کد مطلب: 27745

شخصیت| شخصیت شناسی

روانشناسی | با این ویژگی ها همسر خود را پیدا کنید | ویژگی های مردان دی ماهی در عشق و زندگی

اگر می خواهید شناخت بیشتری از مردان دی ماهی داشته باشید طالع بینی ماه تولد آن ها را بخوانید تا با ویژگی ها و خصوصیات اخلاقی این مردان آشنا شوید.

روانشناسی | با این ویژگی ها همسر خود را پیدا کنید | ویژگی های مردان دی ماهی در عشق و زندگی

تست روانشناسی یک ابزار است که توسط متخصصین روانشناسی برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های شناختی، عاطفی، شخصیتی و رفتاری فرد در نظر گرفته می‌شود. این تست‌ها به صورت مختلف طراحی و اجرا می‌شوند. برخی از این تست‌ها توسط روانشناسان برای تشخیص اختلالات روانی و رفتاری، تحلیل شخصیت و تعیین سطح هوشی و توانایی‌های شناختی شخص استفاده می‌شوند. تست‌های روانشناسی ممکن است شامل پرسشنامه، آزمون‌های شناختی، آزمون‌های عملکردی، و آزمون‌های فیزیولوژیک باشد. این تست‌ها می‌توانند از ابزارهای ساده تا ابزارهای پیشرفته‌تری اعم از تصاویر، ویدئوها، صدا و سایر ابزارهای تشخیصی بهره بگیرند. تست‌های روانشناسی دارای شاخص‌های مختلفی هستند که در مورد هر فرد بررسی می‌شود. برخی از این شاخص‌ها شامل خصوصیات شخصیتی، قابلیت‌های شناختی، عواطف و رفتارهای فردی، اضطراب، استرس و افسردگی و سایر اختلالات روانی و رفتاری است. در نتیجه، تست‌های روانشناسی یک ابزار مهم برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های روانی فرد است، که به کمک آن می‌توان بهبود روانشناسی و رفتار فرد را مدیریت کرد.

اگر می خواهید شناخت بیشتری از مردان دی ماهی داشته باشید طالع بینی ماه تولد آن ها را بخوانید تا با ویژگی ها و خصوصیات اخلاقی این مردان آشنا شوید.

دی نام فرشته ای است که تدبیر امور و مصالح روز و ماه دی به او تعلق دارد. در اوستا داثوش یا دادها به معنی آفریدگار و صفت اهورامزدا است . مصدر (دا) به معنی دادن و آفریدن است. در خود اوستا صفت دثوش (دی) برای تعیین دهمین ماه به کار رفته است که شاید تا حدودی با ویژگی های متولدین ماه دی هم ارتباط داشته باشد.

خصوصیات متولدین دی ماه

آرمان: تجربه کردن

خرید وایت برد مغناطیسی شیدکو

تبلیغ

خرید وایت برد مغناطیسی شیدکو

اطلاعات بیشتر

yn-ad

سمبل: بز

شعار:من بکار می گیرم

سنگ خوش یمن: انیکس حدید

عنصر وجود: خاک

سنگ ماه: اپال سیاه، مالاکیت، موس آکات، کوارتزدود ی عقیق رنگارنگ

شخصیت: کاردینال، بلندپرواز، حقیقت جو،رهبر

رنگ محبوب: سیاه

سیاره: زحل

فلز وجود: سرب

تأثیر پذیر با سیاست راهنمای استراتژیک

سمبل دی ماه

خصوصیات مرد متولد دی ماه:

گروه:خاک

بزرگ ترین اشتباه:کنجکاوی

خرید آنلاین بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان

تبلیغ

خرید آنلاین بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان

آنلاین بخر !

yn-ad

بزرگ ترین آرزو:ریاست و رهبری

روز شانس: شنبه

عدد شانس: هشت

سنگ شانس:لعل

رنگ شانس: خاکستری، سربی، قهوه ای تیره، نفتی

گلهای شانس: رز سیاه، گل مخمل، کاملیا

بوهای شانس:کاملیا، صنوبر، نرگس

موسیقی شانس:موزیک فولک (عامیانه)

بارز ترین خصوصیت: لج کردن

بزرگ ترین ایده آل: پیشرفت

مرد لج باز

ستاره دی ماه

ستاره دی ماه، ساتورن به مانند دیسیپلین بوده و بسیار تأثیر گذار و بانفوذ می باشد، از این ستاره به عنوان معلم ستاره ها نیز یاد می شود. این ستاره قبل از هر چیزی می خواهد شما دقیق باشید، مناسب با شرایط حرکت کرده، از فرصت ها به خوبی استفاده کرده و با طرح و نقشه قبلی پیش بروید.

