کد مطلب: 28079

حامد سلطانی

رونمایی حامد سلطانی از همسر دومش | آقای مجری یک سال بعد از فوت همسرش عاشق شد | تصویر دختر آقا حامد در آغوش مادر جدیدش

در ادامه تصویری که حامد سلطانی منتشر کرده است، مشاهده میکنید.

رونمایی حامد سلطانی از همسر دومش | آقای مجری یک سال بعد از فوت همسرش عاشق شد | تصویر دختر آقا حامد در آغوش مادر جدیدش

حامد سلطانی عکس جدیدی از خودش و دخترش منتشر کرد. حامد سلطانی متولد ۱۳ شهریور ۱۳۶۷ در مشهد مقدس، مجری تلویزیون در برنامه های اعجوبه و مسابقه میدان و مراسم های مختلف مناسبتی و طراح گرافیک و فارغ التحصیل رشته گرافیک می باشد. حامد سلطانی اخیرا به دلیل ازدواج مجددش بسیار خبرساز شده است. تصویر جدیدی از  حامد سلطانی با دخترش که سال گذشته در حادثه رانندگی او را از دست داد را می بینید.

Q5IBNF99MDep

 

 

حامد سلطانی، مجری تلویزیون است. حامد سلطانی دانش آموخته رشته گرافیک می باشد.  حامد سلطانی فعالیت خود را بعنوان طراخ پوستر از آستان قدس رضوی شروع کرد. حامد سلطانی  در قامت مجری وارد همکاری با پایگاه خبری «مشهد پیام» شد. حامد سلطانی فروردین 1398 بعد از چند مستند سازی پیرامون حوادث سیل لرستان، مورد توجه  قرار گرفت. او سابقه مجری گری برنامه میدان و اعجوبه ها را دارد. سال گذشته در یک تصادف همسر و فرزند پسر این مجری فوت کردند و خودش و دخترش مصدوم شدند. حامد سلطانی با انتشار تصویری در اینستاگرام خبر از دوباره ازدواج دوباره اش داده است.

او با انتشار این عکس نوشت:

یا رفیق…

توی همه‌ی یک سال و اندیِ گذشته، هیچوقت به اندازه‌ی امروز یک جرعه نفسِ راحت از گلویم پایین نرفته بود…

جای زخم‌های روی تنمان می‌سوخت و استخوانمان ترک برداشته بود!

قلبمان گاهی تند میزد و گاهی آرام‌تر از آنی که باید…

گاهی یک چیزی مثلِ توپِ تنیس توی سَرَم این طرف و آن طرف میرفت و تب، مهمانِ ناخوانده‌ی لحظه‌های ناخوشیمان بود!

نه فقط من، نه فقط همسفرِ هشت ساله‌ی زندگی‌ام، نه فقط پدر و مادرهایمان، همه!

هر کسی که سهمی از دلتنگی داشت، میدید، میسوخت، درد میکشید، تب میکرد و…

سخت است لبت به خنده وا شود ولی ترک‌های دلت را کسی نبیند…

همه‌ی این روزها و همیشه و تا بوده، دستِ حضرتِ خدا روی شانه‌مان حس میشد و میشود؛

حالا هم…

چند صباحی است که صحبت از طبیب در میان است…

نشسته و دارد یکی یکی نسخه میپیچد برای دلمان؛

حامد+سلطانی

یکی یکی چیدنِ آجرهای تکه‌پاره‌ی دیوارِ دلِ ما، صبرِ بسیار میخواهد و همتِ بلند و دلِ دریایی، اما به لطفِ خدا هرچه که باید باشد، هست…

دل دادیم به دلِ تقدیر و قسمت، دستمان را گذاشتیم توی دستِ هم تا از نو بسازیم خانه‌ای را که به مصلحتِ معمارِ هستی، محتاجِ مرمت بوده و چه مبارک‌سحری است در پیشگاه حضرتِ خورشید که امید به نورپاشی‌اش در لحظه‌لحظه‌ی زندگیمان، دوای هر ناامیدی است…

جمعمان جمع است در این صحن و سرای پر از عطرِ بهشت؛ گمانم همه‌ی کسانی که باید باشند هستند، حتی پدر و مادری که دلشان اقیانوسِ محبت است: حاج محمود صفری و اهلِ خانه‌اش، حتی بابای شهیدی که تک دخترش حالا عروسِ خانه‌ی ماست، و حتی…

دلمان قرص است به لطفِ حضرتِ محبوب، چشممان به دعاهای شما و شاکریم که همسفرِ کوچکمان هم این روزها شیرین‌تر میخندد…

ما؛ حالا یک خانواده‌ی سه نفره‌ایم!

خوش آمدی طبیبِ ما…

خاطره تلخ حامد سلطانی از روزهای عاشقی

حامد+سلطانی

حامد سلطانی که چندی پیش همسر و فرزند خود را در یک سانحه تصادف از دست داده است، به مناسبت پخش دوباره برنامه سلام صبح بخیر خاطره ای از همسرش و تعطیلات آخر هفته شان تعریف کرد که اشک مخاطبانش را در آورد.

او در اینستاگرام خود به یاد روزهای عاشقیش نوشت:

چند ماهی بود زمان دیر می گذشت

پنج و نیم صبح میزدم بیرون، یک شب بر می گشتم! خسته و کوفته و له!

وقتی میرسیدم بیدار بود، نمیفهمیدم کی خوابم برد اما

باز بیدار بود، صبح هم قبل اینکه دم در باشم ایستاده بود؛

گاهی با یک فنجان قهوه، گاهی یک استکان چای، گاهی یک

لقمه نان و پنیر و گاهی هم با لباس هایی که اتو زده بود

برای برنامه عصر...

به شوخی میگفت:خوش به حال مردم که بیشتر از من

می بیننت!

میگفتم خب کاری ندارد! تلویزیون را که روشن کنی عدالت

برقرار می شود!

میخندید و می گفت ینی منم به اندازه ی مردم تو رو ببینم؟

چقدر روزهای تعطیل هفته برای خانواده ی چهارنفره مان

قیمتی بود و وای از آن هفته ای که تعطیلاتش هم می شد

روز کاری!

گذشت...

حالا دو سه روزی هست که صبحمان باز با سلام صبح بخیر

شروع می شود!

خدا می‌داند که سخت است اما می ارزد به محبت مردمی که

میبینند و لطفشان همیشه کوره ی دلمان را گرم کرده...

می ارزد به معاشرت با کسانی که دوستانه دلشان برایت

می تپد...

و می ارزد به دعای خیری که روانه می شود به سمت منزلگاه

پاره های تنم!

امیدمان به خداست برای روزهای بهتر، لبخندهای بیشتر و قدم های محکم تر...

حامد سلطانی

بیوگرافی مختصر حامد سلطانی

حامد+سلطانی

حامد سلطانی متولد 13 شهریور 1367 در مشهد مجری تلویزیون است که اجرای برنامه معلی، اعجوبه ها، میدون، سلام صبح بخیر و... را بر عهده داشته و در زمینه کارگردانی و مستند سازی نیز فعالیت می کند.

آقای مجری چند سال پیش با خانم فائزه صفری ازدواج کرد و دارای یک دختر به نام فاطمه سلما و یک پسر به نام محمدمهدی بود. متأسفانه مجری برنامه اعجوبه ها در 13 خرداد 1401 در سانحه تصادف همسر و پسر یک سال و نیم خود را از دست داد اما خودش و دختر 8 ساله اش از حادثه جان سالم به در بردند.

مراسم ترحیم فائزه صفری و محمد مهدی سلطانی همسر و فرزند حامد سلطانی مجری برنامه «اعجوبه ها» و «سلام صبح بخیر» شبکه سه سیما، روز دوشنبه ۲۳ خرداد ماه در مسجد بلال سازمان صداوسیما برگزار شد.

مراسم ترحیم همسر و فرزند حامد سلطانی مجری تلویزیون با حضور وحید جلیلی قائم مقام رییس سازمان صداوسیما، محسن برمهانی معاون سیما، مدیران شبکه ها، مجریان و همکاران حامد سلطانی، جامعه روحانیت، مداحان اهل بیت (ع)، مدیران و مسئولان دولتی، گروه‌های مختلف مردم و شخصیت‌های فرهنگی و دینى در مسجد بلال برگزار شد.

گفتنی است، سحرگاه پنجشنبه شانزدهم خرداد حامد سلطانی؛ مجری برنامه تلویزیونی برنامه اعجوبه‌ها با خانواده‌اش در کیلومتر ۷۰ محور خور و بیابانک به طبس دچار سانحه رانندگی شد.

در این حادثه متاسفانه همسر و محمدمهدی فرزند سه ساله این مجری تلویزیون دار فانی را وداع گفتند.

حامد+سلطانی

باز نشدن ایربگ، یکی از مقصران حادثه تلخ برای حامد سلطانی

پلیس راهو : سحرگاه پنجشنبه واژگونى خودروى ام وى ام در محور خور_طبس به پلیس راه استان اصفهان گزارش شد که با حضور ماموران در محل مشخص شد ، بر اثر واژگونى خودرو  همسر و پسر خردسال مجرى شبکه سه فوت کردند. کارشناسان با بررسى صحنه سانحه و رد لاستیک بر روى شانه خاکى جاده ، بی مبالاتی از جانب سازمان استاندارد کشور به علت عدم رعایت نظامات دولتی و بی توجهی و بی اهمیتی به ایمنی راننده و سرنشینان و تایید ورود و ساخت خودرو فاقد کیفیت و بی مبالاتی و عدم رعایت نظامات دولتی از جانب شرکت و یا کارخانه سازنده خودرو به دلیل باز نشدن ایربگ های خودرو و بی احتیاطی از جانب راننده خودرو بعلت عدم توجه کافی به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگى را علت این سانحه اعلام کردند.

مجری تلویزیون مراسم خاکسپاری مرحومه فائزه صفری و پسر خردسالش (همسر و فرزند حامد سلطانی مجری تلویزیون ملی) در بهشت متقین بیرجند برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر محمد مهدی سلطانی و فائزه صفری، پسر و همسر حامد سلطانی مجری صدا و سیما و عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با حضور پرشور مردم، فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی، هیئت‌های مذهبی‌ و خادمان آستان قدس رضوی برگزار شد.

این مراسم که در بهشت متقین بیرجند برگزار و با حضور خیل عظیمی از مردم این شهر همراه بود، مداحان به ذکر مصیبت و مداحی پرداختند.

همچنین جمعی از مسئولان استان خراسان جنوبی به منظور همدردی وعرض تسلیت با خانواده داغدار مجری تلویزیون  درمنزل پدر همسر وی در بیرجند حضور یافتند.

‌در این دیدار ‌معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی، سردار مهدوی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع)، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی استانداری، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول بسیج سازندگی استان حضور داشتند.

حامد سلطانی، مجری تلویزیون در پی حادثه رانندگی، همسر و فرزند یک ساله و نیمه خود را از دست داد.همسر این مجری شبکه سه سیما، از اهالی خراسان جنوبی و شهر بیرجند است.

همچنین دختر 8 ساله‌اش دچار شکستگی شده و خود او جراحت پیدا کرده بود که این دو نفر در بیمارستان بستری‌ بودند

منبع: دیجی سرگرمی

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی