کد مطلب: 27646

بهمن موتور | بهمن موتور خودرو

حراج مهم بهمن موتور در سامانه یکپارچه از امروز |بشتابید؛ از ثبت نام جا نمانید | خبر مهم

نحوه تکمیل ثبت‌نام متقاضیان عادی محصولات بهمن موتور اعلام کرد.

حراج مهم بهمن موتور در سامانه یکپارچه از امروز |بشتابید؛ از ثبت نام جا نمانید | خبر مهم

متقاضیان عادی محصولات بهمن موتور که در طرح سامانه یکپارچه نوبت آنها از سوی وزارت صمت شهریور اعلام شده است، می‌توانند به صورت آنلاین از ساعت ده صبح شنبه ۳۱تیر تا ساعت ۱۶روز شنبه ۷مرداد ۱۴۰۲ فرآیند ثبت نام خود را کامل کنند.

بر اساس اعلام  شرکت بهمن موتور در این نوبت محصولات فیدلیتی پرایم تیپ۱ و فیدلیتی پرایم تیپ۲ و ریسپکت پرایم; و وانت تک کابین و وانت دو کابین عرضه می‌شود. این فرآیند از طریق پرتال http://bahman.iranecar.com امکان پذیر است که با ارسال پیامک اطلاع رسانی می‌شود.

شرایط ثبت نام بهمن موتور ریسپکت 1402

طبق شرایط جدیدترین ثبت نام ریسپکت 1402 موعد تحویل این شاسی بلند پرفروش شهریور ۱۴۰۲ است. همچنین این خودرو را در ۲ رنگ سفید و مشکی عرضه شده است. طبق شرایط فروش فوری بهمن موتور، قیمت ریسک پرایم در این مرحله ۹۷۳.۷۶۰ میلیون تومان است که بر اساس قیمت جدید نمایندگی بهمن موتور اعلام شده است.

سایت ثبت نام ریسپکت 1402

نحوه واریز وجه بهمن موتور آنلاین است و صرفا از طریق سایت فروش خودرو بهمن موتور به آدرس http://bahman.iranecar.com امکان پذیر است. 

زمان ثبت نام بهمن موتور 1402

در اطلاعیه فروش ریسپکت به قیمت نمایندگی آمده است: از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۳۱ تیرماه ۱۴۰۲ متقاضیان ثبت نام فیدلیتی (موعد تحویل شهریورماه ۱۴۰۲) که در طرح سامانه یکپاچه خودرو شرکت‌ کردند می‌توانند برای تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام کنند. ثبت نام ریسپکت پرایم برای مشتریانی است که در فروش یکپارچه خودرو شرکت  و طرح جوانی جمعیت را با موعد تحویل شهریور ۱۴۰۲ انتخاب کردند.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    تبلیغات متنی