حرکت با این ستاره موجب می شود تا شما به تمام خواسته ها و امیدهای خود در زندگی دست یابید. یکی از موفق ترین انسان های متولد این ماه، دومین میلیاردر جهان می باشد که دارای پول و شهرت و رفاه فراوانی است. ستاره ساتورن مصم بوده تا شما را به سوی موفقیت سوق دهد و تمام خواسته هایتان را برآورده کند.

چرا متخصصین باید بیمه مسئولیت پزشکان خریداری کنند؟

تبلیغ

چرا متخصصین باید بیمه مسئولیت پزشکان خریداری کنند؟

اطلاعات بیشتر

yn-ad

ساتورن Saturn

ویژگی های مردان متولد دی ماه

مردان دی ماهی اغلب درون گرا هستند و مانع از بروز احساسات خود می شوند. برای داشتن همسر دی ماهی باید تلاش بسیاری کرد زیرا از بسیاری جهات شوهر ایده آلی می باشد. مورد پسند واقع شدن توسط مردان دی ماهی کار ساده ای نمی باشد.

مردان متولد دی ماه قدرت طلب، خانواده دوست، درون گرا و سرد، و کم حرف و کم تظاهر در عشق هستند.

مرد دی ماهی پدری جدی و خشک اما مهربان و دلسوز است، در عین حال چنانچه در نمناک اشاره کرده ایم تا حدی خشن و بسیار مصمم است.او مقام را به ثروت ترجیح می دهد .

با اینکه در ابتدای امر چنین به نظر می رسد که خواهان دوری جستن از دیگران و عزلت گزینی است، اما با کمی دقت مشاهده خواهید کرد که فری است بسیار هم جاه طلب و شهرت پرست.

این دو گانگی در امور عشقی او نیز به چشم می خورد، به این ترتیب که با وجود آنکه سخت رویایی می باشد، سیاره زحل، حاکم بر کردار و رفتار او بوده و مانند یک ترمز قوی جلوی ابراز احساسات وی را می گیرد.

متولد دی ماه چگونه مردی است؟

اقساطی بفروش نجومی درآمد داشته باش

تبلیغ

اقساطی بفروش نجومی درآمد داشته باش

مشاهده

yn-ad

این سیاره به طور مداوم از مرد دی ماهی می خواهد که فردی آرام ، اهل عمل و جدی باشد که مغایر با خصوصیات ذاتی اوست و گاهی اوقات کارهایی انجام می دهد که تعجب اطرافیان خود را برانگیخته می کند.

زبان تند و نیش داری دارد اما قصد و نیت خاصی از ابراز این کلمات و جملات ناخوش آیند ندارد و مدتی پس از آنکه یک چنین جملاتی از دهانش خارج شد، سعی می کند آن را رفع و رجوع کند.

رفتار مرد دی ماهی

با پا گذاشتن به خلوت درونی مرد دی ماه، با کمال تعجب در نهاد او فردی سرشار از شادی و نشاط، و دستخوش رؤیاهای طلایی و آرزومند دستیابی به بی قیدی و آزادی های بی حد و حصر که همه این تمایلات و آرزوها به طور سربسته در وجود او مخفی مانده و به ندرت ظاهر می شود را مشاهده خواهید کرد.

در اوایل دوران آشنایی خود با یک مرد متولد دی ، شاید فکر کنید که او رسیدن به مقام عالی را بر هر چیز دیگری ترجیح می دهد و میان شما و یک منصب عالی ، مقامعالی را برگزیند ، اما با کمی حوصله و صبر متوجه قضاوت اشتباه خود خواهید شد. می بینید که در سینه او چه قلب گرم و عاشق پیشه ای در حال تپیدن است. با فهمیدن این موضوع بهتر است به آنچه که دستگیرتان شده اکتفا کنید.

