کد مطلب: 27533

شخصیت| شخصیت شناسی

بگو اول چی دیدی تا بگم چقدر به حرف مردم اهمیت میدی | تست شخصیت شناسی

حساس هستید؟ آنچه در ابتدا می بینید نشان می دهد که چگونه به انتقاد واکنش نشان می دهید

بگو اول چی دیدی تا بگم چقدر به حرف مردم اهمیت میدی | تست شخصیت شناسی

آیا انتقاد را به راحتی می پذیرید یا باعث می شود حالت تدافعی داشته باشید؟ این تست را انجام دهید تا متوجه شوید که چگونه به انتقاد واکنش نشان می دهید و چه چیزی را در مورد شما آشکار می کند. این یک تجربه چشم باز است که می تواند به شما در درک بهتر خود و روابط خود با دیگران کمک کند. خوب چرا امتحانش نکنیم؟

 

.

.

گربه

افرادی که برای اولین بار گربه را می بینند اغلب درونگرا هستند و در موقعیت های اجتماعی مشکل دارند. ممکن است هنگام ملاقات با افراد جدید خجالتی و دور به نظر برسند و ترجیح می دهند در پس زمینه بمانند.

 

آنها معمولاً اعتماد به نفس ندارند و ممکن است به راحتی در محیط های ناآشنا مرعوب شوند. آنها می توانند در ایجاد روابط جدید کند باشند و به دیگران اعتماد کنند، اما وقتی این کار را انجام می دهند، اغلب دوستان وفادار و قابل اعتمادی هستند.

آنها ذهنی تحلیلی دارند، وقت خود را صرف فکر کردن به مسائل می کنند و می توانند بسیار جزئیات محور باشند.

همه این ویژگی ها از آنها افراد بسیار حساسی می سازد که به راحتی با انتقاد آسیب می بینند. آنها باید برای بررسی، تجزیه و تحلیل و هضم آنها زمان بگذارند.

جنگجو

افرادی که برای اولین بار جنگجو را می بینند واکنش سازنده ای دارند و تمایل دارند افرادی شجاع باشند که از ریسک کردن لذت می برند.

آنها معمولاً اعتماد به نفس و قاطعیت دارند و از به چالش کشیدن خود یا دیگران نمی ترسند. آنها ابتکار عمل را به دست می گیرند و برای اهداف بلندپروازانه تلاش می کنند، در حالی که می توانند حتی در مواجهه با مشکلات هم سطح خود را حفظ کنند.

کسانی که این نوع شخصیت دارند، قاطع و در عین حال همدل هستند و می توانند تصمیمات درستی بگیرند و احساسات دیگران را در نظر بگیرند.

آنها به راحتی بازخورد را می پذیرند و زمانی که آن را مرتبط می دانند، آن را در نظر می گیرند. با این حال، آنها انتقاد غیر سازنده را تحمل نمی کنند.

ممنون از وقتی که برای انجام این تست شخصیت گذاشتید. همیشه جالب است که درباره خودمان و واکنش هایمان به انتقاد بیشتر بدانیم.

 

امیدواریم این آزمون مختصر بینشی در مورد پاسخ شما به انتقادات ارائه کرده باشد. به یاد داشته باشید، این تست فقط برای اهداف سرگرمی و سرگرمی است و نباید خیلی جدی گرفته شود.

برای تست‌های شخصیتی سرگرم‌کننده‌تر، حتماً دوباره به وب‌سایت ما سر بزنید! این تست را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    تبلیغات متنی