کد مطلب: 27609

شخصیت| شخصیت شناسی

روانشناسی | چطوری به رابطه ای که تمام شده برگردم؟

چطوری به رابطه ای که تمام شده برگردم؟

روانشناسی | چطوری به رابطه ای که تمام شده برگردم؟

تست روانشناسی یک ابزار است که توسط متخصصین روانشناسی برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های شناختی، عاطفی، شخصیتی و رفتاری فرد در نظر گرفته می‌شود. این تست‌ها به صورت مختلف طراحی و اجرا می‌شوند. برخی از این تست‌ها توسط روانشناسان برای تشخیص اختلالات روانی و رفتاری، تحلیل شخصیت و تعیین سطح هوشی و توانایی‌های شناختی شخص استفاده می‌شوند. تست‌های روانشناسی ممکن است شامل پرسشنامه، آزمون‌های شناختی، آزمون‌های عملکردی، و آزمون‌های فیزیولوژیک باشد. این تست‌ها می‌توانند از ابزارهای ساده تا ابزارهای پیشرفته‌تری اعم از تصاویر، ویدئوها، صدا و سایر ابزارهای تشخیصی بهره بگیرند. تست‌های روانشناسی دارای شاخص‌های مختلفی هستند که در مورد هر فرد بررسی می‌شود. برخی از این شاخص‌ها شامل خصوصیات شخصیتی، قابلیت‌های شناختی، عواطف و رفتارهای فردی، اضطراب، استرس و افسردگی و سایر اختلالات روانی و رفتاری است. در نتیجه، تست‌های روانشناسی یک ابزار مهم برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های روانی فرد است، که به کمک آن می‌توان بهبود روانشناسی و رفتار فرد را مدیریت کرد.

داروهای پرمصرف وعوارض و مضرات مصرف طولانی مدت آنها | عوارض قرص و داروهای پرمصرفی که هر روز می خورید

داروهای پرمصرف وعوارض و مضرات مصرف طولانی مدت آنها | عوارض قرص و داروهای پرمصرفی که هر روز می خورید

 

در قدم اول وقتی رابطه تمام شد به هر نحوی که باشد باید ارتباط خود را با طرف مقابل قع کنید و در طول این مدت روی خودتان سرمایه گذاری کنید، وقت انرژی بگذارید، روی رفتار های خودتان کار کنید و آموزش های لازمه را ببینید.

اگر این کار ها را انجام ندهید پس با گذشته چه فرقی خواهید داشت ؟ شما همان آدمید با همان اخلاق و رفتار ها. اگر شما با همین شرایط به رابطه قبلی باز گردید باز هم با همان مشکلات قبلی مواجه خواهید شد.

بازگشت به رابطه قبلی

در این فاصله زمانی می توانید آموزش هایی را تهیه کنید در زمینه افزایش کاریزما و انرژی مردانه، تا بتوانید خود را به یک مرد ایده آل تبدیل کنید مثلا می توانید پکیج های آموزشی تهیه کنید یا از کتابخانه چند کتاب تهیه کنید یا با چند آدم تجربه دار مشورت کنید.

باید بتوایند در این مدت ویژگی های مردانه خود را رشد و پرورش دهید تا بتوایند تفاوت های چشم گیری ایجاد کنید یعنی بعد از دو ماه وقتی فردی شما را دید بگوید چه قدر تغییر کرده اید.

چند قدم برای نزدیک شدن و  بازگشت به رابطه قبلی

نکاتی که در ادامه ذکر می کنیم تجربه و آموخته های اساتید بزرگ این حوزه است که با مطالعه در این حوزه و رعایت کردن این موارد شما را چند قدم به هدفی که می خواهید نزدیک تر می کند.

بازگشت به رابطه قبلی:

اگر می خواهید به رابطه قبلی برگردید خود را جلوی او خورد نکنید

دلیل حال خوبتان خودتان باشید و وابسته دیگران نباشید

از قرار دادن استوری های غمگین و تیکه دار در شبکه های اجتماعی برهیز کنید

همچنین استوری های شاد هم آنچان قرار ندهید

برای مدتی ارتباط خود را قطع کنید و روی خود کار کنید

ورزش کنید، استخر بروید، باشگاه بروید و با دوستان خود تفریح کنید

روی وضعیت روحی و اعتماد به نفس خود کارکنید و آن را افزایش دهید

با افراد با تجربه در این زمینه مشورت کنید

سعی کنید حداقل یک ماه بینتان فاصله بی افتد

در این بازه زمانی اگر از طرف مقابل هم تماسی دریافت کرید بیش از حد گرم نگیرید به صورت عادی و کوتاه صحبت کنید

بعد از گذشت یک ماه و آماده کردن خود برای برگشت به رابطه قبلی بسته به شرایط پیام دهید

بعد از کات کردن – بازگشت به رابطه قبلی

کارایی وجود داره که بعد از کات کردن نباید انجام بدید که میشه به این موارد اشاره کرد:

بازگشت به رابطه قبلی:

تهدید کردن

ابراز احساسات

در دسترس بودن

التماس کردن

با انجام دادن این کار ها نه تنها رابطتون بهتر نمیشه که هیچ حتی بد تر از قبل اشناییتون هم میشه پس از انجام دادنشون پرهیز کنید.

التماس کردن و کارهایی مثل این نه تنها به بهبود رابطه کمک نمی کنه بلکه کمی هم منفی عمل می کنه، پس از این کارا دست بردارید و ی مدت زمان بدید به خودتون و طرف مقابل، تو اون بازه زمانی به پیشرفت خودتون فکر کنید و خودتون رو کامل کنید.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    تبلیغات متنی