کد مطلب: 27900

شخصیت| شخصیت شناسی

شخصیت شناسی تصویری؛ سبک نشستن شما شخصیت شما را آشکار می کند!

چگونه می‌نشینید؟ آیا با زانوهایتان را بهم می‌چسبانید؟ یا مچ پا ضربدری؟ یا پاها به یک طرف مایل هستند؟ یا پاهای ضربدری؟ یا زانوهای صاف؟ اینکه وضعیت نشستن شما در مورد شخصیت شما چه می گوید را بررسی کنید.

شخصیت شناسی تصویری؛ سبک نشستن شما شخصیت شما را آشکار می کند!

در این مقاله، وضعیت‌ نشستن شما را بررسی می‌کنیم تا بفهمیم سبک نشستن در مورد شخصیت‌تان چه می‌گوید.  این تست شخصیت جالب را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید!

.

.

.

.

.

نشستن شماره ۱: زانوها در تماس هستند و پاها به سمت یکدیگر هستند

افرادی که زانوهایشان را به هم می‌چسبانند و پاها را به سمت هم می گیرند، معمولاً بی‌خیال هستند و تمایل دارند زندگی خود را مطابق با هوس و خواسته‌های خود زندگی کنند. آنها از نظرات دیگران در مورد خود ناراحت نمی‌شوندو معمولا بامزه، شاد و دمدمی هستند و به ذاحتی بادیگران ارتباط برقرا می‌کنند.

این افراد دوست دارند در لحظه حال زندگی کنندو نگران آینده نیستند. همچنین از برنامه‌ریزی دوری می‌کنند و معمولاً دوست دارند با جریان حرکت کنند. آنها بسیار خلاق هستند و ماهیت مستقل‌شان آنها را جذاب می‌کند.

نشستن شماره ۲: مچ پا ضربدری

افرادی که با مچ پاهای ضربدری می‌نشینند، سر به زیر، ظریف و پیچیده هستند. آن‌ها معمولاً رفتار ملکه مانند دارند و بسیار نشاط بخش و انگیزه دهنده هستند. این افراد توانایی عجیبی در داشتن آرامش و اعتماد به نفس در هر موقعیتی دارند و می‌توانند باعث شوند اطرافیان خود نیز احساس اعتماد به نفس کنند.

آنها معمولاً با متانت رفتار می‌کنند و به ندرت در انجام کاری و یا گرفتن تصمیمی عجله می‌کنند. این افراد شنونده خوبی نیز هستند، شاید به همین دلیل است که مردم زیاد به آنها اعتماد می‌کنند. آنها همچنین بسیار به حریم خصوصی اهمیت می‌دهند و راز نگه‌دار هستند.

نشستن شماره ۳: پاها به یک جهت مایل هستند

افرادی که با پاهای متمایل به یک جهت می‌نشینند، جاه طلب و مرموز هستند. آنها ترجیح می‌دهند با صبر و حوصله عمل کنند، زیرا در کاری که انجام می‌دهند خواهان کمال هستند. آنها به جزییات اهمیت می‌دهند و دوست دارند کارها بسیار منظم باشد.

این افراد زمان، پول و تلاش خود را پس از تفکر و بررسی دقیق سرمایه گذاری می‌کنند و برای حرفه یا علایق خود اهمیت زیادی قائل هستند. آنها به شدت هدف گرا هستند و به خوبی اسرار را حفظ می کنند.

نشستن شماره ۴: پاها روی هم قرار گرفته اند

افرادی که با پاهای روی هم می‌نشینند اهل گفتگو هستند. صحبت کردن با آنها لذت بخش است و می‌توانند هر مکالمه‌ای را به راحتی هدایت کنند. آنها کمترین قضاوت را دارند و تمام تلاش خود را می‌کنند تا بفهمند طرف مقابل می خواهد در مورد چه چیزی صحبت کند.

این افراد سرشار از ایده و خلاقیت، رویاپرداز دارای قدرت تخیل بالایی هستند. آنها همچنین بسیار محافظه کار بوده و به راحتی به دیگران اعتماد نمی‌کنند. این اشخاص معمولا افکار خود را برای خود نگه می‌دارند و به راحتی دوست نمی‌شوند. آنها معمولاً شخصیتی جذاب و کاریزماتیک دارند و از زندگی نهایت لذت را می‌برند.

نشستن شماره ۵: زانوها صاف 

افرادی که با زانوهای صاف می‌نشینند، وقت شناس، منطقی و به طرز وحشتناکی صادق هستند. آنها دارای نگرش مثبت نسبت به زندگی هستند و به خودشان اطمینان دارند. مطالعه‌ای که در دانشگاه ایالتی اوهایو انجام شد نشان داد افرادی که در مصاحبه‌ها با زانوهای صاف می نشینند واجد شرایط تلقی می‌شوند.

این افراد معمولا محتاط هستند و فقط در صورت لزوم صحبت می‌کنند تا از شایعات پرهیز کنند. آنها همچنین در نحوه مدیریت احساسات خود بسیار قوی هستند.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    تبلیغات متنی