کد مطلب: 27905

هوتن شکیبا| هوتن شکیبا عکس| هوتن شکیبا بیوگرافی

هوتن شکیبا ازدواج کرد | عکس عروس معروف هوتن شکیبا

عکس جدید هوتن شکیبا در اینستاگرام این شایعه را بر سر زبان ها انداخت که هوتن شکیبا بازیگر توانای کشورمان رخت دامادی بر تن کرده است.

هوتن شکیبا ازدواج کرد | عکس عروس معروف هوتن شکیبا

هوتن شکیبا، ۲۴ خرداد ۱۳۶۳ در تهران متولد شد هوتن شکیبا در سنندج بزرگ شد.هوتن شکیبا کارشناس کارگردانی تئاتر از دانشگاه سوره و کارشناس ارشد بازیگری از دانشگاه هنر است.هوتن شکیبا از کارهای او می‌توان به بازی در فیلم‌های سینمایی طبقه حساس، هلن، شبی که ماه کامل شد، ابلق و مجموعهٔ تلویزیونی لیسانسه‌ها اشاره کرد.هوتن شکیبادر دوران دانشگاه در نمایش و فیلم های کوتاه بازی کرده و همیشه مایل بود که نقش های مختلف را بازی کند.

عکس جدید هوتن شکیبا در اینستاگرام این شاعبه را بر سر زبان ها انداخت که هوتن شکیبا بازیگر توانای کشورمان رخت دامادی بر تن کرده است. سایت دیجی سرگرمی این خبر را تایید یا تکذیب نمی کند.

هوتن شکیبا

 

ازدواج هوتن شکیبا / این روز‌ها بین الناز، هوتن و پریناز چه می‌گذرد؟

الناز شاکردوست و هوتن شکیبا که این روز‌ها در فیلم‌های ابلق و تی‌تی دوباره با هم هم‌بازی هستند حواشی زیادی در فضای مجازی به وجود اورده و خبرساز شدند.

آفتاب‌‌نیوز /شب گذشته همزمان با سالروز تولد پریناز ایزدیار، هوتن شکیبا همبازی او در فیلم «ملاقات خصوصی» تصاویری تازه از او منتشر کرد و نوشت: «بله قبول دارم…آدما رو اذیت می‌کنم موقع عکس گرفتن که بخندن... به هر حال هر کسی یه بیماری‌ای داره»

این پست هوتن شکیبا حاشیه‌ساز شد و بار دیگر شایعات پیرامون ازدواج این زوج هنری را در اینستاگرام داغ کرد.

هوتن شکیبا

در دومین مراسم سپاس تهیه کنندگان سینمای ایران نیز که چندی پیش در تالار تشریفات اقدسیه برگزار شد جمعی از هنرمندان و تهیه کنندگان حضور داشتند. در این مراسم پریناز ایزدیار در کنار هوتن شکیبا نشسته بود و عکس‌های دونفری و لباس ست آن‌ها بسیار در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفت.

پیش از این نیز رسانه‌ها به دفعات خبر از رابطه دوستانه شکیبا با پریناز به خصوص بعد از همبازی شدن این دو در ملاقات خصوصی را داده بودند.

هوتن شکیبا

ملاقات خصوصی روایت‌گر داستانی عاشقانه در موقعیت‌های روستایی است که بدون سیاه‌نمایی و کلیشه‌های رایج زندگی روستایی، حقیقتی تلخ از یک رابطه عاشقانه را به تصویر می‌کشد. عشق، مواد مخدر و بگیر و ببند‌های داستان فیلم، شاید در نگاه اول آن را وام دار آثاری نظیر متری شش و نیم سعید روستایی کند، اما در کلیت، یک اثر مستقل سینمایی است و علاوه بر این عاشق پیشگی هوتن شکیبا در مقابل معصومیت پریناز ایزدیار، ظرفیت قابل توجهی برای این فیلم در ژانر اجتماعی سینما ایجاد کرد.

از طرف دیگر شکیبا به همراه الناز شاکردوست پس از «شبی که ماه کامل شد» به تازگی در دو فیلم محبوب «ابلق» و «تی‌تی» نقش زوج مقابل را بازی کردند که به گفته بسیاری نشان دهنده صمیمیت این دو بازیگر برجسته است. اینکه الناز شاکردوست علیرغم همه شایعات همچنان به واسطه ارتباط دوستانه و صمیمی خود با هوتن شکیبا ادامه می‌دهد، احتمالا پیامی دارد که می‌توان در آینده فاش کرد.

الناز شاکردوست نیز در بهبهه جشنواره در واکنش به نامزد نشدن هوتن شکیبا متنی احساسی را در صفحه مجازی خود منتشر کرد که به این شایعات دامن زدند.

یکی از نکات جالب در مراسم اکران تی‌تی نگاه‌هایی بود که ذهنیت مخاطبان را به وجود رابطه عاشقانه میان این دو بازیگر پرطرفدار سوق می‌داد.

هوتن شکیبا

در حال حاضر هر دو بازیگر مجرد هستند و تاکنون ازدواج نکرده‌اند، اما حضور این دو بازیگر و نگاه‌های عاشقانه آن‌ها به هم گمانه‌های وجود رابطه عاشقانه فعلی یا ازدواج در آینده نزدیک را جدی‌تر کرد.

در واقع شاکردوست و شکیبا یکی از جدیدترین زوج‌های هنری هستند که در سال‌های اخیر فیلم‌های موفقی را در کارنامه مشترک هنری خود داشته‌اند که در ادامه به بررسی آن‌ها پرداخته‌ایم.

«شبی که ماه کامل شد» روایتگر داستان زندگی دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود و این در حالی است که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. در این مسیر برادرش با او همراه می‌شود؛ اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آن‌ها رقم می‌خورد که خط اصلی داستان فیلم را تشکیل می‌دهد.

در فیلم ابلق دختری با بازی الناز شاکردوست به همراه همسرش با بازی هوتن شکیبا و دختر کوچکش در یک محله حاشیه‌ای در تهران زندگی می‌کنند. شوهر خواهر او با بازی بهرام رادان فردی است که یک کسب و کار خانگی را برای خانم‌های محله ایجاد کرده است. او فردی هیز است و نگاه ناصوابی نسبت به خواهرزنش دارد. رفتار‌های او و مزاحمت‌هایش برای الناز شاکردوست باعث می‌شود حرف‌هایی پشت سر او در محل ایجاد شود. در نهایت مشخص می‌شود که بهرام رادان به تمامی زن‌های محل نظر نادرست داشته و تصمیم می‌گیرند نسبت به رفتار‌های او اعتراض کنند و…

در این فیلم یک فیزیکدان مشغول تحقیق درباره یک فرضیه است که به پایان جهان مربوط می‌شود. او در همین اثنا با زنی ملقب به تی‌تی آشنا می‌شود. تی‌تی از راه اجاره رحم به زوج‌های نابارور کسب درآمد می‌کند و شوهر او مرد قابل اعتما و اتکایی نیست.

هوتن شکیبا

تی تی زنی ساده است که می‌خواهد به دیگران خدمت کند و آرزویش این است که خانه‌ای متعلق به خودش داشته باشد. آشنایی او و مرد فیزیکدان دریچه تازه‌ای را به روی آن‌ها می‌گشاید.

در انتها واکنش کاربران به این مثلث عشقی را بخوانیم:

*وضعیت هوتن شکیبا: میون دوتا دلبر من دو دلم کدوم ور اینور برم یا اونور؟

*هوتن شکیبا چرا به همه میاد

*کاش پریناز ایزدیار و هوتن شکیبا با هم عروسی کنن

*دوستان اگه مقدوره یکیتون بره بزنه رو شونه‌ی هوتن شکیبا بگه مرد به خودت بیا

هوتن شکیبا

*یه مدت سینما فقط نوید محمد‌زاده و پریناز ایزدیار بود الان شده الناز شاکردوستو هوتن شکیبا، گیر بدن دیگه ول نمکینن

*توروخدا بیاین قبول کنین هوتن شکیبا به پریناز ایزدیار بیشتر میاد

عکس مشکوک هوتن شکیبا و خانم ناشناس

هوتن شکیبا

منبع: دیجی سرگرمی

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی