کد مطلب: 27931

مهدی پاکدل | زن اول مهدی پاکدل | زن دوم مهدی پاکدل

خبر بارداری زن دوم مهدی پاکدل در کانادا | گردش های لاکچری و لباس خفن مهدی خان را ببینید

مهدی پاکدل عکس جدیدی از خود و همسرش رعنا آزادی ور منتشر کرد که در این عکس نوع ایستادن و شکم برآمده رعنا خانم شک و گمان کاربران اینستاگرام را به سمت باردار بودن خانوم بازیگر برد. این عکس جنجالی را در ادامه مطلب با هم می بینیم.

خبر بارداری زن دوم مهدی پاکدل در کانادا | گردش های لاکچری و لباس خفن مهدی خان را ببینید

برادر مهدی پاکدل، حسین پاکدل و همسر برادر او عاطفه رضوی (بازیگر) است. مهدی پاکدل از بازیگران جذاب ایرانی است که در کنار بازیگری، به فعالیت های مدلینگ و عکاسی نیز می پردازد. همسر سابق مهدی پاکدل بهنوش طباطبایی (بازیگر سینما و تلوزیون) بود. همسر فعلی مهدی پاکدل که به تازگی با هم ازدواج کردند، رعنا آزادی ور (بازیگر) است. مهدی پاکدل از روی علاقه ی شدید به بازیگری، از اصفهان به تهران مهاجرت کرد و در همین زمینه خود را شکوفا کرد.

عکس جدیدی که مهدی پاکدل از خود و همسر دومش رعنا آزادی ور بازیگر درخشان سریال زخم کاری و جیران منتشر کرد بسیار جنجالی شد. در این عکس حالت رعنا خانوم به خانم های باردار شباهت دارد و این باعث شایعه خبر بارداری همسر دوم مهدی پاکدل شده است. خبرنگار سایت دیجی سرگرمی پس از تحقیقات این خبر را اکیدا تکذیب می کند.

مهدی پاکدل

 ازدواج و جدایی مهدی پاکدل

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی در فیلم ” مصائب دوشیزه ” با هم همکار بودند و این همکاری موجب آشنایی و تعامل بیشترشان شد. پس از مدتی تصمیم به ازدواج می گیرند و خبر ازدواجشان سر تیتر تمام مجلات شد.

بهنوش طباطبایی دلیل ازدواج با مهدی پاکدل را اینطور بیان کرد: چیزی که مرا جذب کرد بامزه بودن مهدی بود. من در کارم جدی هستم و همیشه وقتی سر کارم در حال تمرکز کردنم. اما مهدی اصلا اینجوری نیست؛ او سر کار همش می گوید، می خندد و دوست دارد به اطرافیانش خوش بگذرد. البته شاید در آینده تغییر کند!

مهدی پاکدل

 

منبع: دیجی سرگرمی

 

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی