کد مطلب: 28036

شخصیت| شخصیت شناسی

شخصیت شناسی | شخصیت شناسی از روی فرم مژه و افشای ویژگی های اخلاقی

با روانشناسی و شخصیت شناسی از روی فرم مژه که می تواند جزئیات جالبی از خصوصیات اخلاقی شما افشا کند، آشنا شوید.

شخصیت شناسی | شخصیت شناسی از روی فرم مژه و افشای ویژگی های اخلاقی

احتمالا تاکنون مطالبی در مورد اینکه برخی قسمت های بدن از دست ها و پاها گرفته تا فرم ابروها و… می توانند جزئیاتی از خصوصیات اخلاقی فرد را توصیف کنند، خوانده اید ولی آیا می دانستید شخصیت شناسی از روی فرم مژه هم امکان پذیر است!

شخصیت شناسی از روی فرم مژه

چشم ها دریچه روح ما هستند ولی آیا می دانستید مژه ها هم می توانند چیزهایی زیادی در مورد شما بگویند؟ میزان پرپشتی مژه هایتان و فرم قرار گرفتن آنها روی پلک، جزئیاتی در مورد شخصیت تان افشا می کنند. بدن رازهای مخفی شخصیت فرد را افشا می کنند، حتی اگر او سعی در پنهان کردن آنها داشته و یا اینکه از آنها آگاه نباشد. به گزارش پرشین وی یکی از اجزا بدن که می تواند نقاط قوت و ضعف وجودی ما را بازگو کند، مژه ها هستند و شاید تعجب کنید که چقدر دقیق می تواند باشد.

اگر در حیرت هستید که چطور مژه ها می توانند بخشی از شخصیت وجودی شما را به نمایش بگذارند، اول از همه به تصویر مژه ها نگاه کنید و تشخیص دهید که شکل کدام یک از آنها به فرم مژه های شما نزدیک تر است، سپس توضیحات مربوط به آن را در مورد شخصیت خود بخوانید.

شخصیت شناسی از روی فرم مژهشخصیت شناسی از روی فرم مژه: ۱٫ طبیعی ۲٫ گربه ای ۳٫ خوشه ای ۴٫ باز ۵٫ عروسکی ۶٫ سنجابی

مژه با شکل و فرم طبیعی

اگر مژه هایتان فرم طبیعی داشته باشد، پس در ظاهر، حجم و پرپشتی طبیعی داشته و قد آن کوتاه تر است. داشتن این مدل مژه ها نشان می دهد که شما به اینکه خودتان از درون چطور هستید، بیشتر اهمیت می دهید تا اینکه درصد خاصی از خودتان را به دیگران نشان دهید. به نظر می رسد کسی هستید که دوست دارد با جریان زندگی پیش برود و چندان به رسیدگی به امور پیش و پا افتاده توجهی ندارید. اگرچه به نظم در زندگی اهمیت می دهید ولی با این حال سعی نمی کنید چیزهایی که روی آنها کنترلی ندارید را تغییر دهید. شما خودتان را همانطور که هستید، دوست دارید و از دیگران هم همین انتظار را دارید.

مژه با شکل و فرم گربه ای

اگر مژه هایتان در گوشه های خارجی چشم، بلندتر است، پس دارای مژه های گربه ای هستید. این مدل مژه ها روحی اسرارآمیز را نشان می دهد که ناخودآگاه در پشت دیوار پنهان می شود. کسی نیستید که به سادگی سفره دلتان را برای کسی باز کنید و برای آنکه خود واقعی تان را به دیگران نشان دهید، نیاز به زمان دارید. فردی محتاط در ارتباط با دیگران هستید ولی بدین معنی نیست که گوشه گیر بوده و یا رفتاری دوستانه ندارید. به محض آنکه با دیگران احساس راحتی کنید، شخصی بشاش خواهید شد و از سرگرم شدن با دیگران لذت می برد. ممکن است گروه های بزرگ را دوست نداشته باشید ولی به گروه کوچکی از دوستان صمیمی و خانواده تان نزدیک هستید.

مژه در فرم خوشه ای

در شخصیت شناسی از روی فرم مژه ، اگر به صورت طبیعی مژه های بلند و فر شده ای دارید که در پلک بالا  تا حدی فاصله دار از هم قرار گرفته اند، پس دارای مژه های خوشه ای هستید. این مدل مژه ها جنبه زنانه و آسیب پذیر شما را نشان می دهد. شخص حساسی هستید ولی با این حال به اعتماد و باور کردن دیگران ادامه می دهید. ممکن است بارها از جانب برخی مردم آسیب دیده و آزرده خاطر شده باشید ولی با این حال بر این باورید که مردم روی هم رفته خوب هستند. به گزارش پرشین وی با وجود اینکه درک می کنید مردم خودشان درگیر مشکلات و دغدغه های شخصی خودشان هستند ولی اجازه نمی دهید کسی از شما سوء استفاده کند. همچنین فردی حامی و دوست داشتنی هستند.

انواع فرم مژهانواع فرم مژه

مژه در شکل و فرم باز

مژه های باز، پرپشت هستند و در نزدیکی هم قرار دارند و طول آنها نیز متوسط است. اگر مژه های شما چنین حالتی دارد، پس کسی هستید که با دیگران شفاف و رک رفتار می کنید، حتی اگر گاهی اوقات بی ادب و جسور به نظر برسید. فردی قاطع هستید و از دیگران هم انتظار دارید که کارها را سر سری نگرفته و با جدیت آنها را انجام دهند. مهارت های رهبری و مدیریت زیادی دارید ولی با این حال گاهی اوقات در انگیزه دادن به دیگران ضعیف هستید. برای شما قوی و مستقل بودن، بسیار اهمیت دارد.

مژه با فرم عروسکی

در شخصیت شناسی از روی فرم مژه اگر به صورت طبیعی مژه های ضخیم، پرپشت و فر شده دارید که در سراسر پلک بالا پخش شده است، پس مدل مژه هایتان عروسکی است. ممکن است کسی باشید که دوست داشته باشد همیشه خوب به نظر برسید و همچنین همیشه سعی می کنید بهترین حالت خود را نشان دهید. فردی مثبت اندیش هستید که همواره مشغله زیادی دارد. به نظر می رسد بیش فعالی دارید ولی برای شما این امر مهم نیست چرا که این ویژگی، شما را به پیش می برد. احتمالا برای انرژی زیادتان شناخته شده هستید و این استعداد خاص را بیشتر از آنکه صرف خودتان کنید، صرف بقیه می کنید. مردم اغلب برای شنیدن نصایح در مورد موضوعات مهم به شما مراجعه می کنند، چرا که شنونده خوبی هستید.

مژه مدل سنجابی

اگر دارای مژه های منحصر به فرد با ظاهری نامتقارن ولی ضخیم و پرپشت هستید، در گروه مژه های سنجابی جا می گیرید. به گزارش پرشین وی این مدل مژه ها نشان می دهد که شما شخصی مبتکر بوده و به جزئیات توجه زیادی دارید. هنرمند هستید ولی دوست دارید پروژه ها و فعالیت های ابتکاری خود را محدود نگه دارید. ممکن است دیگران هر چند وقت به چند وقت شما را به عنوان یک رئیس سختگیر ببینند. با این وجود فردی کمال گرا هستید که صرفا می خواهید همه چیز طبق شیوه خاصی پیش برود. ممکن است اینطور به نظر برسد که سعی دارید به دیگران امر و نهی کنید ولی انتظار شما از آنها صرفا این است که احترام حد و مرزهایتان را نگه دارند.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی