت: ظهر جمعه گذشته راننده یک کوئیک سفیدرنگ به جوان ۲۱ ساله‌ای نزدیک شد و پس از پاشیدن اسید روی سر و صورت او از محل گریخت.

اسیدپاشی به پسر ۲۱ ساله در مشهد |  اسیدپاش کوئیک‌سوار نقاب به صورت داشت

این حادثه هولناک هنگامی در گزارش ماموران کلانتری الهیه مشهد ثبت شد که جوانی به نام «محمد – ب» مدعی شد ظهر جمعه گذشته در بولوار الهیه نبش خیابان شهید غفاری دوست ۷ در حال تردد بودم که ناگهان جوان نقابداری که صورت خود را با شال پوشانده بود از داخل یک دستگاه کوئیک سفیدرنگ به سر و صورتم اسید پاشید و از محل متواری شد.

ماموران کلانتری با مشاهده وضعیت اسفبار جوان ۲۱ ساله، بلافاصله با نیروهای امدادی تماس گرفتند و جوان مصدوم را به بیمارستان امام رضا(ع) انتقال دادند.

دقایقی بعد ماجرای اسیدپاشی در بی سیم های پلیس پیچید و با توجه به اهمیت موضوع و صدور دستوری ویژه از سوی قاضی خدابنده (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) تحقیقات بیشتر در این باره به کارآگاهان پلیس آگاهی سپرده شد.

بررسی های مقدماتی نیروهای انتظامی بیانگر آن بود که خودروی کوئیک سفیدرنگ در کنار جوان ۲۱ ساله عابر توقف کرده و راننده آن بطری حاوی مایع اسیدی (خورنده) را به صورت وی پاشیده است.

همچنین جوان مصدوم که در بخش سوختگی بیمارستان امام رضا(ع) تحت مداوا قرار گرفته است به عوامل انتظامی گفت: این حادثه حدود ساعت ۱۱ قبل از ظهر رخ داد اما من با کسی اختلاف نداشتم!

تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری عامل اسیدپاشی ادامه دارد.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    تبلیغات متنی