مرد متولد دی کمتر به عشق خود اعتراف می کند پس هرگز انتظار نداشته باشید که گفتار و رفتار وی نشان دهنده این انتخاب درونی باشد.

بوت کمپ بیزینس مدرسین | فرصت کسب درآمد با آموزش مهارتی که دارید

تبلیغ

بوت کمپ بیزینس مدرسین | فرصت کسب درآمد با آموزش مهارتی که دارید

اطلاعات دوره

yn-ad

مردان متولد دی ماه چنین وانمود می کنند که هرگز نیازی به تعریف و تمجید ندارند و گاهی مانع نشان دادن رضایت خاطر و شادمانی عمیق خویش از شنیدن تعریف و تمجید می گردند ،اما در اصل با تمام وجود خواهان آن هستند که مرتبا به آنها بگویید که چه مرد خوب، باهوش ، خوش قد و قامت، خواستنی و جالبی هستند.

مرد دی ماهی جاه و مقام را به ثروت ترجیح می دهد و ثروت را وسیله ای برای کسب قدرت و شهرت می داند.او قلبا مایل است مدیر کل و وزیر باشد تا یک بازرگان ثروتمند ولی گمنام.

مرد حریص، جدی، قوی

مرد دی ماهی بسیار حریص می باشد. از همان کودکی در فکر موفقیت و پیشرفت در آینده است و برای رسیدن به تما اهداف خود، بسیار عاقل، قوی، پرکار، با اثبات و بادقت می باشد.

پول برای او ارزش زیادی دارد اما نمی توان گفت که پول پرست است، او قدرت پول را در بدست آوردن آرزوهای خود کاملا درک می کند. اگر زنی اسراف کار هستید که اهمیتی به پول نمی دهید، نمی توانید با مرد دی ماهی کنار بیایید. با وجودی که قدرت دادن تمام چیز ها را به زن مورد پسندش را دارد، اما از اسرافکردن بیزار است.

شخصت جدی و قوی

آرزو های مرد متولد دی ماه

آموزش شروع کسب و کار آنلاین 100% تضمینی

تبلیغ

آموزش شروع کسب و کار آنلاین 100% تضمینی

شروع کن

yn-ad

مرد متولد دی ماه، حتی اگر در نگاه اول عاشق شود بی گدار به آب نمی زند. مدت ها به بررسی و یافتن ایده آل های خود در آن زن فکر می کند. مرد دی ماهی، شیفته زنی خوش اندام و خوش پوش و شیک می باشد. زیرا خود او همیشه منظم و مرتب است . او آرزوی برتری زن مورد علاقه خود را دارد.

ازدواج مرد دی ماهی

مر دی ماهی به سادگی می تواند به زنان نزدیک شده و با آنها ارتباط برقرار کند این بدین معنی نیست که او مردی چشم چران و هوسران است بلکه فقط به دنبال یافتن زن ایده آل خود می باشد. این نوع از مردان دی ماه، خیلی کمیاب هستند، اما اگر چنین موردی برای شما پیش آمد بهتر است ابتدا راجع به او اطلاعاتی به دست آورید.

مرد متولد دی هرگز از روی هوی و هوس ازدواج نمی کند و به همین دلیل کمتر اتفاق می افتد که از همسرخود جدا شود. طبق آمار موجود، طلاق گرفتن در مردان متولد دی خیلی کمتر از متولدین ماه های دیگر اتفاق می افتد، با وجود این هرگز او را در این بن بست قرار ندهید.

اگر روزی خطایی از شما سر زده و به این نتیجه برسد که همسر مناسبی نیستید، در آن صورت هرگز شانس دوم به شما نخواهد داد و سریعا رابطه خود را با شما قطع خواهد کرد.

هر مرحله از زندگی زناشویی برای این مردان با حساب و کتاب همراه است. در اولین سالهای زندگی از نظم و ترتیب چنین مردی واقعا تعجب خواهید کرد، او هر هفته در یک روز و یک ساعت معین برای والدین خود کاغذ می نویسد، در یک روز و یک ساعت معین به فلان قوم خویش تلفن می زند، سر ساعت چای یا قهوه می نوشد ، فلان لباس خود را همشه در سمت چپ یا راست گنجه آویزان می کند و کفش هایش را در روز معینی از هفته واکس می زند و خلاصه نظم در هر کارش دقیقا جریان دارد.

بدون سرمایه ساعتی 42 هزار تومان درآمد داشته باش!

تبلیغ

بدون سرمایه ساعتی 42 هزار تومان درآمد داشته باش!

مشاهده

yn-ad

ازدواج مرد دی ماهی

خانه و خانواده برای مرد متولد دی ماه

این مرد دلبستگی زیادی به خانه، خانواده و نزدیکان خود و آداب و رسوم خانوادگی دارد و از شما نیز انتظار دارد که مانند او علاقمند به خانواده خود و او باشید. بعد از ازدواج نیز، باید به نزدیکان او ابراز احترام و محبت بکنید. اگر فردی استقلال طلب بوده و توجه زیادی به آداب و رسوم ندارید نباید این مرد را انتخاب کنید.

برای عاشق کردن یک مرد متولد دی ماه نباید این کارها را انجام داد

سعی نکنید او را تغییر بدهید. اگر نمی توانید او را همانطور که هست قبول داشته باشید اصولا از این رابطه صرف نظر کنید.

اگر او کم حرف و خاموش راترجیح می دهد, کوشش نکنید فریبندگیهای اجتماعی را به او تحمیل کنید.

سعی نکنید درباره مسایل پنهانی او کنجکاوی کنید.

عشق مردان دی ماهی

متولد دی ماه چگونه پدری است؟

پدر دی ماهی انظباط و مطیع بودن را از کودکان خود می خواهد، درمقابل به خواسته هایی همچون خرید یک دوچرخه و یا بر پا کردن یک جشن تولد بزرگ پاسخ مثبت می دهد حتی اگر امکان برآورده کردن این خواسته ها سخت باشد. پدر متولد دی مراقب رفتار و کردار کودکان خود می باشد و هیچ نکته ای را فراموش نمی کند.

6 میلیون هدیه با خرید اجاق گازهای اسنوا در جشنواره تابستانی

تبلیغ

6 میلیون هدیه با خرید اجاق گازهای اسنوا در جشنواره تابستانی

اطلاعات بیشتر

yn-ad

کمی خشک و رسمی به نظر می رسد. وظیفه شما برای بهتر کردن این رویه این است که مدام به وی گوشزد کنید که رفتار خشک و رسمی با بچه ها نداشته باشد و از سوی دیگر به بچه ها یاد بدهید که از ابراز علاقه به پدرشان کوتاهی نکنند ، چون او تشنه احترام و محبت است و ادای احترام به او اعتماد به نفس در وجودش را تقویت می کند.

به عنوان پدر، او واقعا یک رئیس با جذبه است و خود را در رأس خانواده احساس می کند و این احساس تابع زمان و مکان نیست؛ به این معنی که چه در سر میز غذا در منزل و چه بر سر سفره ای که در یک گردش خانوادگی روی علف های بیابان پهن می شود ، او در بالای سفره می نشیند و موقعیت برتر خود را حفظ می کند.

احساسات مرد متولد دی ماه

با وجود دانستن همه خصوصیاتی که در باره مرد دی ماهی گفتیم ، اگر باز هم دلبسته شما نشد زیاد تعجب نکنید زیرا در مورد عشق خجالتی می باشد. با وجود پسندیدن شما نمی تواند به راحتی احساس خود را آشکار کند.

او می تواند، صاحب کار فوق العاده ای باشد، ثروت زیادی به دست آورد، اما وقتی نوبت عشق می رسد، ناگهان تغییر می کند. زیرا به آسانی اعتماد نمی کند. تصور می کند زنی که او را پسندیده باشد، به او توجه خواهد کرد، با این وصف شما باید به او نزدیک شوید.

احساسات مردان

فرصتی طلایی برای کسب نکات مهم توسعه کسب و کار به صورت رایگان

تبلیغ

فرصتی طلایی برای کسب نکات مهم توسعه کسب و کار به صورت رایگان

اطلاعات بیشتر

yn-ad

پول و درآمد مرد متولد دی ماه

مرد متولد ماه دی به راحتی میتواند درآمد کسب کند.در واقع پول دارترین مردان اغلب دی ماهی هستند. شاید امروز پولدار نباشد، اما فردا، ثروت زیادی به دست می آورد و به پول ارزش می دهد و همین انتظار را نیز، از شما دارد.

انسان های به خصوصی که متولد دی ماه بوده و تأثیر ستاره دیگری را گرفته باشند، می خواهند که همسری ثروتمند اختیار کنند. نیت این مردان، استفاده از پول این زن برای رسیدن سریع به موفقیت و پیشرفت در زندگی است.

بدگمانی، بدبینی مرد دی ماهی

مرد متولد دی ماه، دارای برخی از خصوصیات ماه مخالف خود، یعنی تیر ماه را دارد. او گاه کمی بدبین می شود و از زندگی قهر می کند. و معمولا علتی برای آن نمی یابد. فشاری که به احساسات خود وارد می کند را با این طریق آشکار می کند. همچنیم مرد دی ماهی خیلی زود رنج بوده و سریعآ دلخور می شود.

امور جنسی در مردان متولد دی

ظاهرا در امور جنسی سردتر از مردان دیگر به نظر می رسد ،اما این سرد مزاجی فقط ظاهری استو فقط قدرت ابراز علاقه او نسبت به مردان دیگر کمتر است. می توان گفت از نظر امور جنسی از دیگران یک قدم هم جلوتر است.

زنانی که در عرصه عشق به شوهر چرب زبان و عاشق پیشه نیازمند هستند، از برخورد مرد دی ماهی احساس کمبود می کنند زیرا شخصیت او با رفتار عاشق پیشانه سازگاری ندارد.

100 میلیون درامد تضمینی ماهانه (ثبت نام کن)

تبلیغ

100 میلیون درامد تضمینی ماهانه (ثبت نام کن)

ثبت نام دوره

yn-ad

او هرگز در نقش یک عاشق دل خسته ظاهر نمی شود ، اما شعله علاقه هرگز در دل وی خاموش نخواهد شد و این شعر حافظ که می گوید :« آتشی که نمیرد همیشه در دل ماست » درباره وی کاملا صادق است.

حمایت مرد متولد دی از همسر و فرزندانش بسیار جدی است و با گذشت زمان و بالا رفتن سن تغییر پیدا نمی کند. شما همیشه در نظر او دختر جوانی هستید که در روزهای اول آشنایی با او بوده اید و فرزندانش نیز همیشه کودکان او هستند حتی اگر خود صاحب کودکان متعدد باشند و به شغل وزارت برسند 

مردان دی ماهی در رابطه

نکته جالب در زندگی مردان متولد دی

نکته جالب توجه در زندگی مرد متولد دی ماه که منحصر به خود اوست ، این است که در جوانی بسیار جدی بوده و با بالا رفتن سن کمی نرم تر می شود تا جایی که در میانسالی ، تبدیل به یک آدم خوش مشرب و اجتماعی می شود.

اگر شما دی ماهی است، با مشکل خاصی در زندگی خودروبه رو خواهید شد و مدار زندگی شما از یک نظر بر خلاف زنان دیگر در حرکت معکوس می چرخد ، یعنی زنان دیگر باید در اوایل زندگی دندان روی جگر بگذارند و سر به هوایی های شوهر خود را تحمل کنند.

به این امید که پس از پا به سن گذاشتن سر به راه و آرام خواهند شد، در حالی که شما درست برعکس در ابتدای زندگی خیالتان از بابت سر به هوایی و هوسبازی آقا کاملا راحت خواهد بود اما با بالا رفتن سن شوهرتان، خطر عاشق شدن اش نیز بیشتر است.

در این حالت نیز موضوع به دو دلیل بزرگ هرگز جدی نخواهد بود:اول اینکه در سنین میان سالی دیگر آن شور و هیجان جوانی در وی وجود ندارد و دوم اینکه مرد متولد دی واقعا عاشق خانه و خانواده خواهد شد ، لذا الفت و هم بستگی خانوادگی مانع از بوالهوسی های مخرب و آزار دهنده وی می گردد.

مردان دی ماهی در عشق

علاقه این مرد به خانواده ای که در آن متولد و بزرگ شده است، نه تنها با ورود شما به زندگی از بین نمی رود بلکه تقلیل هم پیدا نمی کند و خیلی به نفع شماست که سعی کنید نسبت به پدر و مادر و برادران او علاقه مندی از خود نشان بدهید.

ممکن است شما او را ظاهرا نسبت به خانواده خود بی تفاوت ببینید ، گول این حالت ظاهری را نخورید و خدای نکرده زبان به بدگویی از خواهر شوهر و مادر شوهر باز نکنید و یا نسبت به آن ها بی توجهی و بی علاقگی از خود نشان ندهید، کافی است فقط یک اتفاق ناگوار برای کنترل یکی از اعضای خانواده وی روی بدهد تا ببینید چطور کنترل ظاهری خود را از دست داده و عشق پوشیده و باطنی وی ناگهان آشکار می شود.

مرد متولد دی ماه به طور مطلق دختری را برای همسری انتخاب می کند که مادری نمونه و زنی خانه دار بوده و انتظار دارد که خیلی خوش لباس و شیک و همیشه مرتب باشد.

او هرگز پیشنهاد نمی کند که ماه عسل خود را در پاریس بگذرانید، اما هیچ بعید نیست که سی سال بعد با اصرار از شما بخواهد که سفری به تاج محل هندوستان بکنید زیرا شنیده است که شب های مهتابی آن بسیار عاشقانه است.

مرد دی ماهی خیال می کند همین قدر که شما را به عنوان همسر خویش انتخاب کرده، هر روز پس از اتمام کار به منزل می آید، شما در انجام کارهای منزل و رسیدگی به امور بچه ها مختار گذاشته کافی است که عشق و علاقه او به شما ثابت کند و دیگر نیازی به ابراز آن نیست.

خانواده مرد دی ماهی

بیماری ها احتمالی در میان مردان دی ماهی

صورت فلکی جدی بر زانوان ، استخوان ها و پوست این مردان حکومت می کند، در نتیجه متولدین دی ماه مستعد شکستگی استخوان ، رگ به رگ شدگی و پیچ خوردگی زانو و دیگر مشکلات پا هستند.

انواع بیماری های پوستی از جوش و بثورات جلدی و کورک گرفته تا جذام آنها را تهدید می کنند. مردان دی ماهی در خطر معرض ابتلا به کم خونی ، ناراحتی کلیه ، زکام ، ناشنوائی ، روماتیسم و راشیتیسم نیز هستند. هم چنین از آنجائی که تمایل به نگرانی ، اضطراب و سرکوب عواطف و احساسات درونی شان را دارند، خطر ابتلا به استرس و ناراحتی های گوارشی برایشان وجود دارد.

وضعیت شغلی در متولدین دی ماه

متولدین دی ماه نباید به سراغ مشاغلی که در ارتباط با مواد غذایی است بروند مانند :کار در رستوران و ساندویچی ، خواربار فروشی و غیره.

آنها رابطه خوبی با باد و گیاهان سبز دارند و می توانند در کارهای که در ارتباط با این موارد می باشد موفق شوند.

بهتر است از کارهایی چون هنرهای دستی که با دست انجام می شود دوری کنید چون شانس آور نیست . مانند :خیاطی، سفالگری، نقاشی، کنده کاری روی چوب، گل سازی و غیره.

در کارهایی چون، ریاست شرکتهای فیلم سازی، داستان نویسی، کارگردانی، فیلم نامه نویسی، رمان نویسی و تهیه کنندگی خیلی موفق می باشند.

مردان دی ماهی افرادی خوش رو می باشند از این رو در ارتباط با افراد موفق بوده بنابراین در مشاغلی چون منشی گری نیز موفق می شوند.

با وجودحسابگری و آینده نگر بودن ، شانس خوبی دارند تا در امور مالی موفق باشند. به طور مثال :اگر در بورس سهام شرکت کنند حتماً برنده خواهند شد.

همچنین در کارهایی چون بازاریابی، خبرنگاری ، فروشندگی برای این گروه مناسب می باشد.

نام افراد مشهوری که در ماه دی متولد شده اند

سر اسحاق نیوتن

لویی پاستور

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   تبلیغات متنی